Thajsko: Bangkok v sezoně z Prahy - 14.300 Kč.

Před 4 lety

Jak akci využít?

Pro nenáročné cestovatele, kteří řadí cenu a krátkou dobu letu na první místo, připravila společnost UIA zajímavé ceny pro sezonní lety do Thajska. Z Prahy do Bangkoku a zpět poletíte za 14.300 Kč! V ceně je občerstvení a standardní zavazadlo o hmotnosti 23 kg.

Příkladové termíny 2014: 25.01.-12.02., 29.01.-12.02., 08.-21.02., 08.-24.02., 10.02.-03.03. a jiné (+ jejich kombinace)

Víza do Bangkoku vhodně doplňují omezení tarifu, tedy občané ČR a SK mohou využít bezvízový styk až po dobu 30 dní. Díky krátkým přestupům nepřesáhne celková doba letu 15 hodin. Využijte také slevy na parkování na letišti.

letenka bangkok

Otázka kvality Ukaine International Airlines bude jistě doprovázet tento tarif. Pokud nehledáte jídlo servírované v porcelánu s kovovým příborem a vystačíte si s klasickým leteckým cateringem, zklamaní nebudete. Globálně je tato aerolinka oceněna 2* v hodnocení Skytrax. Diskutovat nad kvalitou této společnosti můžete v naší diskuzi.

Kam za průzračným mořem?

Nejlepší volbou je oblast Krabi či Phuket, do obou destinací můžete jet nočním vlakem či autobusem. Rychlejší a pohodlnější, někdy ne příliš dražší, variantou je letecký spoj. Využít můžete například letenek dopravce AirAsia.com

Ubytování hledejte na portálu specializujícím se na hotely v jihovýchodní Asii. Konkrétně mluvím o rezervačním systému na stránkách Agoda.com

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

11 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele mikibeth

Vidis samozdrejme :D jsem z toho uplne paf

Avatar uživatele Daniela.pidanyova

Ach, za tieto ceny (marí sa mi, že aj za nižšie) už UIA ponúkali pred pár týždňami a ja som denne pozerala na tie letenky a váhala... Potom ich dali preč a ja som ľutovala, že som ich nekúpila. A teraz sú tu znovu a ja zas váham, či kupovať. :D Ženská nerozhodnosť asi. (:

Avatar uživatele knuspikatka

Prosím už jste někdo letěl s touto společností? Jak let probíhal, jaká jsou letadla a servis? Děkuji

Avatar uživatele Mecoun

A teď záludná otázka: Vyplatí se ještě čekat? :D Lepší za tuto cenu, než za 16-17 tisíc, ale pak se člověk bude mlátit do hlavy, že to mohl mít za 12...

Asi před 3 týdny jsem našel tento tarif, ale za cenu 11.950 Kč.. bylo to někdy okolo půlnoci a tak jsem si řekl, že s tím půjdu ven až ráno, že není kam spěchat... Ráno však tarif zmizel (byl opraven)... Takže - šance nižší ceny tu je, stejně jako toho, že bude zase vyšší :) Já hledám aktuálně zajímavé nabídky, nechci ale říkat, zda máš koupit teď nebo počkat. Může přijít, ale taky nemusí.. To už si musí každý zhodnotit sám ;) risk je zisk, ale .....

Už není čas čekat. Já je díky této akci právě koupil.díky Dejve

Avatar uživatele vorena

Taky nevím, chtěl bych cenu aspoň kolem 13tis, ale už nevíme jestli čekat nebo skočit po tomdle, je fakt že moc akcí nebylo... Dave - prosím kdyžtak příště házet hned O:-)

Kluci, že hlavní + tohoto tarifu je krátký přestup! ;) To, že je cena aktuálně nejnižší je až druhotné.. Můžu Vám tu nabombardovat tarify za 12,5k, ale po přičtení přískoků a času na cestě se dostaneme daleko nad 14 tisíc ... Nejen cena rozhoduje o úspěchu.

Avatar uživatele Mecoun

No já bych to bral, ale spolucestující si myslí, že bude lepší nabídka...

Avatar uživatele radimsalek

Musím se přiznat, že na letenky do BKK v hlavní sezóně (leden-duben) čekám již dva měsíce a jsem rád, že jsem dnes zakoupil "konečně" letenky, protože od všech cestovatelů slyším, že do BKK se chystá snad každý. Takže je v celku možné, že letenky a tarify na hlavní sezónu budou zkrátka vyprodané. Letím do Thajska a Kambodži, takže chci strávit co nejvíce času tam, takže veškerou úsporu času a energie na přestup s otevřenou náručí vítám.

Avatar uživatele mikibeth

Vydis mecoune, jeste zes dal na moje rady a nekoupili jsme to, ted to mame za luxusnich 10tisic :D

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

S 50% slevou do Turecka, Bahrajnu, SAE, Kuvajtu, Kataru, Íránu, Libanonu a dalších
-50 %

Tam to bude krásný!

Výprodej letenek z Prahy do zimního Norska
-36 %

To musíš vidět!

Dvacka Wizzu: Neapol, zimní Island nebo Maroko
-20 %

Všude dobře, co doma!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Thajsko  

Krajina úsměvů i protikladů

Thajské království se nachází v jihovýchodní části Asie, jehož sousedy jsou ze severu Myanmar a Laos, z východu Kambodža a z jihu Malajsie.

Thajsko, to je svoboda, kterou má země přímo zakomponovanou ve svém názvu. Populárnější i dostupnější cíl dovolenkářů má rozhodně co nabídnout i nezávislým dobrodruhům a digitálním nomádům. Romantická svůdnost v kombinaci s jedinečným poznáním naservírovaná na orientálním podnose. Země mnohých možností, kde se moderní velkoměsta mísí s buddhistickou tradicí, aby tak vytvořila správný koktejl toho, co duše 21. století hledá.

Thajsko je zemí dýchající exotikou, kde pláže s bílým pískem střídají hory nebo čajovníkové plantáže. Ráj na zemi, kde starosti a problémy mizí ve vánku mořských vln nebo je přehluší pulzující džungle Bangkoku. A k tomu usměvavý národ, který svou otevřeností a pohostinností umocní sílu zažitého.

Průvodce pro Thajsko