Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Další skvělý tarif od Aeroflotu. Tentokrát s odletem z Říma do Tokya a návratem do Paříže. Tato skvělá cena navíc dovoluje pořídit stopover v Moskvě za 75€. Nechť je příkladem datum odlet 10. října a příletu o 14 dní později 24. října. Jak postupovat při koupi se dozvíte z přiloženého obrázku. Ve zkratce, zadáte odlet z místa "jiné", dále odkliknete možnost "návrat z jiného letiště" a poté už jen vyplníte požadovaná letiště "FCO-NRT-CDG" a váš datum cesty. Odměnou bude sladká cena 6.259 Kč. Kupujte zde.

Do Říma vyjde přípoj na pár kaček, můžete odlétat jak z Prahy nebo Brna se společností Wizzair, popřípadě z Bratislavy, Budapeště, Krakowa, Wroclavy nebo německého Leipzigu s Ryanairem. Naopak z Paříže poskytují skvělé spoje do Prahy společnosti EasyJet a Smartwings, případě i Wizzair, ten ale nelétá z letiště Charles de Gaullea, kam přilétnete. Pro návrat do Bratislavy, Budapeště, Krakowa nebo Wroclavy, využijte spojení Ryanair s odlehlejšího letiště Paříž Beauvais. Ceny přípojů nevyjdou na více než 2.000 Kč ( a i tato částka je přehnaná, stačí jen dobře zkoordinovat data letů ).

Pokud nechcete být celý výlet jen v Tokyu, pořiďte si Japan railpass. A brázděte Japonsko shinkanseny co to jde! V tomto spojení mě napadá "Tour de Japan" Napište zda byste měli zájem buďto sem do komentářů, emailem nebo na náš Facebook.

Na konec ještě podmínky tarifu, cesty musí započíst od října do konce ledna 2013. Maximální délka pobytu je 3 měsíce a při cestě zpět, máte možnost dokoupení bussines třídy za 234€, to pro případ, že budete mít peníze nazbyt ;) Tato služba se dokoupí přímo na letišti v Tokyu.

Líbí se Vám nabídka? Sdílejte jí na Facebooku, Vaši přátelé by také rádi vyrazili, tak jim dejte příležitost. Děkuji :)

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Další akční letenky

Bavaro Punta Cana
ušetříš až 54%
Tam to bude krásný!
Sofie
ušetříš až 60%
To budou fotky!
Bosa
ušetříš až 67%
To budou fotky!
Bergamo pohled
ušetříš až 57%
To musíš vidět!
5560 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Japonsko
Japonsko

Střet moderní kultury i staré tradice, to je země vycházejícího slunce

Země vycházejícího slunce se nachází na východním okraji asijského kontinentu. Japonsko je země plná tradic a nezaměnitelné kultury. Setkává se zde moderní popkultura i staré tradice.

Průvodce pro Japonsko