Letenky do Hambantoty se stopem v Dubaji z Prahy - 11.584 Kč.

Jak akci využít?

Na netradiční cestovatelskou jízdu po národních parcích jižní části Srí Lanky nyní vybízí letecká společnost flyDubai. Zpáteční letenky s celodenním přestupem v Dubaji do lokality Hambantota, nedaleko NP Yala, zakoupíte za 11.584 Kč, o letních prázdninách pak za 12.055 Kč. Počasí v této lokalitě přeje i v průběhu léta - období monzunů přichází během podzimu.

  • Praha - Mattala (Hambantota) za 11.584 Kč rezervuj na flydubai.com
  • Cesty do konce října 2016
Lety je možné za mírný příplatek nakombinovat s Colombem, prostudujte si však počasí v obou lokalitách. V ceně je zavazadlo k odbavení do 20 kg a strava pouze na letech z / do Prahy.

Během zpátečního letu na vás čeká celodenní přestávka v Dubaji (od 11 do 8 hodin). Využijte ji k rychlé prohlídce obchodní čtvrti s nejvyšší budovou světa Burdž Chalífa.

Před cestou

Víza na Srí Lanku se vyřizují online prostřednictvím on-line aplikace ETA. Zájemci o 30 denní vízum se registrují a zaplatí poplatek ve výši 35 $. V případě nouze je možné víza vyřídit po příletu na letišti za 40 $.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

6 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele Barcalesakova
Barcalesakova

Ahoj, chtěli bychom koupit s přítelem letenky na léto a cestovat jen s baťohem. Někde jsme četli, že je nutné mít dopředu zařízené ubytování, jinak víza nedostaneme. Je to pravda?

Odpovědět
před rokem
Avatar uživatele Jaromir.Novosad
Jaromir.Novosad

Hojky, tak koupeno na léto. Ale zarazila mě 1 hodina na přestup při cestě tam. Dá se to vůbec v Dubaji stihnout? :-/ A jaké máte s touto společnosti zkušenosti? Jarda

před rokem
Avatar uživatele marsounek
marsounek

Stihnout by se to melo. Pokud je to cele s FlyDubai, tak ten jejich terminal v Dubaji byl maly a prakticky jen pro jejich letadla. Pristanete, odvezou vas busem, projdete kontrolou pro predtupujici do odletove casti a cekate. Cca 10 minut toto trva. Jinak na trase do praha-dubai (a zpet) dostanete i jidlo v cene. Vnitrek letadel ma uz novy design, takze mista na sedecce pro nohy mi prislo take celkem slusne. Vse je info z prosince, tak pokud se noc nezmenilo, v pohode

před rokem
Avatar uživatele Jaromir.Novosad
Jaromir.Novosad

Tak to je super. Díky moc za info. Snad bude vše ok :-) Jarda

Avatar uživatele pavla.nadasiova
pavla.nadasiova

Ahoj, letíme do Hambantota přes Colombo. Je možné vystoupit už v Colombo a neletět dále? Zpět poletíme z Hambantota. Díky Pavla

před rokem
David Eiselt

Nelze, šlo to původně takto nakombinovat, ale nyní musíte dodržet cestu.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 79%
Hurá za zážitky!
ušetříš až 57%
Jedem!
ušetříš až 74%
To musíš vidět!
Zavřít boční panel
Srí Lanka  

Perla v Indickém oceánu

Srí Lanka (do roku 1972 Cejlon) je ostrovní stát nacházející se v jihovýchodní Asii. Od Indie je oddělen tzv. Adamovým mostem, řetězem korálových útesů v délce asi 20 kilometrů. Na východě se nachází Bengálský záliv, na jihu Indický oceán.

Srí Lanka má nádherné pláže, hory, čajové plantáže i historické památky. Během několika dnů z ní můžete uvidět to nejzajímavější a projet ostrov skrz naskrz. Pokud budete chtít, můžete se dostat na místa, kde je minimum turistů. Výhodou je také to, že ostrov se dá navštívit celoročně.

Průvodce pro Srí Lanka