Jak akci využít?

Taky nevíte, co dát svým nejbližším pod stromeček? Věnujte jim originální a neotřelý dárek – letenku. Zaleťte s nimi na prodloužený víkend třeba do Milána, do města módy, muzeí, dobrého jídla, fotbalu a slavné opery La Scala. Konečnou destinací pro vás také může být samotné Bergamo, do kterého z Prahy přiletíte.

Na první tři měsíce příštího roku jsou v rezervačním systému WizzAir dostupné zpáteční letenky z Prahy do Bergama za cenu 558 Kč. Všechny termíny v této ceně uvádíme níže.

 • Letenky rezervujte na www.wizzair.com Termíny:
 • Praha - Milán (Bergamo) za 329 Kč
  • leden: 13, 15, 17, 19, 20, 22, 24, 26, 27, 29, 31
  • únor: 2, 3, 5, 7, 10, 19, 21, 23, 24, 26, 28
  • březen: 2, 5, 7
 • Milán (Bergamo) - Praha za 229 Kč
  • leden: 13, 15, 19, 20, 22, 24, 26, 27, 29, 31
  • únor: 2, 3, 9, 10 ,12, 16, 19, 23, 26
  • březen: 3, 9 
V ceně letenky je malé příruční zavazadlo o maximálních rozměrech 42 x 32 x 25 cm a neomezené hmotnosti, které bohatě vystačí na krátký víkendový pobyt.

Letenky do Milána

Členství Wizz Discount Club

Avizovaná cena 558 Kč platí pro členy Wizz Discount Clubu – WDC. Členství WDC zakoupíte za 750 Kč současně s letenkami, platí 1 rok od nákupu. Jednosměrné letenky jsou levnější o 270 Kč, zpáteční letenka přinese tedy úsporu 540 Kč. Z tohoto vyplývá, že nákup členství se vyplatí již při rezervaci dvou zpátečních letenek, byť byste členství již nevyužili. Zlevněné klubové letenky můžete kupovat pro sebe a dalších 9 osob.

Doprava do Milána

Z letiště Il Caravaggio Bergamo (BGY) se přepravíte do centra Milána autobusy společnosti Terravision, jízda trvá cca hodinu. Jízdenky zakoupíte online za 9 € / 250za osobu.

Ubytování v Lombardii

Hotely v Miláně jsou v zimní sezóně výrazně levnější, za dvoulůžkový pokoj zaplatíte přibližně 1.000 Kč na noc. V případě Bergama je cena mírně vyšší. Doporučuji nalézt ubytování v horním městě – Città Alta.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

8 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele marketa.bolkova
marketa.bolkova

Já jsem asi slepá, ale ať hledám jak hledám, pondělní letenky se mi nezobrazují...

před 6 lety
Lukáš Horák

Vypadá to, že WizzAir pondělní rotaci vypustil. Bohužel, zimní letový řád je ve znamení výrazné redukce spojů.

Přidat odpověď
před 6 lety
Avatar uživatele Terish
Terish

Můžu se zeptat, jak je to u wizzair s místama v letadle? Jako u easyjet - vybírá si každý místo až v letadle? :) Našla jsem jen možnost rezervace těch předních míst, ale jak je to s ostatníma letenkama? Díky. :)

před 6 lety
Lukáš Horák

WizzAir má free seating, kde bude volno, tam si sednete.

před 6 lety
Avatar uživatele Terish
Terish

Paráda, děkuju moc!

Přidat odpověď
před 6 lety
Avatar uživatele Terish
Terish

Díky moc, máme letenky 24.-26.2. celkem i s členstvím za 1866! :) Sleduju vaše stránky už jakou dobu a těšila jsem se, až konečně nějakou slevu budu moci využít! =D

Odpovědět
před 6 lety
Avatar uživatele novak
novak

jn...k tomu administrativní poplatek a Bůh ví za co ještě poplatek..

před 6 lety
Lukáš Horák

Administrativní poplatek je již obsažen v ceně letenky, neplatíte nic navíc, pokud nechcete další zavazadla nebo nějaké doplňkové/volitelné služby, např. transfer nebo pojištění. Jediná podmínka k dosažení ceny je popisované členství WDC.

Přidat odpověď
před 6 lety
Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 80%
Honem, dokud jsou místa!
ušetříš až 56%
To musíš vidět!
ušetříš až 28%
Hurá za zážitky!
ušetříš až 28%
Tam chceš!
New York z Prahy rychlými lety
7 934 Kč
2019-08-21T16:57:00+02:00 3 komentáře
4429 starších akcí
Zavřít boční panel
Itálie

Země ve tvaru dámské kozačky

Itálie se nachází na jihu Evropy, na Apeninském poloostrově. Na severu hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Na území Itálie se nachází dva samostatné státy, San Marino a Vatikán.

Stačí se jen rozhodnout, jestli vás více lákají hory, letní dovolená u moře, zimní sporty, aktivní dovolená, jezera, pevnina, ostrovy, městská turistika, památky, gastroturistika, agriturismus nebo třeba přírodní parky. Itálie je pro cestovatele země zaslíbená a nabízí vám celou škálu možností, jak cestu pojmout. Jeden den tak můžete zdolat nejvyšší horu Evropy, druhý den si dávat výtečné plody moře na pláži a třetí den u sklenky vína obdivovat nádhernou architekturu. Není náhoda, že se v Itálii nachází nejvíce památek světového dědictví UNESCO (aktuálně 51).

Průvodce pro Itálie