Toskánsko: letenky do Pisy o letních prázdninách - 2.990 Kč.

Před 3 lety

Jak akci využít?

Nemusíte být příznivci italského temperamentu, abyste si zamilovali rozmanité a historií nabité Toskánsko, které v minulosti zastávalo důležitou roli v mocenských a kulturních soubojích lidstva. Dnes však tvář této oblasti spíše připomíná klidné a utopické místo pro trávení letní dovolené u toskánského pobřeží lemujícího se podél Ligurského moře. Zasteskne-li se vám po aktivní dovolené, vydejte se do Florencie, Pisy či Luccy nebo se jen projděte toskánskými vinicemi.

Letenky do Toskánska, konkrétně města Pisa, zakoupíte s odletem z Prahy za příjemných 2.990 Kč. Nechybí ani termíny během července a srpna. Létá se každé úterý a čtvrtek.

  • Praha - Pisa za 2.990 Kč rezervuj letenku >>
  • Cestovní období: 26.05. - 24.10.2015
  • Prodej do aktualizace tarifu
V ceně letenky je zahrnuto klasické zavazadlo do 23 kg a lehké občerstvení během letu. Z letiště se do centra Pisy přepravíte autobusem za 1 euro, nebo pěšky. K Šikmé věži to není ani 30 minut a na hlavní autobusové nádraží sotva 20 minut.

Cestujeme po Toskánsku vlakem nebo autem

Opravdu nejpohodlnějším způsobem, jak se pohybovat po celém Toskánsku jsou lokální železnice. S vlaky Trenitalia se zhruba po 5€ můžete pohybovat křížem krážem mezi kterýmikoliv destinacemi, které vás v Toskánsku napadnou. Jízdenky zakoupíte na nádražích a ještě před samotným nástupem do vlaku je nutné jízdenku označit na perónu. Pokud cestujete ve více lidech nebo jste rádi maximálně flexibilní, doporučuji vypůjčit si auto. Srovnání cen autopůjčoven na letišti v Pise provedete zde - srovnat ceny autopůjčoven.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

12 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele Adam

Koupeno 4x, snad ta provize nebude malá :)

Avatar uživatele Adam

Vydrží ta nabídka i po 7.5., kdy podle níže uvedeného komentáře má byt sleva 20%?

Sleva platila pouze o víkendu, na níže uvedená data v komentáři ;)

Avatar uživatele pipe

Dobrý den, to by mě taky zajímalo, zatím ta nabídka ještě funguje, mám tomu rozumět, že teď o víkendu končí? Ještě mě napadlo, že bych se takto mohl podívat levně do oblasti Cinque Terre, která je kousek severněji od Pisy. Teď je cena stále 2993,- ale kdyby byla s onou 20% slevou, to by bylo něco. Děkuji

Avatar uživatele elis.neubauerova

Také by mě zajímalo, zda bude od 7. května 20% sleva a vyplatí se počkat?

Avatar uživatele savrda.vojtech

nejrychlejší varianta a nejlevnější jak se dostat na Korsiku, Pisa - Livorno (trajekt)- Bastia ,Korsika :-)..koupeno

Avatar uživatele pipe

A na kolik vyjde cesta Pisa – Livorno (trajekt)- Bastia ,Korsika ? Kde sehnat? Zatím se rozkoukávám :-D Děkuji

http://www.directferries.cz/livorno_bastia_trajekt.htm

Avatar uživatele VercaMik

Dobrý den, nemáte někdo tip na ubytování u pěkných pláží, kde nejsou davy turistů? Mám na mysli asi spíše oblast než konkrétní apartmány. Děkuji, Verča

Avatar uživatele gabinkas

Dobrý den, bohužel se mi nedaří rozkliknout "rezervuj letenku" - trvá to dlouho a nakonec eror. Jak mám postupovat?

Dobrý den Gabrielo - stále vám nefunguje odkaz? Aktuálně jsem zkusil a vše běželo, občas jsou bohužel výpadky v konektivitě.

Avatar uživatele vonRabb1

Jen bych chtěl dodat, že od 7.května do 30.června má Alitalia 20 ti procentní slevu na lety do Evropy a severní Afriky, což činí cenu letenky do Pisy 2280 Kč

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Z Prahy na thajský Phuket s Turkish Airlines
-22 %

Všude dobře, co doma!

Další várka jízdenek s Flixbusem po Česku
-79 %

A už tam budem?

Low-costem z Berlína do Singapuru i Perthu během prázdnin
-29 %

Tam to bude krásný!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Itálie  

Země ve tvaru dámské kozačky

Itálie se nachází na jihu Evropy, na Apeninském poloostrově. Na severu hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Na území Itálie se nachází dva samostatné státy, San Marino a Vatikán.

Stačí se jen rozhodnout, jestli vás více lákají hory, letní dovolená u moře, zimní sporty, aktivní dovolená, jezera, pevnina, ostrovy, městská turistika, památky, gastroturistika, agriturismus nebo třeba přírodní parky. Itálie je pro cestovatele země zaslíbená a nabízí vám celou škálu možností, jak cestu pojmout. Jeden den tak můžete zdolat nejvyšší horu Evropy, druhý den si dávat výtečné plody moře na pláži a třetí den u sklenky vína obdivovat nádhernou architekturu. Není náhoda, že se v Itálii nachází nejvíce památek světového dědictví UNESCO (aktuálně 51).

Průvodce pro Itálie