Algarve

TAP: Lisabon, Porto, Faro, Madeira z Prahy - 4.655 Kč.

31 komentářů
2015-04-09T14:58:40+02:00

O akci

Portugalsko je zemí, kterou si zamiluje snad úplně každý. Vydáte-li se na jih, můžete zde trávit dovolenou na překrásných plážích s divokými scenériemi, střed země pro vás bude cestou za bohatou portugalskou historií a památkami, na severu zase naleznete ty nejzapadlejší kouty země. Nejimpozantnější jsou však portugalské ostrovy, levádami protkaná Madeira či soustroví Azory. Vězte, že na jejich návštěvu bude vzpomínat opravdu dlouho.

S pětidenní promo nabídkou přišly portugalské aerolinie TAP Air Portugal, jež nabízí letenky za zvýhodněné ceny do Lisabonu, Porta či Fara. Současně s těmito letenkami můžete využít levné přípoje s Ryanairem a Easyjetem a dostat se tak na zmiňovanou Madeiru či Azory.

Zpáteční letenky:

Open-jaw letenka:
  • Praha –  Porto / Lisabon – Praha za 4.676 Kč rezervuj >>
Podmínky akce:
  • Cestovní období: 05.05.2015 – 10.12.2015 mimo 30.06.2015 – 20.09.2015
  • Minimální pobyt 3 dny nebo ze soboty na neděli, pro Lisabon a Porto min. 5 dní
  • Prodej do 12. dubna nebo vyprodání
  • Lety operované TAP a Portugalia
U TAP Portugal je v ceně letenky bezplatná přeprava příručního i odbaveného zavazadla do maximální hmotnosti 23 kg. Během letu je taktéž zdarma podáváno občerstvení.

Přískoky, přelety

Pokud se rozhodnete zakoupit např. open-jaw letenku Lisabon+Porto, využijte levného spojení s Ryanairem, u kterého pořídíte letenku od 10 eur. Jak už jsme zmiňovali v úvodu, přískoky z Porta či Lisabonu na ostrov Sao Miguel pořídíte u Ryanairu od 50 €.

Na Madeiru vás dopraví EasyJet, který nabízí nejlevnější zpáteční letenky z Lisabonu do Funchalu za přibližně 1.500 Kč, na Ponta Delgadu za obdobnou cenu. Letenky u EasyJet nezapomeňte kupovat podle našeho návodu, ušetříte i pár stokorun.

Ubytování a pronájem auta

Ceny ubytování v Portugalsku se velmi podobají těm, na které narážíme v naší české kotlině, proto se nemusíte příliš omezovat.

Hotely v Lisabonu, Portu, Faru, na Madeiře ve Funchalu a Sao Miguel v Ponta Delgadě

Ve Faru nebo na Madeiře či Azorech se vám určitě bude hodit vypůjčený automobil >>

Avatar uživatele
Lukáš Horák
naposledy aktualizováno 2015-04-09T14:58:40+02:00

31 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele ivanpirko
ivanpirko
před 6 lety

Dobrý den. Mám přání letět v květnu 2017 na Madeiru co nejlevněji, nejraději z Prahy nebo z Drážďan, kde snad začala létat nízkonákladová letecká společnost Germania. Jsem starší vysokohorský turista z Českého ráje Ivan

Avatar uživatele krumpolcova.lenka
krumpolcova.lenka
před 8 lety

Dobrý den, letenky za uvedené ceny už bohužel nejsou dostupné :( Nebyl by nějaký tip na levné letenky do Portugalska, ideálně Faro začátkem července 2015?

Avatar uživatele lukas_5
lukas_5
před 8 lety

Dobrý den Lenko, Faro jde levně jedině z Německa s odletem koncem června nebo z ČR s nízkonákladovkami s přestupy http://azair.me/1GkIBqd Standardní letenky z Prahy jsou od od 7 tis.

Avatar uživatele krumpolcova.lenka
krumpolcova.lenka
před 8 lety

Děkuji moc za odpověď. A máte nějaký tip, jak se levně dostat na letiště do Mnichova?

