Soul, Jižní Korea - 13.212 Kč.

Jak akci využít?

Poznat jihokorejskou kulturu současně s prohlídkou čínského hlavního města Pekingu, zvládnete díky multi-city tarifu společnosti Air China na jeden zátah. Letenky na trase Milán - Soul - Mnichov jsou dostupné za 13.212 Kč s možností stopoveru právě v Pekingu. Při návštěvě Soulu neopomeňte na trhy ve čtvrti Myeong-Dong, navštivte Memorial of Korean War a zatancujte si ve čtvrti Gangnam.

  • Rezervujte na cestujlevne.com/letenky
  • Dostupnost: září - prosinec 2013
  • Př. termíny: 10.-17.října, 16.-30.listopad, 9.-19.prosince (potřebujete poradit - napište do komentáře pod příspěvkem)
  • cestopis ze Soulu
Pro vstup do Čínské lidové republiky za účelem transitního pobytu si nemusíte obstarávat víza. Po dobu 72 hodin obdržíte povolení ke vstupu na letišti. Víza do Soulu taktéž nejsou potřeba. Alternativou mohou být letenky z Prahy za 15.566 Kč v kombinaci ČSA a KLM.

Jak na přípoje

Do Milána na letiště Malpensa (MXP) se jednoduše dopravíte se společností easyJet. V případě odletů z Brna nebo Bratislavy využijte dopravce Ryanair, který létá na letiště Bergamo (BGY). To je spojeno shuttle busy s letištěm Malpensa.

Z Mnichova jezdí autobusy Student Agency přímo od letištního terminálu do různých koutů ČR. Jízdenku do Prahy zakoupíte za 550 Kč.

Ubytování v Soulu

Poměrně levný nocleh zakoupíte na Hostelworld.com, osobně mohu doporučit čtvrť Iteawon, avšak díky kvalitě podzemního systému není problém se kdykoliv a kamkoliv přesunout. Kvalitnější 3* hotely v Soulu si můžete rezervovat již od 990 Kč / noc ve dvoulůžkovém pokoji.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

4 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele paya89

Dobrý den, prosím, nevíte o nejlevnějším spoji tak, aby odlet byl z Prahy a přílet v Seoulu (popř. jinde v Koreji) a to tak, abych do Seoulu dorazil někdy mezi dny 26. a 28. 8. s tím, aby u zpátečního letu byl odlet mezi dny 20. 12. a 22. 12. 2013? Děkuji moc!

Ahoj, Soul z Prahy na tvá data vychází na 17,5k s návštěvou Helsinek. Cenový vývoj bude spíše stoupající, proto bych se rozhodl rychleji. Ačkoliv já 3 dny před odletem platil 19,5k, takže jestli nehraje roli těch pár tisíc, asi bych to nehrotil. http://bit.ly/15qiFYV

Avatar uživatele vita.ficl

Ahoj, nebyl by i nějaký termín na přelomu srpen/září? Preferoval bych i odlet z Prahy. Díky ;)

Nevím co přesně preferuješ za přelom, ale: 27.8.- 3/4.9. za 16.177 Kč (možnost stop v Amsteru při odletu) nebo 3.9.-10/11.9. za 16.027 Kč

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Z Prahy na thajský Phuket s Turkish Airlines
-22 %

Tam chceš!

Další várka jízdenek s Flixbusem po Česku
-79 %

To bude jízda!

Low-costem z Berlína do Singapuru i Perthu během prázdnin
-29 %

Všude dobře, co doma!

Další akce