Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Na říjnový prodloužený víkend se vydejte do italské metropole - Milána. Zpáteční letenky s odletem z Prahy jsou k dispozici pouze za 558 Kč, a to včetně tax, poplatků a menšího příručního zavazadla (42x32x25 cm). Odlétá se v pátek a přilétá v neděli nebo pondělí.

  • Rezervuj letenku na wizzair.com
  • Př. termíny v říjnu: 4-6, 11-14, 18-20

K dispozici jsou i další termíny o nepatrně vyšší cenu, případně za stejnou cenu v ne-víkendových termínech. Cena platí pouze pro členy WDC. Wizz Discount Club je členství, které umožňuje cestovat za tyto zvýhodněné ceny. Členství stojí 750 Kč a je potřeba pouze jednoho člena na skupinu až 10 lidí. Za jednu cestu ušetříte 250 Kč, tedy při 2 zpátečních letenkách je úspora 1.000 Kč - členství se opravdu vyplatí již při první cestě a každá další cesta po dobu 1 roku bude příjemným bonusem.

Z letiště Bergamo (BGY) se snadno přepravíte do centra Milána. Jízdenky z letiště do centra města Milána zakoupíte online u společnosti Terravision, a to za 9€ / 225 Kč za osobu.

Výhodné ubytování

Nabídky se slevou 50% a více najdete v tomto odkazu akční nabídky hotelů. Případně veškeré nabídky hotelů nejen v samotném centru města naleznete zde - Miláno od 550 Kč na noc. Pro uvedené termíny vybíráme tyto hotely:
  • 4.-6.října - 3.205 Kč (cena za 2 noci, 2 osoby) - 3* hotel Royal leží v pěší dostupnosti centra i železniční stanice, kde staví autobusy jedoucí z letiště.
  • 11.-14.října - 4.187 Kč (cena za 3 noci, 2 osoby) - 3* hotel Lugano se nachází pouze 2 stanice metra od stanice autobusů / vlaků a od centra Vás dělí cca 5 minut jízdy metrem. Vstup do metra ihned u hotelu, stejně tak příjemná pekárna vhodná nejen pro posezení u snídaně
  • 18.-20.října - 3.205 Kč (cena za 2 noci, 2 osoby) - 3* hotel Royal, viz. první termín
Doporučuji před nákupem letenek zkontrolovat i dostupnost ubytování ve Vašem termínu. Zajímavou možností může být taktéž pobyt v Bergamu, odkud za hodinu dojedete vlakem do centra Milána za cenu 5€. Bergamo mnohé učarovalo více, než samotné Miláno. Další stránkou knihy o cestování může být Lugano na jihu Švýcarska - ve fantazii se meze nekladou.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

5 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele kokyno
kokyno

Dobrý den, stala se mi nepříjemná věc při rezervaci. Omylem jsem odkliknul špatný den odletu. Nevšimnul jsem si toho a zaplatil. Změna letu je dražší, než si koupit další tentokrát pouze jednosměrný let. Nevíte, zda nebude problém, že u obousměrného letu nenastoupím na první cestu? Děkuji

před 9 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

V tomto případě to nevadí, jelikož to není bráno jako zpáteční letenka, ale 2x jednosměrná.

před 9 lety
Avatar uživatele m
m

Nie, urcite nie, oni rataju s tym, ze niektori ludia nepridu.

Přidat odpověď
před 9 lety
Avatar uživatele kapanen7
kapanen7

Dobrý den, uvádíte, že "Zpáteční letenky s odletem z Prahy jsou k dispozici pouze za 558 Kč, a to včetně tax, poplatků..", ale při zadání rezervace se mi objeví za každý let administrativní poplatek 360,-Kč/2os., takže celkem 720,-Kč....

před 9 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Dobrý den, námi uvedené ceny jsou opravdu konečné. Bohužel aktuálnost tarifu nelze zaručit a tak je nutné počítat i s variantou vyprodání nejlevnějších letenek. Např. termín 4-6.10. je již o něco dražší, ale na 11-14.10. je to stále za zmiňovaných 558 Kč ;)

Přidat odpověď
před 9 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Dominikánská republika
ušetříš až 35%
To bude jízda!
Doprava v Berlíně
ušetříš až 90%
Tam chceš!
Duny Maspalomas
ušetříš až 27%
To bude jízda!
Lapad
ušetříš až 66%
A už tam budem?
5459 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Cinqueterre
Itálie

Země ve tvaru dámské kozačky

Itálie se nachází na jihu Evropy, na Apeninském poloostrově. Na severu hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Na území Itálie se nachází dva samostatné státy, San Marino a Vatikán.

Stačí se jen rozhodnout, jestli vás více lákají hory, letní dovolená u moře, zimní sporty, aktivní dovolená, jezera, pevnina, ostrovy, městská turistika, památky, gastroturistika, agriturismus nebo třeba přírodní parky. Itálie je pro cestovatele země zaslíbená a nabízí vám celou škálu možností, jak cestu pojmout. Jeden den tak můžete zdolat nejvyšší horu Evropy, druhý den si dávat výtečné plody moře na pláži a třetí den u sklenky vína obdivovat nádhernou architekturu. Není náhoda, že se v Itálii nachází nejvíce památek světového dědictví UNESCO (aktuálně 51).

Průvodce pro Itálie