Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Návštěvu australského ostrova Tasmánie si můžete nyní dopřát za výhodnou cenu díky tarifu společnosti Royal Brunei airlines. Zpáteční letenky jsou oproti obvyklým 30 tisícům dostupné za 21.297 Kč s odlety z londýnského Heathrow a příletem do tasmánského hlavního města Hobart.

Cestovní období se mi bohužel nepodařilo získat. Situace však vypadá spíše na chybu v systému s tím, že cestovní období není nijak omezeno, přikládám alespoň několik příkladový termínů:

26.8. - 12.9.4 - 13.9.4 - 15.10.17 - 28.10.1 - 12.11.17.11. - 2.12. +/- 3 dny

O tom jak zažádat o vízum do Austrálie se můžete dočíst na stránkách MZV, pokud máte s výdejem australských víz zkušenosti, můžete se o ně podělit v komentářích níže.

tasmanie

Jak do Londýna na Heathrow

Cesta do Londýna a zpět Vás nemusí vyjít na více jak 2.000 Kč, stačí si zakoupit zpáteční letenky od některého z low-costových dopravců a následně jízdenky z letiště Stansted, Gatwick nebo Luton do centra Londýna. V Londýně již jen přesednete na metro a dojedete až na letiště Heathrow, cesta mezi letišti stojí přibližně 10-15 liber.

Je-li pro Vás přednější pohodlnější cesta, zvolte přímou linku z Prahy do Londýna se společností British airways, zpáteční letenku zakoupíte do 4,5 tisíce.

Ubytování v Hobartu od 505 Kč v 3*

Levné a přitom kvalitní ubytování není problém sehnat ani na Tasmánii. Nejlevnější hotely jsou dostupné od 505 Kč za dvoulůžkový pokoj v 3* kategorii. Přehled hotelů naleznete zde - hotely Hobart.

Srovnat nabídku ubytování na Tasmánii však můžete i v srovnávači hotelových prodejců Hotelscombined.com

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Další akční letenky

Punta Cana
ušetříš až 36%
Tam to bude krásný!
Západ slunce nad Seljalandsfoss
ušetříš až 60%
To musíš vidět!
Severská krajina na kraji Osla
ušetříš až 56%
To musíš vidět!
Noční Champs Elysees
ušetříš až 32%
To budou fotky!
5502 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Austrálie
Austrálie

Země protinožců

Austrálie je země nepodobná žádné jiné. S určitostí to bude vaše životní dovolená, na níž budete vzpomínat a o které budete vyprávět celý život. Austrálie je rozmanitá paleta barev, země Krokodýla Dundee, opálového bohatství a dlouhých písečných pláží. Dobrodružství je přesně tam, kde ho hledáme. Nestačí o tom číst, musíte to zažít.

Průvodce pro Austrálie