Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Poznat jihokorejskou kulturu současně s prohlídkou čínského hlavního města Pekingu, zvládnete díky multi-city tarifu společnosti Air China na jeden zátah. Letenky na trase Milán - Soul - Mnichov jsou dostupné za 13.212 Kč s možností stopoveru právě v Pekingu. Při návštěvě Soulu neopomeňte na trhy ve čtvrti Myeong-Dong, navštivte Memorial of Korean War a zatancujte si ve čtvrti Gangnam.

  • Rezervujte na cestujlevne.com/letenky
  • Dostupnost: září - prosinec 2013
  • Př. termíny: 10.-17.října, 16.-30.listopad, 9.-19.prosince (potřebujete poradit - napište do komentáře pod příspěvkem)
  • cestopis ze Soulu
Pro vstup do Čínské lidové republiky za účelem transitního pobytu si nemusíte obstarávat víza. Po dobu 72 hodin obdržíte povolení ke vstupu na letišti. Víza do Soulu taktéž nejsou potřeba. Alternativou mohou být letenky z Prahy za 15.566 Kč v kombinaci ČSA a KLM.

Jak na přípoje

Do Milána na letiště Malpensa (MXP) se jednoduše dopravíte se společností easyJet. V případě odletů z Brna nebo Bratislavy využijte dopravce Ryanair, který létá na letiště Bergamo (BGY). To je spojeno shuttle busy s letištěm Malpensa.

Z Mnichova jezdí autobusy Student Agency přímo od letištního terminálu do různých koutů ČR. Jízdenku do Prahy zakoupíte za 550 Kč.

Ubytování v Soulu

Poměrně levný nocleh zakoupíte na Hostelworld.com, osobně mohu doporučit čtvrť Iteawon, avšak díky kvalitě podzemního systému není problém se kdykoliv a kamkoliv přesunout. Kvalitnější 3* hotely v Soulu si můžete rezervovat již od 990 Kč / noc ve dvoulůžkovém pokoji.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

4 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele paya89
paya89

Dobrý den, prosím, nevíte o nejlevnějším spoji tak, aby odlet byl z Prahy a přílet v Seoulu (popř. jinde v Koreji) a to tak, abych do Seoulu dorazil někdy mezi dny 26. a 28. 8. s tím, aby u zpátečního letu byl odlet mezi dny 20. 12. a 22. 12. 2013? Děkuji moc!

před 9 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Ahoj, Soul z Prahy na tvá data vychází na 17,5k s návštěvou Helsinek. Cenový vývoj bude spíše stoupající, proto bych se rozhodl rychleji. Ačkoliv já 3 dny před odletem platil 19,5k, takže jestli nehraje roli těch pár tisíc, asi bych to nehrotil. http://bit.ly/15qiFYV

Přidat odpověď
před 9 lety
Avatar uživatele vita.ficl
vita.ficl

Ahoj, nebyl by i nějaký termín na přelomu srpen/září? Preferoval bych i odlet z Prahy. Díky ;)

před 9 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Nevím co přesně preferuješ za přelom, ale: 27.8.- 3/4.9. za 16.177 Kč (možnost stop v Amsteru při odletu) nebo 3.9.-10/11.9. za 16.027 Kč

Přidat odpověď
před 9 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Bavaro Punta Cana
ušetříš až 54%
Hurá za zážitky!
Sofie
ušetříš až 60%
To bude jízda!
Bosa
ušetříš až 67%
Hurá za zážitky!
Bergamo pohled
ušetříš až 57%
Tam jsi vždycky chtěl!
5560 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?