Los Gigantes

Týden s all-inclusive na Kanárských ostrovech z Prahy. Zájezd od 7 990 Kč

7 komentářů
2020-02-29T15:51:06+01:00

O akci

Po včera avizovaných levných zájezdech s odletem 5.3. se dnes objevila nová várka, tentokrát s dřívějším odletem a o hvězdičku méně hodnocenými hotely. Zájezd na Kanárské ostrovy (Fuerteventura, Gran Canaria či Tenerife) aktuálně pořídíte za 7 990 Kč při odletu 2.3. z Prahy na týden. V ceně je all–inclusive v pěkném rodinném hotelu nedaleko černé pláže. Jedná se asi o nejlevnější zájezdy, které jsme na Kanáry mohli vidět...

V nabídce je díky aktuální iracionální panice více zájezdů s nízkými cenami při odletech i v pozdějších dnech. Podívejte se na celou nabídku zájezdů na Kanáry.

Teploty v březnu na Kanárských ostrovech jsou příjemné a okolo 23°C.

  • Ušetříš až 50 % oproti obvyklé ceně 16 000 Kč
4 hvězdičky
All-inclusive
Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2020-02-29T15:44:26+01:00

7 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele
Tomáš
před 3 lety

Pánové, zapomínáte, proč se jezdí na dovolenou... Ano, opakuji, studenti si to užijí i v karanténě. Ale rodiny (a lidi, co přes rok makají) opravdu nepotřebují další stres, napětí a nulové zážitky. Až budete mít rodinu, pochopíte. Tady nejde o nějaký koronavirus, o tom si myslí většina své.

Avatar uživatele
Aleš Kaštovský
před 3 lety

já zas zvracím z vašeho komentu Tomášku :D

Avatar uživatele
mikir
před 3 lety

Ja bych letel i na ty Kanary i si zalyzovat do Italie ,vynechal bych Cinu samozrjme , v soucasne dobe litam vic mezi Irskem a CR a treba Londyn Stansted je dost silena koncentrace lidi na malem prostoru a posledne jsem tam videl asi 2 rousky, za tyden letim zase tak uvidim jak se zmenila situace ,doufam ze O Leary se na Babise vykasle a EU komise ten zakaz neschvali ,je to nesmysl ,muselo by to vzejit od Italu a muselo by dojit k uzavreni hranic

Jaky ma smysl treba to ze RegioJet od patku stopnul autobusovou linku do Italie ale lidem nabidl prebukovani jeste na tento tyden ,

A na Kanarech stejne volim na ubytovani apartman nebo studio a ne hotel s 1000 lidma at uz to ma souvislost s virem nebo ne

Avatar uživatele
Tomáš
před 3 lety

Jo, ideální dovolená (pro studenty možná). Při smůle vás zavřou v hotelu a jste rádi, že přiletíte domů dřív. Kdo tady píše něco o iracionální panice? Bliju z vás.

Avatar uživatele Libor_S
Libor_S
před 3 lety

Při smůle chytneš koronavirus i v ČR nebo se ti může stát kdekoli na cestách něco mnohem horšího, než být zavřený 2 týdny v hotelu. Slova iracionální panika bych nepoužíval, protože to podle mě není panika, ale obavy, které jsou z pohledu někoho (asi většiny) oprávněné, ale někdo jiný to může vidět tak, že je pravděpodobnost izolace nebo nákazy malá a stojí mu to za to s ohledem na výhodnou cenu a případně i méně turistů v destinaci. Já bych si teď letenky a hotel nekupoval a jsem rád, že se nikam nechystám (spíš kvůli té izolaci nebo roznesení na další lidi, než že bych se bál o svůj život). Do hor Jižní Ameriky bych ale letěl, pokud bych to měl v plánu.

Avatar uživatele
David Eiselt
před 3 lety

Je pozoruhodné co dokáže jedna reportáž v novinách... Lidé mají tendenci ihned přestat přemýšlet a být k vstebávaným informacím kritičtí.

Kolik stovek Čechů je aktuálně na Kanárech? Jsou všichni v karanténě?

Avatar uživatele gg.bn_1
gg.bn_1
před 3 lety

Koronavirus, můžou chytit pouze Češi nebo proč by měli být všichni v karanténě? Na Tenerife je/bylo izolováno v hotelu 1000 návštěvníků. Paniku zatím nikde nevidím, ale není důvod snižovat riziko zkažené dovolené. Holt tento rok pro obchodníky s turistickým ruchem nebude nejlepší.

Další akce