Srí Lanka - rybáři

Srí Lanka: odlety z Prahy (+ možný stop v Istanbulu) - 12.369 Kč.

8 komentářů
2013-11-07T15:16:46+01:00

O akci

Spojte návštěvu Cejlonu s několika denní prohlídkou tureckého Istanbulu. Po krásné dovolené na plážích v Indickém oceánu zakončíte cestu nákupy ve Velkém bazaru a jako bonus si díky technickému mezipřistání prohlédnete jedno z nejfotogeničtějších souostroví světa Maledivy.

Ke konkurenčnímu tarifu z Prahy do Kolomba se přidává po bok ČSA/Etihad (12.990 Kč) i nejlepší evropská aerolinka Turkish airlines. Zpáteční letenky lze zakoupit za 12.369 Kč.

V rámci tarifu je umožněn jeden stop-over v Istanbulu. Příklad takto vyhledaného letu Praha-Kolombo-Istanbul-Praha za 12.525 Kč.

Vízum na Srí Lanku není požadováno, je však nutné zaplatit poplatek ve výši 20$ prostřednictvím online systému nebo 25$ na mezinárodním letišti v Colombu.

Ubytování v Istanbulu

Rozhodnete-li se využít několika denní návštěvu turecké metropole, nechte finanční starosti za hlavou. Nejlevnější dvoulůžkové pokoje vychází na 490 Kč / noc. Za zmínku také stojí akční nabídky se slevou 50% a více, kde naleznete 4* či 5* hotely za ceny okolo 1.500 Kč. Doprava z letiště Ataturk není složitá, neboť metro v Istanbulu zajíždí přímo k terminálu letiště.

Srí Lanka: levné hotely, jídlo a nezapomenutelné zážitky

Na dovolenou na Srí Lance budete jistě vzpomínat jen v dobrém – ostrov čaje můžete prozkoumat za ceny, které nabízejí cestovky v klasických evropských letoviscích.

Nejlevnější nabídka dvoulůžkových pokojů v ověřených hotelech začíná na 572 Kč – Colombo hotely. Vydáte-li se do turisty méně vyhledávaných oblastí, ušetří a navíc budete mít ještě lepší zážitky díky nespoutané přírodě. Pro prozkoumávání vnitrozemí se může hodit ubytování ve městě Kandy, které začíná na 286 Kč za pokoj!

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2013-11-07T15:16:46+01:00

8 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce