Japonsko

Tokyo, Japonsko - 6.259 Kč.

0 komentářů
2012-04-08T18:48:40+02:00

O akci

Stále aktuální tarif, který by neměl zůstat zastrčen :) Proto aktualizuji.

 

Další skvělý tarif od Aeroflotu. Tentokrát s odletem z Říma do Tokya a návratem do Paříže. Tato skvělá cena navíc dovoluje pořídit stopover v Moskvě za 75€. Nechť je příkladem datum odlet 17. října a příletu o 14 dní později 23. října. Jak postupovat při koupi se dozvíte z přiloženého obrázku. Ve zkratce, zadáte odlet z místa "jiné", dále odkliknete možnost "návrat z jiného letiště" a poté už jen vyplníte požadovaná letiště "FCO-NRT-CDG" a váš datum cesty. Odměnou bude sladká cena 6.259 Kč. Kupujte zde.

Do Říma vyjde přípoj na pár kaček, můžete odlétat jak z Prahy nebo Brna se společností Wizzair.com, popřípadě z Bratislavy, Budapeště, Krakowa, Wroclavy nebo německého Leipzigu s Ryanair.com. Naopak z Paříže poskytují skvělé spoje do Prahy společnosti EasyJet a Smartwings, případě i Wizzair, ten ale nelétá z letiště Charles de Gaullea, kam přilétnete. Pro návrat do Bratislavy, Budapeště, Krakowa nebo Wroclavy, využijte spojení Ryanair s odlehlejšího letiště Paříž Beauvais. Ceny přípojů nevyjdou na více než 2.000 Kč ( a i tato částka je přehnaná, stačí jen dobře zkoordinovat data letů ).

Pokud nechcete být celý výlet jen v Tokyu, pořiďte si Japan railpass. A brázděte Japonsko shinkanseny co to jde! V tomto spojení mě napadá "Tour de Japan" Napište zda byste měli zájem buďto sem do komentářů, emailem nebo na náš Facebook.

Na konec ještě podmínky tarifu, cesty musí započíst od října do konce ledna 2013. Maximální délka pobytu je 3 měsíce a při cestě zpět, máte možnost dokoupení bussines třídy za 234€, to pro případ, že budete mít peníze nazbyt ;) Tato služba se dokoupí přímo na letišti v Tokyu.

Líbí se Vám nabídka? Sdílejte jí na Facebooku, Vaši přátelé by také rádi vyrazili, tak jim dejte příležitost. Děkuji :)

Jak koupit letenku

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2012-04-08T18:48:40+02:00

0 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce