Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Cestovatelé mířící ještě tento rok na Srí Lanku k zaslouženému odpočinku by mohl zaujmout tarif leteckého dopravce Saudi Airlines. Ten nabízí zpáteční letenky z italského Milána za 9.900 Kč, s časy přímo optimálními pro přestávku při cestě tam, a cestou zpět pohodlně přestoupit na let zpět do Prahy s easyJetem.

Lety jsou operovány s mezipřistáním v Saudské Arabii, víza do 18 hodin transitu potřebovat nebudete, avšak nesmíte opustit transitní prostor. Doporučuji tedy vybírat lety s krátkými přestupy.

  • Miláno Malpensa Colombo za 9.900 Kč příklad letenky >>
  • Cestovní období: 10.10. - 10.12. 2015 (termíny dle kalendáře)
  • Prodej do 30.9.
V ceně jsou 2 zavazadla, každé o 23 kg.

Zvol si letenku na Srí Lanku z kalendáře

Samozřejmě, pokud nechcete při cestě navštívit i milánské Duomo, raději vyberte zpáteční letenky z Prahy - TEST: s kým letět na Srí Lanku z Prahy?

Nezapomeňte na víza, která zakoupíte po příletu za 35$ nebo online skrz portál www.eta.gov.lk za 30$.

Jak se vhodně přesunout do Milána?

Jak jsem již výše psal, pokud neplánujete navštívit Miláno, tyto letenky nebudou ideální. Pokud vám však minimálně 1 noc v Itálii příjemně zpestří dovolenou, neváhejte.

Přestávku volte při cestě tam, vzhledem k dopolednímu odletu žádný přípoj neseženete. Naopak, cesta zpět je ideální k polednímu odletu z Milána do Prahy.

Výsledek je např. takovýto (navazuje na náhled letenky Milán - Colombo):

Celkem tedy za letenky z Prahy do Milána zaplatíme 1.135 Kč v tomto termínu. Společně s hlavní letenkou jsme na 11 tisících, což znovu potvrzuje fakt, že pokud je cílem Srí Lanka - je lepší zakoupit letenky ihned z Prahy.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

6 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele mia.rx
mia.rx

Zdravím Dave, rádi bychom koupili letenku směr COLOMBO se stopem v Dubaji. Na jak dlouho je tento stop možný a potřebujeme vyřídit nějaká víza? Zároveň by nás zajímal Váš osobní názor na to, zda koupit letenku na cestovní období 03/04 teď nebo ještě počkat. Děkuji, hezký den, Lucie

Odpovědět
před 6 lety
Avatar uživatele vacl.dav
vacl.dav

Dobrý den, lze zařídit on arrival více vstupé vízum na více než 30 dní, tedy těch 90 dní? Nebo musím zažádat o 30 on-line a pak až na místě o prodloužení? Děkuji.

Odpovědět
před 7 lety
Avatar uživatele Anetavlaskova
Anetavlaskova

myslíte, že budou nějaké akce na lety Praha- Colombo? v termínech leden, únor, březen? kdy je vhodné zakoupit letenku? sleduji to už měsíc, ale zatím mi přijde, že toho moc není. Díky za odpověď

před 7 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Však jsou stále za 12 tisíc.. :)

Přidat odpověď
před 7 lety
Avatar uživatele honzaklaus
honzaklaus

Dobry den, mohu se zeptat, jestli bych si mohl vzit surfove prkno misto jednoho zavazadla? Je velice lehke, ale nadrozmerne. Diky

Odpovědět
před 7 lety
Avatar uživatele Krupier2
Krupier2

U EZY nezapomeňte na poplatky za odbavená zavazadla (což v souvislosti s hmotnostním limitem SVA nebude zrovna málo, pokud je to vůbec možné) a platbu kartou.

Odpovědět
před 7 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Bosa
ušetříš až 67%
Jedem!
Bergamo pohled
ušetříš až 57%
Tam jsi ještě nebyl!
Borobudur
ušetříš až 59%
Tam jsi ještě nebyl!
Zimní Amsterdam
ušetříš až 48%
A už tam budem?
5558 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Srí Lanka - rybáři
Srí Lanka

Perla v Indickém oceánu

Srí Lanka (do roku 1972 Cejlon) je ostrovní stát nacházející se v jihovýchodní Asii. Od Indie je oddělen tzv. Adamovým mostem, řetězem korálových útesů v délce asi 20 kilometrů. Na východě se nachází Bengálský záliv, na jihu Indický oceán.

Srí Lanka má nádherné pláže, hory, čajové plantáže i historické památky. Během několika dnů z ní můžete uvidět to nejzajímavější a projet ostrov skrz naskrz. Pokud budete chtít, můžete se dostat na místa, kde je minimum turistů. Výhodou je také to, že ostrov se dá navštívit celoročně.

Průvodce pro Srí Lanka