Avatar uživatele krumpolcova.lenka
krumpolcova.lenka
před 8 lety

A je cena letenek konečná? Respektive kde zjistím, zda je v ceně i zavazadlo atd.? Děkuji moc za odpověď a přeji pohodový den!

Avatar uživatele lukas_5
lukas_5
před 8 lety

Cena je konečná, na Tuifly máte na výběr ze dvou tarifů Pure a Perfect. Levnější Pure je jen s příručním zavazadlem a bez občerstvení během letu, odbavení jen on-line. Až na mnichovské letiště zajíždí Student Agency, zpáteční jízdenka 990 Kč. Pokud potřebujete na cestu zavazadlo, nemá cenu letět z Mnichova, neboť i s autobusem se dostanete na nějakých 6 tisíc. Z Prahy přitom můžete letět za cca 7200 Kč - příklad

Avatar uživatele klokanrudy
klokanrudy
před 8 lety

Díky. Ceny velmi příjemné. Koupeno díky Vám.

Avatar uživatele lenka.holesinska
lenka.holesinska
před 8 lety

Pěkný den, dostala jsem od kamaráda kontakt na vaše stránky. Ted si je projíždím a vypadají opravdu dobře! :) Je tu hodně dobrých rad. Chtěla bych se zeptat: zajištujete i vyhledávání nejlevnějších letenek?! Mám přání: Odlet: PRAHA/Vídeň/ - PONTA DELGADA (Azorské ostrovy). Je mi docela jedno, kde budu přestupovat (Londýn, Lisabon), ideálně však kdyby šel přestup/letenka skloubit s 2-3 denním pobytem ve městě PORTO v Portugalsku. Termín: konec června nebo počátek srpna; Celková doba trvání pobytu: 2 pracovní týdny. Předem děkuji za info.

Avatar uživatele martina66
martina66
před 8 lety

Taky koupeno už na konec května paráda :) díky za tip, ted už jen to ubytko pořešit

Avatar uživatele dafsek
dafsek
před 8 lety

Jako vůbec nejlepší cestovatelská volba se pro Portugalsko jeví Praha - Bergamo s Wizzairem, Bergamo - Barcelona a Barcelona - Porto Ryanair. Při vhodné kombinaci termínů se dá dostat i na 3 700 Kč :)

Avatar uživatele marek23
marek23
před 8 lety

Díky hoši, zase krásná práce od Vás. Ještě že Vás máme.Koupeno Lisabon na říjen za akční cenu. Zase se máme na co těšit :-)

Avatar uživatele pravda
pravda
před 8 lety

Ahoj, v březnu jsme letěli s EJ z Prahy na Madeiru za 4645kč. Bylo přes Milan a Lisabon tam a zpět přes Lisabon a Paříž.

Avatar uživatele polakova.jana
polakova.jana
před 8 lety

Byla v tam možnost přílet do Lisabonu a odlet z porta popřípadě opačné hned 5/5- 11/5 nebo třeba 5-12/5? Dekuji za pomoc

Avatar uživatele lukas_5
lukas_5
před 8 lety

Dobrý den, ceny na začátku května jsem ověřoval, není tam nic v avizovaných cenách.

Avatar uživatele polakova.jana
polakova.jana
před 8 lety

Mohu se zeptat jak zadat zajem o openjaw letenku Praha-Porto + Lisabon Praha ?Nebo to musim vzdy zadat jako jednosmernou letenku ? Dekuji za radu. Jana

Avatar uživatele lukas_5
lukas_5
před 8 lety

Jano, takovou letenku stěží vyhledáte sama. Napište nám, jaký termín přibližně hledáte a my se pokusíme něco najít.

