Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Nejlevnější letenka do řecké Soluně je právě dostupná na data 6.-10. srpna (po-pá) z Budapešti. Společnost Wizzair nabízí i v dalších termínech velice zajímavé ceny, např. 16.-20. července za 916 Kč.

Do Budapešti se dopravíte například z Prahy již za 630 Kč á zpáteční jízdné. Této ceny dosáhnete koupí jízdenky alespoň měsíc před odjezdem na webu společnosti Eurolines, popřípadě můžete jízdenky vyhledat skrz náš vyhledávač po pravé straně.

Ubytování v Soluni začíná na ceně 616 Kč za dvoulůžkový pokoj. Pokud se však rozhodnete vyrazit, využijte dnešní bleskovou nabídku, která trvá do zítřejších 15:00. Za 3* hotel Anessis zaplatíte 709 Kč i se snídaní pro 2 osoby !

Nevýhodou může být  nutnost strávení 2 nocí v Budapešti, někdo toto však uvítá a při cestě rád pozná další evropskou metropoli. Za tímto účelem mohu nabídnout dnešní nabídku na 4* hotel v Budapešti - Danubius.,

Tedy jako příklad odjezd 5.srpna v neděli v 15:00 do Budapešti, zde doporučuji přespání na letišti, jelikož odlet je v 6:45 ráno, ubytování v 3* hotelu se snídaní na 4 noci, ubytování ve 4* hotelu na 1 noc v Budapešti a zpět odjezd v sobotu v 6:30 ráno do Prahy vyjde 2 osoby na 8.558 Kč.

 

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Další akční letenky

Maják v Málaze
ušetříš až 58%
Hurá za zážitky!
Jambiani
ušetříš až 39%
A už tam budem?
Enna
ušetříš až 71%
Tam jsi vždycky chtěl!
Pickalbatros Dana Beach Resort
ušetříš až 43%
Všude dobře, co doma!
5285 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Akropole v Athénách
Řecko

Země bohů, oliv, slunce a nádherných ostrovů

Řecko (řecky Ελλάδα [eˈlaða] nebo Ελλάς [eˈlas]) se nachází na jihovýchodním cípu Evropy, a to jak na pevninské části (Balkánský poloostrov), tak i na více než 6 000 ostrovech, z toho téměř 200 obydlených. Sousedí s Tureckem, Albánií, Makedonií a Bulharskem a omýváno je Egejským, Středozemním a Jónským mořem.

Bohatá historie, průzračně čisté moře, olivové háje, vynikající kuchyně, dlouhé písečné pláže a stovky ostrovů s nezaměnitelným kouzlem, to vše jsou důvody, které řadí Řecko k jedné z nejoblíbenějších turistických destinací Evropy a díky nimž je pro mnoho lidí srdcovou záležitostí.

Průvodce pro Řecko