Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Zaleťte si na víkend do Londýna. Zpáteční letenky na 2 víkendové termíny v březnu jsou dostupné za 754 Kč vč. tax a poplatků. Společnost Wizzair létá z Brna do Londýna na letiště Luton (LTN).

Letenky plHaťte převodem na účet, kde dosáhnete nejnižšího poplatku a zároveň cestujte s menším kabinovým zavazadlem. Poslední podmínkou je členství v Discount klubu.

Wizz Discount klub

Pokud členy nejste, směle do toho. Při první cestě se Vám finance vrátí, neboť poplatek 750 Kč na rok je opravdu minimální náklad oproti tomu co můžete ušetřit. Pokud budete cestovat ve dvou – zpáteční letenky vč. členství (stačí, aby byla 1 osoba členem a dalších až 9 osob bude cestovat taktéž za klubové ceny) vyjdou na 2.258 Kč Kč, opakem pokud zakoupíte pouze 2 letenky, aniž byste se stali členem, bude nákup stát 2.588 Kč.

Z letiště do centra

Pro bezproblémový transfer si objednejte jízdenky z letiště do centra a zpět online. Zpáteční jízdenku zakoupíte za 22 liber u společnosti Terravision, která spolupracuje s linkou Greenline. Objednej zde >>

Levné hotely v Londýně

Nejen při cestách do Londýna můžete využít denně aktualizovaných slev na vybrané hotely. Nabídku pro dnešní den naleznete zde Londýn 50% >>

V samotném Londýně pak naleznete přes 1.100 hotelů. Nejlevnější začínají na 674 Kč, dejte však pozor na polohu hotelu. Při cestě do centra byste také mohli strávit i hodinu v mhd. Nabídka ubytování v Londýně >>

Doporučuji:

  • 8.-10.3. Comfotel*** se snídaní, 10minut chůze od nákupního centra Westfield, odkud autobusem dojedete za pár minut k Hyde Parku (pěšky cca 45 minut). Rezervuj >> za 3.738 Kč, poslední pokoj k dispozici.
  • 15.-18.3. Visitors** se snídaní, společnou koupelnou, 15 minut chůze od Hyde Parku. Rezervuj >>

 

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Další akční letenky

Želva v Abu Dabbab, Marsa Alam
ušetříš až 11%
Honem, dokud jsou místa!
Náměstí Dam
ušetříš až 36%
Hurá za zážitky!
Maják v Málaze
ušetříš až 58%
Tam to bude krásný!
Jambiani
ušetříš až 39%
Jedem!
5287 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?