Avatar uživatele polakova.jana
polakova.jana
před 8 lety

no zajimalo by me kolik cenove by to vyslo v terminu cca 1-10/5 ( z prahy bud do lisabonu nebo do porta) a pak zpet. popripade pokud by byla nejaka lepsi cena v zari cca mezi 10-25/9 (idealne na 7-10 noci). moc dekuji za pomoc. Jana

Avatar uživatele
David Eiselt
před 8 lety

Jano, pokud by vám nevadil termín neděle - úterý (3-12.5.) tak můžete letět s 1 přestupem za 4.915 Kč http://bit.ly/1PBe3FX Přímé lety bohužel nevychází finančně dobře v květnu ani v září,.

Avatar uživatele polakova.jana
polakova.jana
před 8 lety

diky, to je bohuzel dlouhe cekani:-(

Avatar uživatele sunfull
sunfull
před 8 lety

Dobrý den, také mám jednu prosbu:)Viděla jsem na jiném webu kombinaci Praha-Lisabon-Azory-Londýn-Praha (na Londýnu netrvám - Porto či jiné město by bylo také hezké). Cena této kombinace byla cca 5 tisíc - na duben. Já bych potřebovala cestu uskutečnit cca 1.-9.8.2015. Je mi jasné,že na tak nízkou cenu se v srpnu nedostanu, přesto bych Vás ale ráda požádala o radu/pomoc s hledáním, abych se dostala na co nejpříjemnější cenu.Děkuji předem za reakci a pomoc.

Avatar uživatele matuslukacin_1
matuslukacin_1
před 8 lety

Evo, z Porta a Lisabonu najdes lacne letenky ryanairom na Azory. Madeiru mozes skusit pohladat cez easyjet a transavia.

Avatar uživatele berniecz
berniecz
před 8 lety

Z Lisabonu do Porta je možná lepší jet jejich pendolinem (Alfa Pendular) za 30€ a jede to z Oriente, takže se nemusí řešit přesun na letiště a check in a všechno tohle. Velmi příjemná cesta 2,5 hodiny, člověk kouká do krajiny a sleduje, jak to stejnej vlak jako v Česku valí dost přes 200 :).

Avatar uživatele acjarda
acjarda
před 8 lety

V říjnu 2013 jsem letěl do Porta za 1800Kč z Norimberku(zpáteční Ryanair)

Avatar uživatele lukas_5
lukas_5
před 8 lety

Toto spojení už Ryanair neprovozuje, navíc jsem jej opakovaně promovali. Tady se jedná o letenky s klasickou leteckou společností z Prahy :-)

Avatar uživatele
David Eiselt
před 8 lety

Taky jsem si nad touto linkou zabrečel.. Minulost je ale pryč, tak se pojďme soustředit na to, co je dostupné nyní. Též jsem letěl do NY za 2,5tis. :D

Avatar uživatele info_12
info_12
před 8 lety

Bulvární nadpis:) Už jsem se těšil na Madeiru za 4k a ono nic:)

Avatar uživatele lukas_5
lukas_5
před 8 lety

Tomáši, jestli znáte náš web, víte, že uvádíme nejnižší cenu z vypsaných destinací. Madeiru za 4 tisíce jsem ještě nikdy z Prahy neviděl ani já :-)

Avatar uživatele tessmann
tessmann
před 8 lety

Já ji viděl za 3,7k https://www.cestujlevne.com/tip-na-vylet-lisabon-madeira-milan-3-147-kc/ :-)))

Avatar uživatele lukas_5
lukas_5
před 8 lety

Trošku jsem čekal, že to na mě někdo vytasí, ale tohle už s dnešními cenami easyjetu neposkládám ani za 5 tisíc!

Avatar uživatele info_12
info_12
před 8 lety

Váš web sleduji dlouho, ale ani jsem si toho nevšiml, asi většinou není rozdílná částka mezi jednotlivými destinacemi nějak výrazná, jako v tomto případě. Každopádně jsem to nemyslel zle. Třeba se povede i ta Madeira za 4k, budu Vám (nám) držet palce:)

Avatar uživatele
David Eiselt
před 8 lety

Ani Lukáš to nemyslel zle ;) letenky je lepší koupit do Lisabonu a odtud přeletět s easyJetem, nikoliv přímo přes TAP.

Další akce