TASMÁNIE s odletem z Londýna - 21.297 Kč.

Před 4 lety

Jak akci využít?

Návštěvu australského ostrova Tasmánie si můžete nyní dopřát za výhodnou cenu díky tarifu společnosti Royal Brunei airlines. Zpáteční letenky jsou oproti obvyklým 30 tisícům dostupné za 21.297 Kč s odlety z londýnského Heathrow a příletem do tasmánského hlavního města Hobart.

Cestovní období se mi bohužel nepodařilo získat. Situace však vypadá spíše na chybu v systému s tím, že cestovní období není nijak omezeno, přikládám alespoň několik příkladový termínů:

26.8. - 12.9.4 - 13.9.4 - 15.10.17 - 28.10.1 - 12.11.17.11. - 2.12. +/- 3 dny

O tom jak zažádat o vízum do Austrálie se můžete dočíst na stránkách MZV, pokud máte s výdejem australských víz zkušenosti, můžete se o ně podělit v komentářích níže.

tasmanie

Jak do Londýna na Heathrow

Cesta do Londýna a zpět Vás nemusí vyjít na více jak 2.000 Kč, stačí si zakoupit zpáteční letenky od některého z low-costových dopravců a následně jízdenky z letiště Stansted, Gatwick nebo Luton do centra Londýna. V Londýně již jen přesednete na metro a dojedete až na letiště Heathrow, cesta mezi letišti stojí přibližně 10-15 liber.

Je-li pro Vás přednější pohodlnější cesta, zvolte přímou linku z Prahy do Londýna se společností British airways, zpáteční letenku zakoupíte do 4,5 tisíce.

Ubytování v Hobartu od 505 Kč v 3*

Levné a přitom kvalitní ubytování není problém sehnat ani na Tasmánii. Nejlevnější hotely jsou dostupné od 505 Kč za dvoulůžkový pokoj v 3* kategorii. Přehled hotelů naleznete zde - hotely Hobart.

Srovnat nabídku ubytování na Tasmánii však můžete i v srovnávači hotelových prodejců Hotelscombined.com

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Máš k této akci dotaz? Váháš, zda je ještě akce aktuální, nebo zda bude brzy další podobná k mání?
Zeptej se nás, pokusíme se co nejdříve odpovědět.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Plavba lodí mezi Kanárskými ostrovy a Marokem včetně letenek a jídla
-28 %

Tam chceš!

Přímé lety z Prahy do Basileje na víkend
-55 %

Tam jsi ještě nebyl!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Austrálie  

Země protinožců

Austrálie je země podobná žádné jiné. S určitostí to bude vaše životní dovolená, na níž budete vzpomínat a o které budete vyprávět celý život. Austrálie je rozmanitá paleta barev, země Krokodýla Dundee, opálového bohatství a dlouhých písečných pláží. Dobrodružství je přesně tam, kde ho hledáme. Nestačí o tom číst, musíte to zažít.

Průvodce pro Austrálie