Srí Lanka - rybáři

Srí Lanka: letenky z Prahy do Kolomba - 11.926 Kč.

8 komentářů
2014-02-17T10:20:50+01:00
Notifikace nově i na Messengeru Buď mezi prvními, kdo se dozví o našich akcích

O akci

Pokud chcete strávit letošní dovolenou v ráji, jeďte na Srí Lanku. Vychutnejte si pravý cejlonský čaj, projeďte se na slonovi, obdivujte staré budhistické a hinduistické chrámy a sochy, relaxujte na překrásných plážích omývaných Indickým oceánem. Dovolená na Srí Lance vás nezatíží ani finančně, všechno je poměrně levné a vyrazit můžete klidně už tento týden.

Vaše putování po Ceylonu začne v Kolombu, do kterého přiletíte z Prahy, zpáteční let je do Berlína. Letenka v této kombinaci vychází na 11.926 Kč.

Letenky na Srí Lanku

Praha - Kolombo - Berlín
Změnu cestujících a termínu jednoduše změníte kliknutím v horní nabídce Změnit. Pokud máte problém s vyhledáním termínu, můžete si napsat do komentářů níže.
Vízum na Srí Lanku není vyžadováno, je však nutné zaplatit poplatek ve výši 30 USD prostřednictvím online systému nebo 35 USD na mezinárodním letišti v Kolombu.
Na zpáteční cestě je delší mezipřistání v Bombaji, kdy nesmíte opustit tranzitní prostor letiště, pokud nemáte víza. Jestliže byste si chtěli udělat jednodenní poznávací výlet do Bombaje, musíte si předem vyřídit vízum za 850 Kč prostřednictvím Indické ambasády v Praze.

Z Berlína do Prahy se snadno a levně dopravíte autobusy společnosti Eurolines nebo Student Agency, jízdenky first minute nebo promo jsou k mání od 550 Kč, resp. 600 Kč. Není vyloučena ani možnost dopravit se vlakem, jízdenky zakoupíte na e-shopu ČD.

Srí Lanka: levné hotely, jídlo a nezapomenutelné zážitky

Na dovolenou na Srí Lance budete jistě vzpomínat jen v dobrém – ostrov čaje můžete prozkoumat za ceny, které nabízejí cestovky v klasických evropských letoviscích.

Nejlevnější nabídka dvoulůžkových pokojů v ověřených hotelech začíná na 572 Kč – Colombo hotely. Vydáte-li se do turisty méně vyhledávaných oblastí, ušetří a navíc budete mít ještě lepší zážitky díky nespoutané přírodě. Pro prozkoumávání vnitrozemí se může hodit ubytování ve městě Kandy, které začíná na 286 Kč za pokoj!

Avatar uživatele
Lukáš Horák
naposledy aktualizováno 2014-02-17T11:20:50+01:00

8 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce