Španělsko: letenky z Bratislavy do Barcelony - 1.490 Kč.

Španělsko
Před 3 lety

Jak akci využít?

Úžasné město plné stavitelských skvostů uznávaného architekta Gaudího láká k podzimní návštěvě nejen obyvatele západního Slovenska. Nejlevnější letenky z Bratislavy do Katalánska zakoupíte v období podzimu a zimy za 54€/1.490 Kč.

Lety operuje dopravce Ryanair, a to každé pondělí a pátek - tedy ideální pro eurovíkend v Barceloně.

V ceně letenky jsou 2 kusy příručního zavazadla (55x40x20 cm a 35x20x20 cm).

Podzimní návštěva Katalánska neznamená dovolenou u moře, ale o to více si užijete místní vyhlášené oblasti s minimem turistů.

[start][prilet]Girona[/prilet][mezikrok][gro][konec]

Průvodce destinacemi

Klikni na destinace a ponoř se do skvělých cestovatelských tipů

12 komentářů

Avatar uživatele aurea90

Ahoj, vcera jsem chtela koupit letenky do Barcelony, vse probihalo v poradku, ale po probehnute platbe se objevila chyba(error: Please select the number of passengers. At least one passenger must be selected to proceed with the reservation) a na mail mi nic neprislo. Objednavku jsem jeste zopakovala, ale nic. Bohuzel u sebe nemam pristupove heslo k servisu24, ale doufam, ze se mi penize neodecetli. Nesetkali jste se s touto chybou? Diky za odpoved. A.

Avatar uživatele dincaz

Díky, už se moc těším :)

Avatar uživatele zeede

Ahoj bude nějaká taková akce na polovinu září? díky Zdeňka

Ahoj Zdeňko, ceny už půjdou pomalu nahoru, na září bych kupoval nyní.

Avatar uživatele jurikm

je toto nejlepší varianta i na konec září nebo přelom září říjen? Na týden, z Prahy. Díky:)

Avatar uživatele enelyen

Neviete prosím ako je to s mestskou dopravou?

Avatar uživatele Romana.Kucharikova

Cestování je nejlepší metrem, lístek na 10 jízd (T10 ticket) stojí okolo 10e a může na něj jezdit víc lidí. Lístek koupíš na automatech v metru a platnost jedné jízdy je od vlezu do metru do výstupu. Více info na www.tmb.cat :)

Avatar uživatele rodinasprlova

Cestování metrem v Barceloně se hodně doporučuje, ale po naší zkušenosti jsme přesedlali z metra na autobusy. Při přestupech v metru musíte někdy urazit i několikasetmetrové úseky, navíc je třeba se dobře orientovat. A pokud nebydlíte v pěší vzdálenosti od stanice metra, tak k ní stejně budete muset dojet autobusem. Kdybychom byli místní, tak bychom metro asi využívali. Ale jako turisté jsme byli s autobusovou dopravou spokojeni. I když autobusy nejezdí tak často jako metro ( metro jezdí třeba i co 2 minuty), tak cestou v autobuse se lépe orientujete a navíc si Barcelonu také prohlédnete. Nám velice pomohla mapa městské dopravy http://www.mapametrobarcelona.net/mapa-bus-barcelona.php. A jestli znáte z fotek známá místa jako Sagrada Familia, Torre Agbar, Placa Espanya, kopec Montjuic, tak se ani jako nováček v Barceloně neztratíte. Souhlasím s jízdenkou T-10. Je přenosná,platnost jízdenky je 75 min, ale pokud už jednou opustíte metro a budete se chtít vrátit, musíte označit lístek znovu. A ještě jeden skvělý dopravní protředek : kolo. Barcelona je cyklistům nakloněná. Je to úžasná zkušenost. My jsme si vypůjčili kola v půjčovně http://www.greenbikesbarcelona.com/rentals/. Další levnější je http://www.mattia46.com/en/bike-rental-in-barcelona/, http://www.rentabikebarcelona.com/. Další půjčovny jsou často o dost dražší. Tak si Barcelonu moc užijte :)

Avatar uživatele kvanduch

Dave, když letadlo přiletí 22:35, je šance se ještě ten den dostat z letiště do Barcelony? Díky :)

100% - autobusy odjíždějí v závislosti na příletu Ryanaira, takže bus na vás bude čekat.

Avatar uživatele kvanduch

Díky, koupeno :)

Avatar uživatele jitus.h

Teď kvůli tomu taky trochu panikařím... Ryanair přilétá 23:55 a Sagalés má odjezd 0:15. Trochu váhám, jestli má smysl koupit lístky na bus online? Co když to nestihneme? Díky

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)