Švýcarsko

Víkend v Basileji (so-ne) s letenkami z Prahy - 1.593 Kč.

8 komentářů
2014-08-14T17:20:25+02:00

O akci

Lákavá nabídka zapříčiněna chybějícím palivovým příplatkem umožňuje navštívit švýcarskou metropoli Basilej, a to včetně idylických víkendových termínů sobota až neděle (přílet v 15h a odlet zpět v 14h). Cena zpáteční letenky činí 1.593 Kč a je nutné rezervaci uhradit ihned, v opačném případě hrozí storno rezervace.

Letenky jsou dostupné od srpna do března 2015, přičemž letošní termíny přehledně ukazuje tento kalendář. Běžná cena za tyto letenky činí 2,7 tisíce.

  • Hotel v Basileji rezervujte zde >> (za kvalitnější pokoj zaplatíte o víkendu 2,5 tisíce a více)
V ceně je také zahrnuto zavazadlo o váze 23 kg. Kromě Basileje nabízí dlouhodobě letecká společnost Swiss zpáteční letenky do Ženevy za 1.650 Kč.

Proč jet do Basileje? Významnou památkou v Basileji je zdejší katedrála s typickými věžičkami z červeného pískovce. V této katedrále je pohřben slavný holandský myslitel Erasmus Desiderius Rotterdamský. V Basileji žilo mnoho známých osobností, např. německý filozof Friedrich Nietzsche působil na zdejší univerzitě. Mimo jiné se v Basileji narodil světový tenista Roger Federer, který na své rodné město nedá dopustit a od dětství fandí fotbalovému klubu FC Basel. Cílem mnoho turistů se staly desítky místních muzeí. Z nejvýznamnějších lze jmenovat např. Muzeum současného umění. Nezapomeňte však ochutnat pravou chuť švýcarské čokolády, obchůdky naleznete téměř na každém rohu.

Tipy na levnější ubytování nejen v Basileji: Místo dražších hotelů můžete také zvolit levnější hostely nebo ubytování v soukromých apartmánech/bytech. Takové nabídky hledejte na airbnb.cz, kde k registraci obdržíte bonus ve výši 500 Kč. Případně nejlepší volbou je využít aplikace Hotel Tonight, ale jen v případě dostatečného kreditu - aktuální nabídky hotelů začínají na 4 tisících.

[start][odlet]Praha[/odlet][mezikrok][prg][konec]

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2014-08-14T17:20:25+02:00

8 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce