Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Rádi byste vycestovali za poznáváním evropských destinací? Zároveň jste však limitování časovými možnostmi? Pak nezbývá než využít nejlepších víkendových letenek z Prahy! Společnost easyJet operující na trase Praha - Lyon nabízí v zimním letovém řádu výhodné spoje každý pátek a neděli, přičemž odlet v pátek je v 16:40 a návrat v neděli v 20:35. Nebudete tak potřebovat ani jeden den volna a užijete si skvělý víkend v tomto francouzském městě.

  • Rezervuj letenku na easyjet.com
  • Cestu lze uskutečnit do konce března 2014
  • Tip: využijte měsíční / roční přehled pro nalezení nejnižších cen
Cestovat samozřejmě můžete i v jiných dnech a nejnižší dostupné ceny pro víkendové letenky začínají právě na 1.307 Kč. Ke konečné ceně rezervace bude připočítán transakční poplatek ve výši 300 Kč, který je rozpočítán mezi celkový počet osob. EasyJet dovoluje přepravovat příruční zavazadlo o maximálních rozměrech 56x45x25 cm a neomezené hmotnosti.

Z letiště se do centra města Lyonu dopravíte letištním expresem za 13,50 €, případně můžete využít taxi, kdy cena za jízdu činí 40 €.

Levné hotely v Lyonu od 980 Kč

Chcete-li mít jistotu levného ubytování ve Vámi vybrané lokalitě města, měli byste si vybírat ubytování s předstihem. Nejlevnější hotely v Lyonu rezervujte od 980 Kč / dvoulůžkový pokoj. Doporučuji však využít možnosti zrušení rezervace zdarma, a to pro případ kdy by se mohla objevit zajímavá nabídka a akční ceně hotely Lyon - 50%.

Vhodné ubytování pro více osob tvoří soukromý apartmán. Nejznámější portál s nabídkou těchto ubytovacích zařízení je Airbnb.cz, který také nabízí pro první objednávku slevu 495 Kč.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Další akční letenky

Maják v Málaze
ušetříš až 58%
Jedem!
Jambiani
ušetříš až 39%
A už tam budem?
Enna
ušetříš až 71%
A už tam budem?
Pickalbatros Dana Beach Resort
ušetříš až 43%
Honem, dokud jsou místa!
5285 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?