Srí Lanka před vánoci s odletem z Milána (vhodné pro stop) - 9.900 Kč.

Jak akci využít?

Cestovatelé mířící ještě tento rok na Srí Lanku k zaslouženému odpočinku by mohl zaujmout tarif leteckého dopravce Saudi Airlines. Ten nabízí zpáteční letenky z italského Milána za 9.900 Kč, s časy přímo optimálními pro přestávku při cestě tam, a cestou zpět pohodlně přestoupit na let zpět do Prahy s easyJetem.

Lety jsou operovány s mezipřistáním v Saudské Arabii, víza do 18 hodin transitu potřebovat nebudete, avšak nesmíte opustit transitní prostor. Doporučuji tedy vybírat lety s krátkými přestupy.

  • Miláno Malpensa Colombo za 9.900 Kč příklad letenky >>
  • Cestovní období: 10.10. - 10.12. 2015 (termíny dle kalendáře)
  • Prodej do 30.9.
V ceně jsou 2 zavazadla, každé o 23 kg.

Zvol si letenku na Srí Lanku z kalendáře

Samozřejmě, pokud nechcete při cestě navštívit i milánské Duomo, raději vyberte zpáteční letenky z Prahy - TEST: s kým letět na Srí Lanku z Prahy?

Nezapomeňte na víza, která zakoupíte po příletu za 35$ nebo online skrz portál www.eta.gov.lk za 30$.

Jak se vhodně přesunout do Milána?

Jak jsem již výše psal, pokud neplánujete navštívit Miláno, tyto letenky nebudou ideální. Pokud vám však minimálně 1 noc v Itálii příjemně zpestří dovolenou, neváhejte.

Přestávku volte při cestě tam, vzhledem k dopolednímu odletu žádný přípoj neseženete. Naopak, cesta zpět je ideální k polednímu odletu z Milána do Prahy.

Výsledek je např. takovýto (navazuje na náhled letenky Milán - Colombo):

Celkem tedy za letenky z Prahy do Milána zaplatíme 1.135 Kč v tomto termínu. Společně s hlavní letenkou jsme na 11 tisících, což znovu potvrzuje fakt, že pokud je cílem Srí Lanka - je lepší zakoupit letenky ihned z Prahy.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

6 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele mia.rx
mia.rx

Zdravím Dave, rádi bychom koupili letenku směr COLOMBO se stopem v Dubaji. Na jak dlouho je tento stop možný a potřebujeme vyřídit nějaká víza? Zároveň by nás zajímal Váš osobní názor na to, zda koupit letenku na cestovní období 03/04 teď nebo ještě počkat. Děkuji, hezký den, Lucie

Odpovědět
před rokem
Avatar uživatele vacl.dav
vacl.dav

Dobrý den, lze zařídit on arrival více vstupé vízum na více než 30 dní, tedy těch 90 dní? Nebo musím zažádat o 30 on-line a pak až na místě o prodloužení? Děkuji.

Odpovědět
před 3 lety
Avatar uživatele Anetavlaskova
Anetavlaskova

myslíte, že budou nějaké akce na lety Praha- Colombo? v termínech leden, únor, březen? kdy je vhodné zakoupit letenku? sleduji to už měsíc, ale zatím mi přijde, že toho moc není. Díky za odpověď

před 3 lety
David Eiselt

Však jsou stále za 12 tisíc.. :)

Přidat odpověď
před 3 lety
Avatar uživatele honzaklaus
honzaklaus

Dobry den, mohu se zeptat, jestli bych si mohl vzit surfove prkno misto jednoho zavazadla? Je velice lehke, ale nadrozmerne. Diky

Odpovědět
před 3 lety
Avatar uživatele Krupier2
Krupier2

U EZY nezapomeňte na poplatky za odbavená zavazadla (což v souvislosti s hmotnostním limitem SVA nebude zrovna málo, pokud je to vůbec možné) a platbu kartou.

Odpovědět
před 3 lety
Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 38%
Tam to bude krásný!
ušetříš až 65%
A už tam budem?
ušetříš až 61%
Tam chceš!
4015 starších akcí
Zavřít boční panel
Srí Lanka

Perla v Indickém oceánu

Srí Lanka (do roku 1972 Cejlon) je ostrovní stát nacházející se v jihovýchodní Asii. Od Indie je oddělen tzv. Adamovým mostem, řetězem korálových útesů v délce asi 20 kilometrů. Na východě se nachází Bengálský záliv, na jihu Indický oceán.

Srí Lanka má nádherné pláže, hory, čajové plantáže i historické památky. Během několika dnů z ní můžete uvidět to nejzajímavější a projet ostrov skrz naskrz. Pokud budete chtít, můžete se dostat na místa, kde je minimum turistů. Výhodou je také to, že ostrov se dá navštívit celoročně.

Průvodce pro Srí Lanka