Španělsko: letenky z Bratislavy do Barcelony - 1.490 Kč.

Jak akci využít?

Úžasné město plné stavitelských skvostů uznávaného architekta Gaudího láká k podzimní návštěvě nejen obyvatele západního Slovenska. Nejlevnější letenky z Bratislavy do Katalánska zakoupíte v období podzimu a zimy za 54€/1.490 Kč.

Lety operuje dopravce Ryanair, a to každé pondělí a pátek - tedy ideální pro eurovíkend v Barceloně.

V ceně letenky jsou 2 kusy příručního zavazadla (55x40x20 cm a 35x20x20 cm).

Podzimní návštěva Katalánska neznamená dovolenou u moře, ale o to více si užijete místní vyhlášené oblasti s minimem turistů.

[start][prilet]Girona[/prilet][mezikrok][gro][konec]

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

12 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele aurea90
aurea90

Ahoj, vcera jsem chtela koupit letenky do Barcelony, vse probihalo v poradku, ale po probehnute platbe se objevila chyba(error: Please select the number of passengers. At least one passenger must be selected to proceed with the reservation) a na mail mi nic neprislo. Objednavku jsem jeste zopakovala, ale nic. Bohuzel u sebe nemam pristupove heslo k servisu24, ale doufam, ze se mi penize neodecetli. Nesetkali jste se s touto chybou? Diky za odpoved. A.

Odpovědět
před 4 lety
Avatar uživatele dincaz
dincaz

Díky, už se moc těším :)

Odpovědět
před 4 lety
Avatar uživatele zeede
zeede

Ahoj bude nějaká taková akce na polovinu září? díky Zdeňka

před 4 lety
David Eiselt

Ahoj Zdeňko, ceny už půjdou pomalu nahoru, na září bych kupoval nyní.

před 4 lety
Avatar uživatele jurikm
jurikm

je toto nejlepší varianta i na konec září nebo přelom září říjen? Na týden, z Prahy. Díky:)

Přidat odpověď
před 4 lety
Avatar uživatele enelyen
enelyen

Neviete prosím ako je to s mestskou dopravou?

před 4 lety
Avatar uživatele Romana.Kucharikova
Romana.Kucharikova

Cestování je nejlepší metrem, lístek na 10 jízd (T10 ticket) stojí okolo 10e a může na něj jezdit víc lidí. Lístek koupíš na automatech v metru a platnost jedné jízdy je od vlezu do metru do výstupu. Více info na www.tmb.cat :)

před 4 lety
Avatar uživatele rodinasprlova
rodinasprlova

Cestování metrem v Barceloně se hodně doporučuje, ale po naší zkušenosti jsme přesedlali z metra na autobusy. Při přestupech v metru musíte někdy urazit i několikasetmetrové úseky, navíc je třeba se dobře orientovat. A pokud nebydlíte v pěší vzdálenosti od stanice metra, tak k ní stejně budete muset dojet autobusem. Kdybychom byli místní, tak bychom metro asi využívali. Ale jako turisté jsme byli s autobusovou dopravou spokojeni. I když autobusy nejezdí tak často jako metro ( metro jezdí třeba i co 2 minuty), tak cestou v autobuse se lépe orientujete a navíc si Barcelonu také prohlédnete. Nám velice pomohla mapa městské dopravy http://www.mapametrobarcelona.net/mapa-bus-barcelona.php. A jestli znáte z fotek známá místa jako Sagrada Familia, Torre Agbar, Placa Espanya, kopec Montjuic, tak se ani jako nováček v Barceloně neztratíte. Souhlasím s jízdenkou T-10. Je přenosná,platnost jízdenky je 75 min, ale pokud už jednou opustíte metro a budete se chtít vrátit, musíte označit lístek znovu. A ještě jeden skvělý dopravní protředek : kolo. Barcelona je cyklistům nakloněná. Je to úžasná zkušenost. My jsme si vypůjčili kola v půjčovně http://www.greenbikesbarcelona.com/rentals/. Další levnější je http://www.mattia46.com/en/bike-rental-in-barcelona/, http://www.rentabikebarcelona.com/. Další půjčovny jsou často o dost dražší. Tak si Barcelonu moc užijte :)

Přidat odpověď
před 4 lety
Avatar uživatele kvanduch
kvanduch

Dave, když letadlo přiletí 22:35, je šance se ještě ten den dostat z letiště do Barcelony? Díky :)

před 4 lety
David Eiselt

100% - autobusy odjíždějí v závislosti na příletu Ryanaira, takže bus na vás bude čekat.

před 4 lety
Avatar uživatele kvanduch
kvanduch

Díky, koupeno :)

před 4 lety
Avatar uživatele jitus.h
jitus.h

Teď kvůli tomu taky trochu panikařím... Ryanair přilétá 23:55 a Sagalés má odjezd 0:15. Trochu váhám, jestli má smysl koupit lístky na bus online? Co když to nestihneme? Díky

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 36%
Tam to bude krásný!
ušetříš až 27%
Hurá za zážitky!
ušetříš až 27%
Tam chceš!
ušetříš až 40%
Tam jsi ještě nebyl!
3872 starších akcí
Zavřít boční panel
Španělsko

Země slunce a dobrého jídla

Španělské království se nachází na Pyrenejském poloostrově. Na západní straně sousedí s Portugalskem, na severu hraničí s Francií a Andorou a na jihu s Gibraltarem. Ke Španělsku také patří Kanárské ostrovy, které leží v Atlantickém oceánu, a Baleárské ostrovy ve Středozemním moři. Španělsko omývá z východu Středozemní moře, Atlantský oceán ze západu a na severu se nachází Biskajský záliv.

Španělsko je země dobrého jídla, pití a především hřejivého slunce. Za teplem se zde člověk může vydat kdykoli díky Kanárským ostrovům, kde je teplo opravdu pořád.

Průvodce pro Španělsko