Tokyo, Japonsko - 6.259 Kč.

Před 6 lety

Jak akci využít?

Stále aktuální tarif, který by neměl zůstat zastrčen :) Proto aktualizuji.

Další skvělý tarif od Aeroflotu. Tentokrát s odletem z Říma do Tokya a návratem do Paříže. Tato skvělá cena navíc dovoluje pořídit stopover v Moskvě za 75€. Nechť je příkladem datum odlet 17. října a příletu o 14 dní později 23. října. Jak postupovat při koupi se dozvíte z přiloženého obrázku. Ve zkratce, zadáte odlet z místa "jiné", dále odkliknete možnost "návrat z jiného letiště" a poté už jen vyplníte požadovaná letiště "FCO-NRT-CDG" a váš datum cesty. Odměnou bude sladká cena 6.259 Kč. Kupujte zde.

Do Říma vyjde přípoj na pár kaček, můžete odlétat jak z Prahy nebo Brna se společností Wizzair.com, popřípadě z Bratislavy, Budapeště, Krakowa, Wroclavy nebo německého Leipzigu s Ryanair.com. Naopak z Paříže poskytují skvělé spoje do Prahy společnosti EasyJet a Smartwings, případě i Wizzair, ten ale nelétá z letiště Charles de Gaullea, kam přilétnete. Pro návrat do Bratislavy, Budapeště, Krakowa nebo Wroclavy, využijte spojení Ryanair s odlehlejšího letiště Paříž Beauvais. Ceny přípojů nevyjdou na více než 2.000 Kč ( a i tato částka je přehnaná, stačí jen dobře zkoordinovat data letů ).

Pokud nechcete být celý výlet jen v Tokyu, pořiďte si Japan railpass. A brázděte Japonsko shinkanseny co to jde! V tomto spojení mě napadá "Tour de Japan" Napište zda byste měli zájem buďto sem do komentářů, emailem nebo na náš Facebook.

Na konec ještě podmínky tarifu, cesty musí započíst od října do konce ledna 2013. Maximální délka pobytu je 3 měsíce a při cestě zpět, máte možnost dokoupení bussines třídy za 234€, to pro případ, že budete mít peníze nazbyt ;) Tato služba se dokoupí přímo na letišti v Tokyu.

Líbí se Vám nabídka? Sdílejte jí na Facebooku, Vaši přátelé by také rádi vyrazili, tak jim dejte příležitost. Děkuji :)

Jak koupit letenku

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Máš k této akci dotaz? Váháš, zda je ještě akce aktuální, nebo zda bude brzy další podobná k mání?
Zeptej se nás, pokusíme se co nejdříve odpovědět.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Ideální víkendové lety do Bergama z Prahy (so–ne)
-60 %

To bude jízda!

Týden v Egyptě s All–inclusive v luxusním 5* resortu z Drážďan
-48 %

Honem, dokud jsou místa!

S Voloteou do 4 francouzských měst
-78 %

Honem, dokud jsou místa!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Japonsko  

Střet moderní kultury i staré tradice, to je země vycházejícího slunce

Země vycházejícího slunce se nachází na východním okraji asijského kontinentu. Japonsko je země plná tradic a nezaměnitelné kultury. Setkává se zde moderní popkultura i staré tradice.

Průvodce pro Japonsko