Jak akci využít?

Na říjnový prodloužený víkend se vydejte do italské metropole - Milána. Zpáteční letenky s odletem z Prahy jsou k dispozici pouze za 558 Kč, a to včetně tax, poplatků a menšího příručního zavazadla (42x32x25 cm). Odlétá se v pátek a přilétá v neděli nebo pondělí.

  • Rezervuj letenku na wizzair.com
  • Př. termíny v říjnu: 4-6, 11-14, 18-20

K dispozici jsou i další termíny o nepatrně vyšší cenu, případně za stejnou cenu v ne-víkendových termínech. Cena platí pouze pro členy WDC. Wizz Discount Club je členství, které umožňuje cestovat za tyto zvýhodněné ceny. Členství stojí 750 Kč a je potřeba pouze jednoho člena na skupinu až 10 lidí. Za jednu cestu ušetříte 250 Kč, tedy při 2 zpátečních letenkách je úspora 1.000 Kč - členství se opravdu vyplatí již při první cestě a každá další cesta po dobu 1 roku bude příjemným bonusem.

Z letiště Bergamo (BGY) se snadno přepravíte do centra Milána. Jízdenky z letiště do centra města Milána zakoupíte online u společnosti Terravision, a to za 9€ / 225 Kč za osobu.

Výhodné ubytování

Nabídky se slevou 50% a více najdete v tomto odkazu akční nabídky hotelů. Případně veškeré nabídky hotelů nejen v samotném centru města naleznete zde - Miláno od 550 Kč na noc. Pro uvedené termíny vybíráme tyto hotely:
  • 4.-6.října - 3.205 Kč (cena za 2 noci, 2 osoby) - 3* hotel Royal leží v pěší dostupnosti centra i železniční stanice, kde staví autobusy jedoucí z letiště.
  • 11.-14.října - 4.187 Kč (cena za 3 noci, 2 osoby) - 3* hotel Lugano se nachází pouze 2 stanice metra od stanice autobusů / vlaků a od centra Vás dělí cca 5 minut jízdy metrem. Vstup do metra ihned u hotelu, stejně tak příjemná pekárna vhodná nejen pro posezení u snídaně
  • 18.-20.října - 3.205 Kč (cena za 2 noci, 2 osoby) - 3* hotel Royal, viz. první termín
Doporučuji před nákupem letenek zkontrolovat i dostupnost ubytování ve Vašem termínu. Zajímavou možností může být taktéž pobyt v Bergamu, odkud za hodinu dojedete vlakem do centra Milána za cenu 5€. Bergamo mnohé učarovalo více, než samotné Miláno. Další stránkou knihy o cestování může být Lugano na jihu Švýcarska - ve fantazii se meze nekladou.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

5 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele kokyno
kokyno

Dobrý den, stala se mi nepříjemná věc při rezervaci. Omylem jsem odkliknul špatný den odletu. Nevšimnul jsem si toho a zaplatil. Změna letu je dražší, než si koupit další tentokrát pouze jednosměrný let. Nevíte, zda nebude problém, že u obousměrného letu nenastoupím na první cestu? Děkuji

před 6 lety
David Eiselt

V tomto případě to nevadí, jelikož to není bráno jako zpáteční letenka, ale 2x jednosměrná.

před 6 lety
Avatar uživatele m
m

Nie, urcite nie, oni rataju s tym, ze niektori ludia nepridu.

Přidat odpověď
před 6 lety
Avatar uživatele kapanen7
kapanen7

Dobrý den, uvádíte, že "Zpáteční letenky s odletem z Prahy jsou k dispozici pouze za 558 Kč, a to včetně tax, poplatků..", ale při zadání rezervace se mi objeví za každý let administrativní poplatek 360,-Kč/2os., takže celkem 720,-Kč....

před 6 lety
David Eiselt

Dobrý den, námi uvedené ceny jsou opravdu konečné. Bohužel aktuálnost tarifu nelze zaručit a tak je nutné počítat i s variantou vyprodání nejlevnějších letenek. Např. termín 4-6.10. je již o něco dražší, ale na 11-14.10. je to stále za zmiňovaných 558 Kč ;)

Přidat odpověď
před 6 lety
Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 20%
To budou fotky!
ušetříš až 48%
Všude dobře, co doma!
ušetříš až 54%
Tam jsi vždycky chtěl!
ušetříš až 50%
A už tam budem?
4515 starších akcí
Zavřít boční panel
Itálie

Země ve tvaru dámské kozačky

Itálie se nachází na jihu Evropy, na Apeninském poloostrově. Na severu hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Na území Itálie se nachází dva samostatné státy, San Marino a Vatikán.

Stačí se jen rozhodnout, jestli vás více lákají hory, letní dovolená u moře, zimní sporty, aktivní dovolená, jezera, pevnina, ostrovy, městská turistika, památky, gastroturistika, agriturismus nebo třeba přírodní parky. Itálie je pro cestovatele země zaslíbená a nabízí vám celou škálu možností, jak cestu pojmout. Jeden den tak můžete zdolat nejvyšší horu Evropy, druhý den si dávat výtečné plody moře na pláži a třetí den u sklenky vína obdivovat nádhernou architekturu. Není náhoda, že se v Itálii nachází nejvíce památek světového dědictví UNESCO (aktuálně 51).

Průvodce pro Itálie