Japonsko

HIT: Tokio, Japonsko - 7.808 Kč + ZDARMA průvodce.

0 komentářů
2012-06-08T22:02:15+02:00
Notifikace nově i na Messengeru Buď mezi prvními, kdo se dozví o našich akcích

O akci

Atraktivní tarif na lety do Tokia je dostupný s odlety z Amsterdamu a návratem do Budapešti. Lety jsou operovány společností Alitalia s přestupy v Římě. Při vyhledávání zvolte možnost návratu z jiného letiště.

Jako příklad uvádím termín 26.října - 3.listopadu. Tarif je dostupný od června do 25.března s maximálním pobytem 1 měsíc a je k prodeji do 25.června.

Ke každé rezervaci zakoupené přímým prokliknutím z těchto stránek obdržíte od nás jako dárek průvodce Tokio od Lonely Planet v českém nebo slovenském jazyce! Stačí poslat na emailovou adresu cestujlevne@email.cz obrázek Vaší rezervace společně s Vaší adresou a my Vám průvodce zašleme (Část čísla rezervace a ostatní citlivá data si prosím začerněte například v malování, děkuji).

Do Amsterdamu můžete letět přímým spojem z Prahy za cca 700Kč operovaným společností easyJet, nebo se dopravit do Eindhovenu se společností Wizzair a odtud vlakem za cca 15€ do Amsterdamu. Z Budapešti zpět do Prahy dojedete za 350 Kč se společností Eurolines.

Ubytování v Tokiu seženete od 937 Kč za pokoj pro 2 osoby. Pro ubytování se slevou sledujte denně aktualizovanou bleskovou nabídku.

K návštěvě do Japonska není potřeba pro občany ČR vízum, Vaše návštěva však nesmí trvat déle, než 90 dní.

 

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2012-06-08T23:02:15+02:00

0 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce