TASMÁNIE s odletem z Londýna - 21.297 Kč.

Jak akci využít?

Návštěvu australského ostrova Tasmánie si můžete nyní dopřát za výhodnou cenu díky tarifu společnosti Royal Brunei airlines. Zpáteční letenky jsou oproti obvyklým 30 tisícům dostupné za 21.297 Kč s odlety z londýnského Heathrow a příletem do tasmánského hlavního města Hobart.

Cestovní období se mi bohužel nepodařilo získat. Situace však vypadá spíše na chybu v systému s tím, že cestovní období není nijak omezeno, přikládám alespoň několik příkladový termínů:

26.8. - 12.9.4 - 13.9.4 - 15.10.17 - 28.10.1 - 12.11.17.11. - 2.12. +/- 3 dny

O tom jak zažádat o vízum do Austrálie se můžete dočíst na stránkách MZV, pokud máte s výdejem australských víz zkušenosti, můžete se o ně podělit v komentářích níže.

tasmanie

Jak do Londýna na Heathrow

Cesta do Londýna a zpět Vás nemusí vyjít na více jak 2.000 Kč, stačí si zakoupit zpáteční letenky od některého z low-costových dopravců a následně jízdenky z letiště Stansted, Gatwick nebo Luton do centra Londýna. V Londýně již jen přesednete na metro a dojedete až na letiště Heathrow, cesta mezi letišti stojí přibližně 10-15 liber.

Je-li pro Vás přednější pohodlnější cesta, zvolte přímou linku z Prahy do Londýna se společností British airways, zpáteční letenku zakoupíte do 4,5 tisíce.

Ubytování v Hobartu od 505 Kč v 3*

Levné a přitom kvalitní ubytování není problém sehnat ani na Tasmánii. Nejlevnější hotely jsou dostupné od 505 Kč za dvoulůžkový pokoj v 3* kategorii. Přehled hotelů naleznete zde - hotely Hobart.

Srovnat nabídku ubytování na Tasmánii však můžete i v srovnávači hotelových prodejců Hotelscombined.com

Sdílej akci s přáteli

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 41%
Hurá za zážitky!
ušetříš až 45%
Tam chceš!
ušetříš až 53%
Tam jsi ještě nebyl!
ušetříš až 40%
Tam jsi ještě nebyl!
3805 starších akcí