Víkendové letenky z Brna do Milána - 778 Kč.

Před 4 lety

Jak akci využít?

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

7 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele lucienikol

Ahoj, mám dotaz... Chceme bookovat letenky do Milána, letenka 389Kč, ale máme INFANTA a za toho chtějí 840Kč. Myslíš, že ho muzu bloknout jako dospelého a proste budu mít volné jedno sedadlo? Nechapu, ze to maji takhle blbe, ale prece nebudu platit vic a jeste bez naroku na sedadlo...

Ahoj, koukal jsem se do přepravních podmínek a teoreticky by se dal brát i jako dítě do 14 let :D Otázkou pak je, že Vám nedovolí systém zadat datum narození dle pravdy, jelikož bude vedený 2-14 let, nebo 14-více.. Pokud tedy nechcete platit, jediná možnost je ho booknout jako dítě a dát mu +1 rok v systému. Na letišti to zkoumat snad nebudou.

Avatar uživatele Kanistr

Zdravíčko. chtěl bych se zeptat, ty levné hotely, to je ted jen nějaká akca která brzy skončí nebo jsou ceny přibližně stejné po celý rok? jedeme tam v lednu, tak jestli bookovat už ted, nebo stačí později.. díky :)

Akční nabídky myslíš? Tam jsou většinou každý den jiné hotely a ty slevy platí max 2 měsíce dopředu, takže bez obav počkej aspoň do listopadu ;)

Avatar uživatele Kanistr

já vždycky razil čím dřív tím líp, tak jsem na to chtěl jít už ted, tak tedy asi počkám. Dále bych se zeptal, jak si sám na booking.com vyjedu seznam hotelu s akční nabídkou? Nikde tam nevidím možnost to tam zadat aby mi to vyjelo tak jak je to zde na stránce..díky za info :)

Tohle booking už neposkytuje veřejně. Buďto se musíš přihlásit k nim do newsletteru a budou tě spamovat téměř každý den nebo jednoduše zvolíš destinaci dle libosti na téhle adrese :) https://www.cestujlevne.com/go-booking50 Dřív jsme tu měli v postranním menu seznam zemí a měst s odkazem na tyhle nabídky, ale od nového designu jsem se ještě nedokopal k tomu, abych to tam nějak nacpal. Snad to udělám během následujících dní ;)

Avatar uživatele Kanistr

tak pokud to správně chápu, tak akční nabídky neobjevím jen podle odkazu nebo z jejich spamu na mail, ale i klasicky pokud si na jejich webu vyhledám v určitém datumu určité město, seřadím od nejlevnějšího, tak i v tomto seznamu který se mi rozbalí jsou akcni nabídky zahrnuty, je to tak?

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Z Prahy do Gruzie, Íránu, Kuvajtu a dalších se 40% slevou Pegasus Airlines
-41 %

Honem, dokud jsou místa!

Na víkend do Francie či Benátek
-70 %

Jedem!

Prodloužené víkendy v Miláně nebo Londýně z Ostravy
-48 %

Jedem!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Itálie  

Země ve tvaru dámské kozačky

Itálie se nachází na jihu Evropy, na Apeninském poloostrově. Na severu hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Na území Itálie se nachází dva samostatné státy, San Marino a Vatikán.

Stačí se jen rozhodnout, jestli vás více lákají hory, letní dovolená u moře, zimní sporty, aktivní dovolená, jezera, pevnina, ostrovy, městská turistika, památky, gastroturistika, agriturismus nebo třeba přírodní parky. Itálie je pro cestovatele země zaslíbená a nabízí vám celou škálu možností, jak cestu pojmout. Jeden den tak můžete zdolat nejvyšší horu Evropy, druhý den si dávat výtečné plody moře na pláži a třetí den u sklenky vína obdivovat nádhernou architekturu. Není náhoda, že se v Itálii nachází nejvíce památek světového dědictví UNESCO (aktuálně 51).

Průvodce pro Itálie