HIT: Tokio, Japonsko - 7.808 Kč + ZDARMA průvodce.

Před 6 lety

Jak akci využít?

Atraktivní tarif na lety do Tokia je dostupný s odlety z Amsterdamu a návratem do Budapešti. Lety jsou operovány společností Alitalia s přestupy v Římě. Při vyhledávání zvolte možnost návratu z jiného letiště.

Jako příklad uvádím termín 26.října - 3.listopadu. Tarif je dostupný od června do 25.března s maximálním pobytem 1 měsíc a je k prodeji do 25.června.

Ke každé rezervaci zakoupené přímým prokliknutím z těchto stránek obdržíte od nás jako dárek průvodce Tokio od Lonely Planet v českém nebo slovenském jazyce! Stačí poslat na emailovou adresu cestujlevne@email.cz obrázek Vaší rezervace společně s Vaší adresou a my Vám průvodce zašleme (Část čísla rezervace a ostatní citlivá data si prosím začerněte například v malování, děkuji).

Do Amsterdamu můžete letět přímým spojem z Prahy za cca 700Kč operovaným společností easyJet, nebo se dopravit do Eindhovenu se společností Wizzair a odtud vlakem za cca 15€ do Amsterdamu. Z Budapešti zpět do Prahy dojedete za 350 Kč se společností Eurolines.

Ubytování v Tokiu seženete od 937 Kč za pokoj pro 2 osoby. Pro ubytování se slevou sledujte denně aktualizovanou bleskovou nabídku.

K návštěvě do Japonska není potřeba pro občany ČR vízum, Vaše návštěva však nesmí trvat déle, než 90 dní.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Máš k této akci dotaz? Váháš, zda je ještě akce aktuální, nebo zda bude brzy další podobná k mání?
Zeptej se nás, pokusíme se co nejdříve odpovědět.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Londýnské prodloužené víkendy z Ostravy
-48 %

Tam jsi ještě nebyl!

Za akční cenu z Prahy a Vídně do Barcelony s Vuelingem
-23 %

Hurá za zážitky!

Levně na Zimní festival světel v Reykjavíku z Vratislavi, Katovic i Prahy
-20 %

To budou fotky!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Japonsko  

Střet moderní kultury i staré tradice, to je země vycházejícího slunce

Země vycházejícího slunce se nachází na východním okraji asijského kontinentu. Japonsko je země plná tradic a nezaměnitelné kultury. Setkává se zde moderní popkultura i staré tradice.

Průvodce pro Japonsko