Vietnam

Vietnam - levné letenky do Hanoje z Budapešti - 9.411 Kč.

14 komentářů
2016-06-28T15:02:11+02:00

O akci

Taky jste si představovali všechny ty vůně a chutě během sledování seriálu Kamu ve Vietnamu, který před pár týdny běžel v TV? Chcete-li ochutnat skvělou vietnamskou kuchyni nejen prostřednictvím televize či vietnamských restaurací u nás, vypravte se do Vietnamu sami. K chuti vám přijdou i aktuálně velmi levné letenky z Budapešti do hlavního města Vietnamu, Hanoje. Za tip děkujeme stálému uživateli Mojo z diskuzního fóra.

  • Letenky Budapešť – Hanoj za 9.411 Kč rezervuj>>
  • Cestovní období platí pro odlety do 31. 12. s ukončením cesty do 17. 1. 2017
  • Rezervace možné do 31. 7.
Dopravci SkyTeamu umožňují bezplatnou přepravu jednoho zapsaného zavazadla do 23 kg. Proletěné míle si nechte načíst do některého z věrnostních programů. Kalkulaci a porovnání jednotlivých programů můžete provést na www.wheretocredit.com.

Přestup v Číně - návštěva města s bezplatnými vízy

Na cestě se nevyhnete delšímu mezipřistání v Kantonu. Čas nemusíte trávit zbytečně na letišti, po příletu do Kantonu zamiřte k přepážce pro bezplatná tranzitní víza a vyrazte do města.

Pokud byste chtěli levně přeletět třeba na jih Vietnamu, letenky shánějte u společnosti VietJet Air.

Víza do Vietnamu levně

Jednovstupové vízum na jeden měsíc pobytu ve Vietnamu vyřídíte za 25 $, je to sice o malinko složitější než přes ambasádu, ale za to výrazně ušetříte. Návod naleznete třeba na webu www.severni-vietnam.cz

Avatar uživatele
Lukáš Horák
naposledy aktualizováno 2016-06-28T16:02:11+02:00

14 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce