tip Eurovíkend: vánoční AMSTERDAM, 4*hotel - 2.750 Kč.

Jak akci využít?

Velmi nízké ceny za ubytování v Amsterdamu zaplatíte do dnešní půlnoci! 4* hotel nedaleko centra města vyjde 2 osoby a noc na 1.112 Kč! Hotel je vzdálen přibližně 30 minut od historického centra v kombinaci chůze + tramvaj. Pokoje za tuto cenu jsou dostupné do začátku Vánočních svátků. Hotel patří do velmi kvalitního řetězce NH Hoteles.

Rezervaci provádějte zde >>

Jak do Amsterdamu? Variant je několik. Mezi tu nejlepší patří samozřejmě přímý let z Prahy do Amsterdamu. Se společností easyJet zaplatíte na data 15.-17.prosince 1.638 Kč. Poslední možností je let s národním dopravcem za 2.783 Kč. Poslední možností je cesta přes Eindhoven (což ocení zejména východočeši).  Zpáteční letenky z Prahy do Eindhovenu a zpět zakoupíte za 749 Kč vč. tax a poplatků, např. na data 7.-9. prosince (adventní víkend). Následné vlakové spojení z Eindhovenu do Amsterdamu zakoupíte za necelých 18€ / cesta (450 Kč).

Informace k letištím: Amsterdam (AMS), Eindhoven (EIN)

[insetleft title="Vánoční eurovíkend"]letecky za 2.750 Kč[/insetleft]Příkladovým eurovíkendem je avizované datum 15.-17.prosince, tedy sobota - pondělí. Letenky pro 2 osoby vycházejí na 3.276 Kč vč. všech poplatků a tax + zdarma příruční zavazadlo bez váhového omezení. Ubytování na tyto 2 noci zakoupíte za 2.224 Kč! Celkové náklady pro 2 osoby za letecký eurovíkend činí 5.500 Kč.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Máš k této akci dotaz? Váháš, zda je ještě akce aktuální, nebo zda bude brzy další podobná k mání?
Zeptej se nás, pokusíme se co nejdříve odpovědět.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Do konce roku z Prahy na Havaj přes Peking
-42 %

To musíš vidět!

S Regiojetem kamkoliv po Evropě (jen dnes)
-73 %

Všude dobře, co doma!

Černý pátek u Ryanairu aneb poslední místa v letadle po Evropě za extrémní ceny
-74 %
Mega akce

Honem, dokud jsou místa!

Další akce