Srí Lanka - rybáři

Letenky do Hambantoty se stopem v Dubaji z Prahy - 11.584 Kč.

6 komentářů
2016-03-30T15:10:29+02:00

O akci

Na netradiční cestovatelskou jízdu po národních parcích jižní části Srí Lanky nyní vybízí letecká společnost flyDubai. Zpáteční letenky s celodenním přestupem v Dubaji do lokality Hambantota, nedaleko NP Yala, zakoupíte za 11.584 Kč, o letních prázdninách pak za 12.055 Kč. Počasí v této lokalitě přeje i v průběhu léta - období monzunů přichází během podzimu.

  • Praha - Mattala (Hambantota) za 11.584 Kč rezervuj na flydubai.com
  • Cesty do konce října 2016
Lety je možné za mírný příplatek nakombinovat s Colombem, prostudujte si však počasí v obou lokalitách. V ceně je zavazadlo k odbavení do 20 kg a strava pouze na letech z / do Prahy.

Během zpátečního letu na vás čeká celodenní přestávka v Dubaji (od 11 do 8 hodin). Využijte ji k rychlé prohlídce obchodní čtvrti s nejvyšší budovou světa Burdž Chalífa.

Před cestou

Víza na Srí Lanku se vyřizují online prostřednictvím on-line aplikace ETA. Zájemci o 30 denní vízum se registrují a zaplatí poplatek ve výši 35 $. V případě nouze je možné víza vyřídit po příletu na letišti za 40 $.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2016-03-30T16:10:29+02:00

6 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele Barcalesakova
Barcalesakova
před 7 lety

Ahoj, chtěli bychom koupit s přítelem letenky na léto a cestovat jen s baťohem. Někde jsme četli, že je nutné mít dopředu zařízené ubytování, jinak víza nedostaneme. Je to pravda?

Avatar uživatele Jaromir.Novosad
Jaromir.Novosad
před 7 lety

Hojky, tak koupeno na léto. Ale zarazila mě 1 hodina na přestup při cestě tam. Dá se to vůbec v Dubaji stihnout? :-/ A jaké máte s touto společnosti zkušenosti? Jarda

Avatar uživatele marsounek
marsounek
před 7 lety

Stihnout by se to melo. Pokud je to cele s FlyDubai, tak ten jejich terminal v Dubaji byl maly a prakticky jen pro jejich letadla. Pristanete, odvezou vas busem, projdete kontrolou pro predtupujici do odletove casti a cekate. Cca 10 minut toto trva. Jinak na trase do praha-dubai (a zpet) dostanete i jidlo v cene. Vnitrek letadel ma uz novy design, takze mista na sedecce pro nohy mi prislo take celkem slusne. Vse je info z prosince, tak pokud se noc nezmenilo, v pohode

Avatar uživatele Jaromir.Novosad
Jaromir.Novosad
před 7 lety

Tak to je super. Díky moc za info. Snad bude vše ok :-) Jarda

Avatar uživatele pavla.nadasiova
pavla.nadasiova
před 7 lety

Ahoj, letíme do Hambantota přes Colombo. Je možné vystoupit už v Colombo a neletět dále? Zpět poletíme z Hambantota. Díky Pavla

Avatar uživatele
David Eiselt
před 7 lety

Nelze, šlo to původně takto nakombinovat, ale nyní musíte dodržet cestu.

Další akce