Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Pro nenáročné cestovatele, kteří řadí cenu a krátkou dobu letu na první místo, připravila společnost UIA zajímavé ceny pro sezonní lety do Thajska. Z Prahy do Bangkoku a zpět poletíte za 14.300 Kč! V ceně je občerstvení a standardní zavazadlo o hmotnosti 23 kg.

Příkladové termíny 2014: 25.01.-12.02., 29.01.-12.02., 08.-21.02., 08.-24.02., 10.02.-03.03. a jiné (+ jejich kombinace)

Víza do Bangkoku vhodně doplňují omezení tarifu, tedy občané ČR a SK mohou využít bezvízový styk až po dobu 30 dní. Díky krátkým přestupům nepřesáhne celková doba letu 15 hodin. Využijte také slevy na parkování na letišti.

letenka bangkok

Otázka kvality Ukaine International Airlines bude jistě doprovázet tento tarif. Pokud nehledáte jídlo servírované v porcelánu s kovovým příborem a vystačíte si s klasickým leteckým cateringem, zklamaní nebudete. Globálně je tato aerolinka oceněna 2* v hodnocení Skytrax. Diskutovat nad kvalitou této společnosti můžete v naší diskuzi.

Kam za průzračným mořem?

Nejlepší volbou je oblast Krabi či Phuket, do obou destinací můžete jet nočním vlakem či autobusem. Rychlejší a pohodlnější, někdy ne příliš dražší, variantou je letecký spoj. Využít můžete například letenek dopravce AirAsia.com

Ubytování hledejte na portálu specializujícím se na hotely v jihovýchodní Asii. Konkrétně mluvím o rezervačním systému na stránkách Agoda.com

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

11 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele mikibeth
mikibeth

Vidis samozdrejme :D jsem z toho uplne paf

Odpovědět
před 9 lety
Avatar uživatele Daniela.pidanyova
Daniela.pidanyova

Ach, za tieto ceny (marí sa mi, že aj za nižšie) už UIA ponúkali pred pár týždňami a ja som denne pozerala na tie letenky a váhala... Potom ich dali preč a ja som ľutovala, že som ich nekúpila. A teraz sú tu znovu a ja zas váham, či kupovať. :D Ženská nerozhodnosť asi. (:

Odpovědět
před 9 lety
Avatar uživatele knuspikatka
knuspikatka

Prosím už jste někdo letěl s touto společností? Jak let probíhal, jaká jsou letadla a servis? Děkuji

Odpovědět
před 9 lety
Avatar uživatele Mecoun
Mecoun

A teď záludná otázka: Vyplatí se ještě čekat? :D Lepší za tuto cenu, než za 16-17 tisíc, ale pak se člověk bude mlátit do hlavy, že to mohl mít za 12...

před 9 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Asi před 3 týdny jsem našel tento tarif, ale za cenu 11.950 Kč.. bylo to někdy okolo půlnoci a tak jsem si řekl, že s tím půjdu ven až ráno, že není kam spěchat... Ráno však tarif zmizel (byl opraven)... Takže - šance nižší ceny tu je, stejně jako toho, že bude zase vyšší :) Já hledám aktuálně zajímavé nabídky, nechci ale říkat, zda máš koupit teď nebo počkat. Může přijít, ale taky nemusí.. To už si musí každý zhodnotit sám ;) risk je zisk, ale .....

před 9 lety
Avatar uživatele
Radim

Už není čas čekat. Já je díky této akci právě koupil.díky Dejve

před 9 lety
Avatar uživatele vorena
vorena

Taky nevím, chtěl bych cenu aspoň kolem 13tis, ale už nevíme jestli čekat nebo skočit po tomdle, je fakt že moc akcí nebylo... Dave - prosím kdyžtak příště házet hned O:-)

před 9 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Kluci, že hlavní + tohoto tarifu je krátký přestup! ;) To, že je cena aktuálně nejnižší je až druhotné.. Můžu Vám tu nabombardovat tarify za 12,5k, ale po přičtení přískoků a času na cestě se dostaneme daleko nad 14 tisíc ... Nejen cena rozhoduje o úspěchu.

před 9 lety
Avatar uživatele Mecoun
Mecoun

No já bych to bral, ale spolucestující si myslí, že bude lepší nabídka...

před 9 lety
Avatar uživatele radimsalek
radimsalek

Musím se přiznat, že na letenky do BKK v hlavní sezóně (leden-duben) čekám již dva měsíce a jsem rád, že jsem dnes zakoupil "konečně" letenky, protože od všech cestovatelů slyším, že do BKK se chystá snad každý. Takže je v celku možné, že letenky a tarify na hlavní sezónu budou zkrátka vyprodané. Letím do Thajska a Kambodži, takže chci strávit co nejvíce času tam, takže veškerou úsporu času a energie na přestup s otevřenou náručí vítám.

před 9 lety
Avatar uživatele mikibeth
mikibeth

Vydis mecoune, jeste zes dal na moje rady a nekoupili jsme to, ted to mame za luxusnich 10tisic :D

Přidat odpověď
před 9 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Výroční Korunovační kapsle
ušetříš až 54%
Tam jsi vždycky chtěl!
Pohled ze střechy dómu
ušetříš až 60%
Tam chceš!
Wall Street
ušetříš až 36%
Tam chceš!
New York z Prahy během zimy
8 373 Kč
2022-08-17T08:49:00+02:00 1 komentář
Source d'Argent
ušetříš až 47%
To musíš vidět!
5568 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Thajsko
Thajsko

Krajina úsměvů i protikladů

Thajské království se nachází v jihovýchodní části Asie, jehož sousedy jsou ze severu Myanmar a Laos, z východu Kambodža a z jihu Malajsie.

Thajsko, to je svoboda, kterou má země přímo zakomponovanou ve svém názvu. Populárnější i dostupnější cíl dovolenkářů má rozhodně co nabídnout i nezávislým dobrodruhům a digitálním nomádům. Romantická svůdnost v kombinaci s jedinečným poznáním naservírovaná na orientálním podnose. Země mnohých možností, kde se moderní velkoměsta mísí s buddhistickou tradicí, aby tak vytvořila správný koktejl toho, co duše 21. století hledá.

Thajsko je zemí dýchající exotikou, kde pláže s bílým pískem střídají hory nebo čajovníkové plantáže. Ráj na zemi, kde starosti a problémy mizí ve vánku mořských vln nebo je přehluší pulzující džungle Bangkoku. A k tomu usměvavý národ, který svou otevřeností a pohostinností umocní sílu zažitého.

Průvodce pro Thajsko