Španělsko z Bratislavy (Madrid a Barcelona) během ledna od 1.190 Kč.

Před rokem

Jak akci využít?

Využijte zdařilé zimní letové sezony na letišti v Bratislavě a naplánujte si výlet za teplem třeba do španělského Katalánska či hlavního města Madridu. Zpáteční letenky s aerolinkou Ryanair jsou v prodeji od 43 €, což je za Španělsko velmi férová cena. Na výběr jsou termíny v průběhu ledna a února příštího roku. Létá se vždy v pondělí a pátek.

  • Bratislava – Barcelona (Girona) od 43 € / 1.190 Kč rezervuj >>
  • Bratislava – Madrid od 51 € / 1.390 Kč rezervuj >>
Zatímco do Madridu si zaletíte za cenu do 1.500 Kč pouze v termínu 16.–20.ledna, do Barcelony se lze vydat libovolně v průběhu ledna (včetně víkendů) a na část termínů i v únoru.

V ceně jsou dvě příruční zavazadla, první o rozměru 55 x 40 x 20 cm a druhé 30 x 20 x 20 cm.

Doprava z letiště

Pro cestu z letiště do Madridu využijete linky metra. Jízdenka stojí 4,50–6 € dle ujeté vzdálenosti.

Do Barcelony jezdí každou půl hodinu přímé autobusy linky 602 a 604. Cena jízdenky činí 18 €.

Pro ubytování ve Španělsku lze zvolit nejen klasický hotel, ale též soukromý byt či apartmán. Skvěle zde funguje služba Airbnb.com.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

3 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele adel.kase

Ahoj, nevíte o nějakých levných letenkách do Barcelony z Prahy? Prosinec-Leden? :) Díky za tipy ;)

Z Madridu i z Barcelony byvaji obcas Kanarske ostrovy i do 20 euro za jednu cestu , takze by to slo pekne poskladat a jeste si uzit Madrid ,v Madridu se da prave v te ctvrti Barajas levne ubytovat i s transferem z letiste a na letiste zdarma , z namesti je to pak k metru pesky asi 5-10 minut . Barcelona Girona ma zase vyhodu blizkosti Girony i pobrezi Costa Brava , do Bracelony jezdi vlak je to asi 120 Km, z Madridu se da taky letet levne na ruzna mista ve Spanelsku i za Ryanairovske ceny 10-20 euro Takze prijemna nabidka , kombinace pres Madrid nebo Barcelonu jde ale i z Ostravy z nove otevrnou linkou do Bergama

Avatar uživatele tom.brumla

V Madridu se dají ušetřit 3€ za každou cestu z/na letiště, pěšky se vydat na zastávku Barajas, cca 1,5km, několikrát osobně vyzkoušeno. A po cestě se člověk aspoň může občerstvit v nějaké obchůdku či restauraci.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Na safari do JAR nejen do Krugerova národního parku
-31 %

To budou fotky!

Přímé lety z Vídně za teplem Kanárských ostrovů
-49 %

To budou fotky!

Low-cost lety v sezoně z Drážďan/Vídně do kubánského Varadera
-35 %

Všude dobře, co doma!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Španělsko  

Země slunce a dobrého jídla

Španělské království se nachází na Pyrenejském poloostrově. Na západní straně sousedí s Portugalskem, na severu hraničí s Francií a Andorou a na jihu s Gibraltarem. Ke Španělsku také patří Kanárské ostrovy, které leží v Atlantickém oceánu, a Baleárské ostrovy ve Středozemním moři. Španělsko omývá z východu Středozemní moře, Atlantský oceán ze západu a na severu se nachází Biskajský záliv.

Španělsko je země dobrého jídla, pití a především hřejivého slunce. Za teplem se zde člověk může vydat kdykoli díky Kanárským ostrovům, kde je teplo opravdu pořád.

Průvodce pro Španělsko