Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Velmi nízké ceny za ubytování v Amsterdamu zaplatíte do dnešní půlnoci! 4* hotel nedaleko centra města vyjde 2 osoby a noc na 1.112 Kč! Hotel je vzdálen přibližně 30 minut od historického centra v kombinaci chůze + tramvaj. Pokoje za tuto cenu jsou dostupné do začátku Vánočních svátků. Hotel patří do velmi kvalitního řetězce NH Hoteles.

Rezervaci provádějte zde >>

Jak do Amsterdamu? Variant je několik. Mezi tu nejlepší patří samozřejmě přímý let z Prahy do Amsterdamu. Se společností easyJet zaplatíte na data 15.-17.prosince 1.638 Kč. Poslední možností je let s národním dopravcem za 2.783 Kč. Poslední možností je cesta přes Eindhoven (což ocení zejména východočeši).  Zpáteční letenky z Prahy do Eindhovenu a zpět zakoupíte za 749 Kč vč. tax a poplatků, např. na data 7.-9. prosince (adventní víkend). Následné vlakové spojení z Eindhovenu do Amsterdamu zakoupíte za necelých 18€ / cesta (450 Kč).

Informace k letištím: Amsterdam (AMS), Eindhoven (EIN)

[insetleft title="Vánoční eurovíkend"]letecky za 2.750 Kč[/insetleft]Příkladovým eurovíkendem je avizované datum 15.-17.prosince, tedy sobota - pondělí. Letenky pro 2 osoby vycházejí na 3.276 Kč vč. všech poplatků a tax + zdarma příruční zavazadlo bez váhového omezení. Ubytování na tyto 2 noci zakoupíte za 2.224 Kč! Celkové náklady pro 2 osoby za letecký eurovíkend činí 5.500 Kč.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Další akční letenky

Fauna a flora
ušetříš až 49%
Tam jsi ještě nebyl!
Cancun
ušetříš až 48%
Tam chceš!
Pláž Zlaté Písky
ušetříš až 47%
To bude jízda!
San Blas
ušetříš až 32%
Tam jsi vždycky chtěl!
4903 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?