Srí Lanka: letenky z Prahy do Kolomba - 11.926 Kč.

Před 4 lety

Jak akci využít?

Pokud chcete strávit letošní dovolenou v ráji, jeďte na Srí Lanku. Vychutnejte si pravý cejlonský čaj, projeďte se na slonovi, obdivujte staré budhistické a hinduistické chrámy a sochy, relaxujte na překrásných plážích omývaných Indickým oceánem. Dovolená na Srí Lance vás nezatíží ani finančně, všechno je poměrně levné a vyrazit můžete klidně už tento týden.

Vaše putování po Ceylonu začne v Kolombu, do kterého přiletíte z Prahy, zpáteční let je do Berlína. Letenka v této kombinaci vychází na 11.926 Kč.

Letenky na Srí Lanku

Praha - Kolombo - Berlín
Změnu cestujících a termínu jednoduše změníte kliknutím v horní nabídce Změnit. Pokud máte problém s vyhledáním termínu, můžete si napsat do komentářů níže.
Vízum na Srí Lanku není vyžadováno, je však nutné zaplatit poplatek ve výši 30 USD prostřednictvím online systému nebo 35 USD na mezinárodním letišti v Kolombu.
Na zpáteční cestě je delší mezipřistání v Bombaji, kdy nesmíte opustit tranzitní prostor letiště, pokud nemáte víza. Jestliže byste si chtěli udělat jednodenní poznávací výlet do Bombaje, musíte si předem vyřídit vízum za 850 Kč prostřednictvím Indické ambasády v Praze.

Z Berlína do Prahy se snadno a levně dopravíte autobusy společnosti Eurolines nebo Student Agency, jízdenky first minute nebo promo jsou k mání od 550 Kč, resp. 600 Kč. Není vyloučena ani možnost dopravit se vlakem, jízdenky zakoupíte na e-shopu ČD.

Srí Lanka: levné hotely, jídlo a nezapomenutelné zážitky

Na dovolenou na Srí Lance budete jistě vzpomínat jen v dobrém – ostrov čaje můžete prozkoumat za ceny, které nabízejí cestovky v klasických evropských letoviscích.

Nejlevnější nabídka dvoulůžkových pokojů v ověřených hotelech začíná na 572 Kč – Colombo hotely. Vydáte-li se do turisty méně vyhledávaných oblastí, ušetří a navíc budete mít ještě lepší zážitky díky nespoutané přírodě. Pro prozkoumávání vnitrozemí se může hodit ubytování ve městě Kandy, které začíná na 286 Kč za pokoj!

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

8 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele marvikt

A na červen/červenec takhle levné letenky nebudou na SL, děkuji :)

Tomáši, v tomto tarifu je poslední možný odlet 4. června, takže je např. termín 4.-18.6. - příklad rezervace

Avatar uživatele bra.net

Co tak Maledivy. Dekuji

Elo, toto jde nakombinovat jen jako multicity letenku, která už vychází na nějakých 18 tis.

Avatar uživatele bea.net

Ahoj, šel by nakombinovat i let s návratem z jiné země? Jsme 2 osoby, pobyt na cca 3 týdny s návratem nejpozději 17.3. Děkuji!

Ahoj Elo, to jsme ani nezkoušeli, jakou zemi máte na mysli?

Avatar uživatele jaykay

Dovolím si jen upozornit, že poplatek pro vstup na Srí Lanku se zvýšil na 30USD online a 35USD na letišti...

Jirko, děkuji za upozornění, aktualizuji v příspěvku .-)

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Další várka jízdenek s Flixbusem po Česku
-79 %

To musíš vidět!

Low-costem z Berlína do Singapuru i Perthu během prázdnin
-29 %

To budou fotky!

Na lehko z Vídně do Toronta nebo na Floridu
-27 %

Všude dobře, co doma!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Srí Lanka  

Perla v Indickém oceánu

Srí Lanka (do roku 1972 Cejlon) je ostrovní stát nacházející se v jihovýchodní Asii. Od Indie je oddělen tzv. Adamovým mostem, řetězem korálových útesů v délce asi 20 kilometrů. Na východě se nachází Bengálský záliv, na jihu Indický oceán.

Srí Lanka má nádherné pláže, hory, čajové plantáže i historické památky. Během několika dnů z ní můžete uvidět to nejzajímavější a projet ostrov skrz naskrz. Pokud budete chtít, můžete se dostat na místa, kde je minimum turistů. Výhodou je také to, že ostrov se dá navštívit celoročně.

Průvodce pro Srí Lanka