Jak akci využít?

Luxusní cenu za zájezd do Bulharska s výbornými parametry najdete nyní na portálu dovolena.cz. Aktuálně lze rezervovat dovolenou ve Slunečném pobřeží s All Inclusive na týden, a to rovnou v 4* hotelu Alba, který se nachází u písčité pláže.

Jelikož je již plná sezona, s rezervací neváhejte. O potvrzení volných místech budete kontaktováni po zaslání předběžné poptávky.

  • Rezervuj nyní dovolenou v Bulharsku za 5.267 Kč
  • Termín: 24. - 30.06.2014 (+ jiné, viz náhled)
  • V ceně: letenka, transfer, 4* hotel, All inclusive
  • Aktualizace: zájezdy již nejsou dostupné
Místní pláž ve Slunečném pobřeží je označena modrou vlajkou, což zaručuje výbornou kvalitu. Kromě Slunce a moře nabízí tato lokalita spoustu kulturních zážitků, gastronomických pochoutek a nechybí ani aquapark. Počasí ve Slunečném pobřeží již diktuje maximální teploty okolo 27°C s teplotou vody 21°C.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

2 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele multibestia
multibestia

Je tam ještě do stejného hotelu na delší dobu. 24. 06. 2014 04. 07. 2014 út pá 11 All inclusive 8 851 Kč http://last-minute.dovolena.cz/last-minute/slunecne-pobrezi/alba0/?destination=4866&date=20.06.2014-19.07.2014&length=8-&hotel_category=4&board=27&nocomplete=1

Odpovědět
před 5 lety
Avatar uživatele feudoroff
feudoroff

Tak uz tam to neni...

Odpovědět
před 5 lety
Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 22%
Honem, dokud jsou místa!
ušetříš až 50%
To musíš vidět!
ušetříš až 36%
Jedem!
4471 starších akcí
Zavřít boční panel
Bulharsko

Země, která nabízí vše

Bulharsko se rozkládá v jihovýchodní části Evropy na Balkánském poloostrově.

Na severu země sousedí s Rumunskem, kde pomyslnou hranici tvoří řeka Dunaj. Západním sousedem je Srbsko a Makedonie, jižním Řecko a jihovýchodním Turecko. Na východě jsou hranice Bulharska lemovány Černým mořem.

Bulharsko je země, která každoročně otevírá brány tisícům turistů. Největším přírodním bohatstvím je Černé moře, jehož název není odvozen od barvy, ba naopak Černé moře patří mezi neprůzračnější, mnohdy s viditelností až 20 metrů. Podél 378 km dlouhého pobřeží na turisty čekají třpytivé písečné pláže, skalnaté zátoky, plážové duny, zalesněné stráně, hory a horská jezera. Bulhaři jsou známí svou pohostinností a není složité se domluvit vzhledem ke společnému jazykovému základu.

Oproti ČR je zde posun o 1 hodinu dopředu. 

Průvodce pro Bulharsko