Papuchalk tlustozobý

Víkendový Island z Katovic za 1.805 Kč.

4 komentáře
2016-12-27T11:05:17+01:00

O akci

Využijte dnešní slevy k nákupu výhodných letenek do země ohně a ledu, ve které můžete strávit příjemný víkend relaxováním koupelí v jedinečných geotermálních lázních a přitom třeba sledovat na obloze úchvatnou Auroru borealis. Další víkendový den si vyhradíte k návštěvě k tzv. Zlatého trojuhleníku, jež zahrnuje dechberoucí vodopád Gulfoss, Národní park Thingvellir a vařící vodu tryskající gejzír Strokkur.

Nejlevnější zpáteční letenky s Wizzairem pořídíte na březnový víkend za 294 zlotých, což v přepočtu činí 1.805 Kč. Cena je podřízena vlastnictvím nebo pořízením členství Wizz Discount Club během nákupu letenek. Na cestu si taktéž musíte vystačit s malým kabinovým zavazadlem, do kterého se na krátkou víkendovou návštěvu bez problému určitě zabalíte.

  • Rezervuj Katovice - Reykjavík za 294 zł / 1.805 Kč na wizzair.com
  • Termín: 10.-13. března 2017
V ceně letenky malé příruční zavazadlo maximálních rozměrů 42×32×25 cm a neomezené hmotnosti.

Modrá laguna

Pobyt v Modré laguně si můžete zarezervovat předem na www.bluelagoon.com, přičemž základní vstupné začíná na 40 eurech, zahrnuje vstup a léčivou masku ze siliky. Pobyt v areálu lázní pak není nijak časově omezen.

Auto, přespání...

Abyste vše stihli a užili si víkend na maximum, vypůjčení automobilu bude nezbytností. Za 3 denní pronájem zaplatíte cca 100 eur. Můžete zkusit i lokální půjčovny Geysir.is či Sadcars.is, kde pořídíte auto ještě o 30 euro levněji.

Ubytování vyřešíte nejlépe přespáním v Reykjavíku, kde seženete dvoulůžkový pokoj za necelé dva tisíce na noc. Alternativně se podívejte po nabídkách na Airbnb, kde můžete narazit na velmi zajímavé možnosti ubytování.

Parkujeme na letišti v Katovicích

Nezapomeňte, že katovické letiště stále nabízí 90% slevu na parkování (parking P1) pro auta s českými a slovenskými SPZkami. Stačí při výjezdu předložit slevový kupón ve formě obrázku na mobilu nebo nahlásit, že máte českou či slovenskou registrační značku. Parkování na víkend vás tak vyjde na pouhých 11 zlotých.

Avatar uživatele
Lukáš Horák
naposledy aktualizováno 2016-12-27T11:05:17+01:00

4 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele Bako.adam
Bako.adam
před 7 lety

Nakonec jsem koupil na 24. Března za 3000 :) Jsem natěšený jako mal dítě! :D

Avatar uživatele David Ellinger
David Ellinger
před 7 lety

Díky za tip! Koupeno na konec března (týden) za necelé 2000,- kč :)

Avatar uživatele Bako.adam
Bako.adam
před 7 lety

Ano, také tam vidím jiné ceny. Sledoval jsem od začátku a myslím, že ty nejlevnější ceny tam byli tak hodinu a půl. :)

Avatar uživatele
Borek N.
před 7 lety

Už je to za jiné ceny :-( Nemá někdo podobný termín za stejnou cenu?

Další akce