Srí Lanka: odlety z Prahy (+ možný stop v Istanbulu) - 12.369 Kč.

Před 4 lety

Jak akci využít?

Spojte návštěvu Cejlonu s několika denní prohlídkou tureckého Istanbulu. Po krásné dovolené na plážích v Indickém oceánu zakončíte cestu nákupy ve Velkém bazaru a jako bonus si díky technickému mezipřistání prohlédnete jedno z nejfotogeničtějších souostroví světa Maledivy.

Ke konkurenčnímu tarifu z Prahy do Kolomba se přidává po bok ČSA/Etihad (12.990 Kč) i nejlepší evropská aerolinka Turkish airlines. Zpáteční letenky lze zakoupit za 12.369 Kč.

V rámci tarifu je umožněn jeden stop-over v Istanbulu. Příklad takto vyhledaného letu Praha-Kolombo-Istanbul-Praha za 12.525 Kč.

Vízum na Srí Lanku není požadováno, je však nutné zaplatit poplatek ve výši 20$ prostřednictvím online systému nebo 25$ na mezinárodním letišti v Colombu.

Ubytování v Istanbulu

Rozhodnete-li se využít několika denní návštěvu turecké metropole, nechte finanční starosti za hlavou. Nejlevnější dvoulůžkové pokoje vychází na 490 Kč / noc. Za zmínku také stojí akční nabídky se slevou 50% a více, kde naleznete 4* či 5* hotely za ceny okolo 1.500 Kč. Doprava z letiště Ataturk není složitá, neboť metro v Istanbulu zajíždí přímo k terminálu letiště.

Srí Lanka: levné hotely, jídlo a nezapomenutelné zážitky

Na dovolenou na Srí Lance budete jistě vzpomínat jen v dobrém – ostrov čaje můžete prozkoumat za ceny, které nabízejí cestovky v klasických evropských letoviscích.

Nejlevnější nabídka dvoulůžkových pokojů v ověřených hotelech začíná na 572 Kč – Colombo hotely. Vydáte-li se do turisty méně vyhledávaných oblastí, ušetří a navíc budete mít ještě lepší zážitky díky nespoutané přírodě. Pro prozkoumávání vnitrozemí se může hodit ubytování ve městě Kandy, které začíná na 286 Kč za pokoj!

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

8 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele jan.miskovsky

Prima den, jak si mohu nastavit ve vašem systému stopover? To ještě neumím a tady by mne to zajímalo je to tu někde popsané? Díky, Janek omlouvám se, v předchozím příspěvku jsem uvedl špatně e-mail

Dobrý den, v tomto odkazu http://bit.ly/17RNoQP dejte Nové hledání a pak zvolte svá data nebo mi je řekněte a já Vám letenky nastavím :) (počet osob, délka stopu a při cestě tam/zpět).

Avatar uživatele jan.miskovsky

Aha, už vidím co jsem předtím přehlédl - záložka "JINÁ" :) Díky

Avatar uživatele jan.miskovsky

Už několik minut mám hlášku "Probíhá komunikace s rezervačním systémem". Jsem v naději? Je to lepší výsledek, než když mne to předtím několikrát po pracném vyplnění formuláře (až po souhlad s obch.podmínkami) promptně odmítlo, že takový let už není? Nebo se systém prostě ucpal a mám to vzdát, neboť až se dokomunikuje, dostanu stejně odpověď, že let už není? :)

To se ti to seklo.. :) hledáte v listopadu/prosinci? Doporučuji ověřit aktuální situacina https://www.cestujlevne.com/go-turkish a pak se toto snažit nakombinovat se stopoverem.

Avatar uživatele Libor_S

Ten poplatek na Srí Lanku je od 1.1.2013 už 30 USD přes on-line systém a 35 USD na letišti. V srpnu nechtěli pustit Čecha na Ruzyni do letadla s Turkish A., když toto neměl vyřízené. Je třeba si to vytisknout.

Avatar uživatele detka

předpokládám, že se nabídka bohužel netýká vánočních svátků, že? :-( děkuji!

Presne tak ;)

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

S Regiojetem do Evropy za polovic
-50 %

To budou fotky!

Na nákupy z Prahy do Londýna s odbaveným kufrem
-37 %

To budou fotky!

Z Prahy na thajský Phuket s Turkish Airlines
-22 %

To musíš vidět!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Srí Lanka  

Perla v Indickém oceánu

Srí Lanka (do roku 1972 Cejlon) je ostrovní stát nacházející se v jihovýchodní Asii. Od Indie je oddělen tzv. Adamovým mostem, řetězem korálových útesů v délce asi 20 kilometrů. Na východě se nachází Bengálský záliv, na jihu Indický oceán.

Srí Lanka má nádherné pláže, hory, čajové plantáže i historické památky. Během několika dnů z ní můžete uvidět to nejzajímavější a projet ostrov skrz naskrz. Pokud budete chtít, můžete se dostat na místa, kde je minimum turistů. Výhodou je také to, že ostrov se dá navštívit celoročně.

Průvodce pro Srí Lanka