Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Spojte návštěvu Cejlonu s několika denní prohlídkou tureckého Istanbulu. Po krásné dovolené na plážích v Indickém oceánu zakončíte cestu nákupy ve Velkém bazaru a jako bonus si díky technickému mezipřistání prohlédnete jedno z nejfotogeničtějších souostroví světa Maledivy.

Ke konkurenčnímu tarifu z Prahy do Kolomba se přidává po bok ČSA/Etihad (12.990 Kč) i nejlepší evropská aerolinka Turkish airlines. Zpáteční letenky lze zakoupit za 12.369 Kč.

V rámci tarifu je umožněn jeden stop-over v Istanbulu. Příklad takto vyhledaného letu Praha-Kolombo-Istanbul-Praha za 12.525 Kč.

Vízum na Srí Lanku není požadováno, je však nutné zaplatit poplatek ve výši 20$ prostřednictvím online systému nebo 25$ na mezinárodním letišti v Colombu.

Ubytování v Istanbulu

Rozhodnete-li se využít několika denní návštěvu turecké metropole, nechte finanční starosti za hlavou. Nejlevnější dvoulůžkové pokoje vychází na 490 Kč / noc. Za zmínku také stojí akční nabídky se slevou 50% a více, kde naleznete 4* či 5* hotely za ceny okolo 1.500 Kč. Doprava z letiště Ataturk není složitá, neboť metro v Istanbulu zajíždí přímo k terminálu letiště.

Srí Lanka: levné hotely, jídlo a nezapomenutelné zážitky

Na dovolenou na Srí Lance budete jistě vzpomínat jen v dobrém – ostrov čaje můžete prozkoumat za ceny, které nabízejí cestovky v klasických evropských letoviscích.

Nejlevnější nabídka dvoulůžkových pokojů v ověřených hotelech začíná na 572 Kč – Colombo hotely. Vydáte-li se do turisty méně vyhledávaných oblastí, ušetří a navíc budete mít ještě lepší zážitky díky nespoutané přírodě. Pro prozkoumávání vnitrozemí se může hodit ubytování ve městě Kandy, které začíná na 286 Kč za pokoj!

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

8 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele jan.miskovsky
jan.miskovsky

Prima den, jak si mohu nastavit ve vašem systému stopover? To ještě neumím a tady by mne to zajímalo je to tu někde popsané? Díky, Janek omlouvám se, v předchozím příspěvku jsem uvedl špatně e-mail

před 9 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Dobrý den, v tomto odkazu http://bit.ly/17RNoQP dejte Nové hledání a pak zvolte svá data nebo mi je řekněte a já Vám letenky nastavím :) (počet osob, délka stopu a při cestě tam/zpět).

před 9 lety
Avatar uživatele jan.miskovsky
jan.miskovsky

Aha, už vidím co jsem předtím přehlédl - záložka "JINÁ" :) Díky

před 9 lety
Avatar uživatele jan.miskovsky
jan.miskovsky

Už několik minut mám hlášku "Probíhá komunikace s rezervačním systémem". Jsem v naději? Je to lepší výsledek, než když mne to předtím několikrát po pracném vyplnění formuláře (až po souhlad s obch.podmínkami) promptně odmítlo, že takový let už není? Nebo se systém prostě ucpal a mám to vzdát, neboť až se dokomunikuje, dostanu stejně odpověď, že let už není? :)

před 9 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

To se ti to seklo.. :) hledáte v listopadu/prosinci? Doporučuji ověřit aktuální situacina https://www.cestujlevne.com/go-turkish a pak se toto snažit nakombinovat se stopoverem.

Přidat odpověď
před 9 lety
Avatar uživatele Libor_S
Libor_S

Ten poplatek na Srí Lanku je od 1.1.2013 už 30 USD přes on-line systém a 35 USD na letišti. V srpnu nechtěli pustit Čecha na Ruzyni do letadla s Turkish A., když toto neměl vyřízené. Je třeba si to vytisknout.

Odpovědět
před 9 lety
Avatar uživatele detka
detka

předpokládám, že se nabídka bohužel netýká vánočních svátků, že? :-( děkuji!

před 9 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Presne tak ;)

Přidat odpověď
před 9 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Edinburgh
ušetříš až 75%
To budou fotky!
Jeruzalem
ušetříš až 59%
Všude dobře, co doma!
Canal Grande most
ušetříš až 66%
Jedem!
Sicílie
ušetříš až 59%
To musíš vidět!
5553 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Srí Lanka - rybáři
Srí Lanka

Perla v Indickém oceánu

Srí Lanka (do roku 1972 Cejlon) je ostrovní stát nacházející se v jihovýchodní Asii. Od Indie je oddělen tzv. Adamovým mostem, řetězem korálových útesů v délce asi 20 kilometrů. Na východě se nachází Bengálský záliv, na jihu Indický oceán.

Srí Lanka má nádherné pláže, hory, čajové plantáže i historické památky. Během několika dnů z ní můžete uvidět to nejzajímavější a projet ostrov skrz naskrz. Pokud budete chtít, můžete se dostat na místa, kde je minimum turistů. Výhodou je také to, že ostrov se dá navštívit celoročně.

Průvodce pro Srí Lanka