Ubytování: Špindlerův Mlýn - 280 Kč, Vysoké Tatry - 195 Kč.

Jak akci využít?

Dnes trochu odběhneme od těch nechutně levných letenek a zamíříme do českých a slovenských hor.

Obě níže popsané nabídky zakoupíte na stránkách ITSBilla.cz a ke každému nákupu obdržíte zdarma 1 lístek do Tropical Islands, platný do konce roku 2013.

Špindlerův Mlýn - 2* se snídaní

Ve Špindlu se můžete ubytovat v nadcházejících dnech i v říjnu a listopadu za 280 Kč na noc za 2 osoby vč. snídaně. Jedná se o hotel NICO** - konkrétní informace najdete pod odkazem. Ty nejlevnější termíny pak naleznete zde. Cena platí při koupi 2 nocí.

Vysoké Tatry, Poprad - 3* se snídaní

Alternativou je pobyt ve Vysokých Tatrách za 195 Kč na noc pro 2 se snídaní. Jedná se o hotel Satel*** a konkrétní nabídku termínů pak najdete v tomto odkazu. Zde ty nejlevnější dostupné termíny najdete jen v říjnu. Rozhodně však popátrejte po cenách i v jiných dnech. Cena platí pro zakoupení 4 nocí.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

3 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele daurba

Zuzko, Vstupenka do tropical island bude ve voucheru, který ti příjde před plánovanou cestou domů. Je to taková předtištěná univerzální knížečka, neboj, určitě tam bude. Od ITS kupuji pobyty pravidelně, pokud si člověk pohlídá všechny nabízené slevy, vychází cestování přes tuto CK lépe než přes slevové portály. Nikdy žádný problém.

Avatar uživatele horova23

Ahoj, předně moc děkuji za postování této nabídky! :) Koupila jsem Špindlerův mlýn, mám už i od Billy smlouvu, ale nikde se neříká nic o té vstupence do Tropical Islands a oni mi na mail neodpovídají...díky, Zuzka

Zde zasílám na odkaz nabídky hotelu s detailní informací k vstupence do TI http://www.itsbilla.cz/index.php?act=2&code=HT1057

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Ideální víkendové lety do Bergama z Prahy (so–ne)
-60 %

Hurá za zážitky!

Týden v Egyptě s All–inclusive v luxusním 5* resortu z Drážďan
-48 %

A už tam budem?

S Voloteou do 4 francouzských měst
-78 %

Tam chceš!

Další akce