Jak akci využít?

Opakovaná akce společnosti LOT Polish Airlines na lince Varšava - Tbilisi je znovu dostupná. Kromě termínů po novém roce je k dostání také dřívější termín. A to 18.-25. října za 2.697 Kč. Termínů je velmi málo, ale za to je cenová nabídka pod polovinou obvyklé ceny. Letenku zakoupíte zde.

Výhodou může být fakt, že společnost Polskibus, se kterou se dopravíte do Varšavy, zatím lístky na toto období neprodává. A jak z minulého týdne víme, jsou k dostání za 6 Kč v jednom směru. O začátku prodeje Vás samozřejmě budeme informovat.

Ubytování je velmi levné. Dvoulůžkový pokoj seženete již od 300 Kč. Využít však můžete i nabídku lepších hotelů. Pokoj pro 2 osoby ve 3* hotelu se snídaní seženete za 1.030 Kč.

Pokud budete v Tbilisi, nezapomeňte si dojít do vyhlášených Sirských lázních, které fungují přesně tak, jak tomu bylo za vlády Osmanů nebo Peršanů.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 83%
Tam chceš!
ušetříš až 49%
To bude jízda!
ušetříš až 22%
To budou fotky!
ušetříš až 37%
Hurá za zážitky!
4579 starších akcí
Zavřít boční panel
Gruzie

Nedotčená horská krajina a pohostinnost místních obyvatel

Gruzie je asijská země nacházející se při východním okraji Černého moře. Jejími sousedy jsou na severu a severovýchodě Rusko, na jihu Turecko a Arménie a na jihovýchodě Ázerbájdžán.

Dějiny země se datují už do 1. století našeho letopočtu, kdy byla Gruzie známá jako Kolchida na západě a Iberie na východě. Gruzie, jak ji známe dnes, nabízí svým návštěvníkům rozmanité kulturní i přírodní vyžití. Od kopců Velkého Kavkazu přes prastaré architektonické památky až po koupání v sirných lázních či vlnách Černého moře. 

Průvodce pro Gruzie