Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Nepatříme-li mezi milovníky lezavého podzimního počasí, můžeme využít zvýhodněných cen společnosti Ryanair z Krakova a uniknout za památkami a kulturou do Pisy, nočním životem do Malagy, historií na Maltu nebo za koupáním na Kanáry. Nejlevnějších letenek se nám dostane do Pisy, kde začínají již na 178 zlotých / 1.105 Kč.

  • Krakov - Pisa od 178 zł / 1.105 Kč  rezervuj >>
  • Krakov - Malaga od 208 zł / 1.292 Kč rezervuj >>
  • Krakov - Malta od 236 zł / 1.465 Kč rezervuj >>
  • Krakov - Gran Canaria od 362 zł / 2.242 Kč rezervuj >>
  • Cestovní období říjenlistopad
  • Akce platí do vyprodání míst
V ceně máme zahrnutá dvě příruční zavazadla. Větší z nich o rozměrech 55 x 40 x 20 cm, menší pak může mít velikost 35 x 20 x 20 cm.

Jak do Krakova?

Můžeme využít aktuálně probíhající akce na jízdenky s PolskiBus, za které z Prahy i z Brna můžeme sehnat již od 123 Kč za zpáteční jízdenku. Alternativou může být společnost Lux Expres, kde pořídíme zpáteční jízdenky z Prahy od 645 Kč. Pokud chceme raději pohodlnější způsob dopravy až přímo na krakovské letiště, využijeme dopravců Regiojet  Z Prahy se ceny pohybují od 580 Kč za zpáteční jízdenku.

Z Ostravska a okolí nás na letiště doveze Tiger Express od 400 Kč.

U všech dopravců můžeme nakupovat jízdenky online zhruba s dvouměsíčním předstihem.

Ubytování

V uvedených destinacích není v podzimním období drahé ani ubytování. Standartní hotely seženeme již od 900 Kč na noc. Můžeme ale využít i stále více oblíbeného airbnb, kde není výjimkou pokoj od 400 Kč za noc.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

5 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele pavlafajtova
pavlafajtova

Prosím vás, chci koupit letenky od Ryanaru z Berlína do Gran Canaria a nefunguje mi platba, přitom mám PayPal, mám povolené platby přes internet, dostatek peněz a limit v pohodě.. nevíte proč? Nemáte s tím někdo zkušenosti? Díky moc :)

před 5 lety
Avatar uživatele
mikir

Z platbou pay pal sice nemam zadnou zkusenost, ale pokud jde o ryanair , tak kupuju letenky primo pres ne a primo platebni kartou , myslim , ze je to i nejednodussi pro pripadne zmeny apod .

Přidat odpověď
před 5 lety
Avatar uživatele PavlinaS2V
PavlinaS2V

Jedu na Maltu. Letenky mám od 26.10.-27.11.

Odpovědět
před 5 lety
Avatar uživatele Snowkill
Snowkill

kdo by jel ?:)

Odpovědět
před 5 lety
Avatar uživatele kira1
kira1

No super. Ale kde je září? Pořád červenec, občas srpen a najednou říjen :(

Odpovědět
před 5 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Maják v Málaze
ušetříš až 58%
Honem, dokud jsou místa!
Jambiani
ušetříš až 39%
Honem, dokud jsou místa!
Enna
ušetříš až 71%
Tam to bude krásný!
Pickalbatros Dana Beach Resort
ušetříš až 43%
Jedem!
5285 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Cinqueterre
Itálie

Země ve tvaru dámské kozačky

Itálie se nachází na jihu Evropy, na Apeninském poloostrově. Na severu hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Na území Itálie se nachází dva samostatné státy, San Marino a Vatikán.

Stačí se jen rozhodnout, jestli vás více lákají hory, letní dovolená u moře, zimní sporty, aktivní dovolená, jezera, pevnina, ostrovy, městská turistika, památky, gastroturistika, agriturismus nebo třeba přírodní parky. Itálie je pro cestovatele země zaslíbená a nabízí vám celou škálu možností, jak cestu pojmout. Jeden den tak můžete zdolat nejvyšší horu Evropy, druhý den si dávat výtečné plody moře na pláži a třetí den u sklenky vína obdivovat nádhernou architekturu. Není náhoda, že se v Itálii nachází nejvíce památek světového dědictví UNESCO (aktuálně 51).

Průvodce pro Itálie

Zavřít boční panel
Španělsko - Valencia
Španělsko

Země slunce a dobrého jídla

Španělské království se nachází na Pyrenejském poloostrově. Na západní straně sousedí s Portugalskem, na severu hraničí s Francií a Andorou a na jihu s Gibraltarem. Ke Španělsku také patří Kanárské ostrovy, které leží v Atlantickém oceánu, a Baleárské ostrovy ve Středozemním moři. Španělsko omývá z východu Středozemní moře, Atlantský oceán ze západu a na severu se nachází Biskajský záliv.

Španělsko je země dobrého jídla, pití a především hřejivého slunce. Za teplem se zde člověk může vydat kdykoli díky Kanárským ostrovům, kde je teplo opravdu pořád.

Průvodce pro Španělsko

Zavřít boční panel
Comino
Malta

Rozmanitý ostrovní stát ve Středozemním moři

Málokterý ostrov ve Středozemí toho může nabídnout tolik jako Malta. I přes to, že se jedná o nejmenší stát v Evropské unii a s rozlohou 316 kmdokonce 10. nejmenší na světě, naleznou tu své snad všechny věkové skupiny s rozličnými zájmy.

Rodinám s dětmi poskytne moře, pláže, teplo, slunce, mladším rušný noční život a starším naopak klid ve slunci souostroví. Na každém rohu na vás navíc bude dýchat bohatá historie se všudypřítomnými památkami, které ani nestihnete všechny projít. To vše pouhé 2,5 hodiny letu z Prahy.

Maltské souostroví se skládá ze tří obydlených ostrovů, z nichž každý nabídne jedinečné zážitky a i přes svoji (ne)velikost vás zabaví klidně na týden.

Malta leží ve stejném časovém pásmu jako ČR.

Průvodce pro Malta