Víkendový Island z Katovic za 1.805 Kč

Avatar uživatele
Akci sepsal Lukáš Horák
2016-12-27T11:05:17+01:00 4 komentáře
Papuchalk tlustozobý - %
Revolut promo kód
Exkluzivní bonus 500 Kč pro cestovatele Využij časově omezenou nabídku s Revolutem

O akci

Využijte dnešní slevy k nákupu výhodných letenek do země ohně a ledu, ve které můžete strávit příjemný víkend relaxováním koupelí v jedinečných geotermálních lázních a přitom třeba sledovat na obloze úchvatnou Auroru borealis. Další víkendový den si vyhradíte k návštěvě k tzv. Zlatého trojuhleníku, jež zahrnuje dechberoucí vodopád Gulfoss, Národní park Thingvellir a vařící vodu tryskající gejzír Strokkur.

Nejlevnější zpáteční letenky s Wizzairem pořídíte na březnový víkend za 294 zlotých, což v přepočtu činí 1.805 Kč. Cena je podřízena vlastnictvím nebo pořízením členství Wizz Discount Club během nákupu letenek. Na cestu si taktéž musíte vystačit s malým kabinovým zavazadlem, do kterého se na krátkou víkendovou návštěvu bez problému určitě zabalíte.

  • Rezervuj Katovice - Reykjavík za 294 zł / 1.805 Kč na wizzair.com
  • Termín: 10.-13. března 2017
V ceně letenky malé příruční zavazadlo maximálních rozměrů 42×32×25 cm a neomezené hmotnosti.

Modrá laguna

Pobyt v Modré laguně si můžete zarezervovat předem na www.bluelagoon.com, přičemž základní vstupné začíná na 40 eurech, zahrnuje vstup a léčivou masku ze siliky. Pobyt v areálu lázní pak není nijak časově omezen.

Auto, přespání...

Abyste vše stihli a užili si víkend na maximum, vypůjčení automobilu bude nezbytností. Za 3 denní pronájem zaplatíte cca 100 eur. Můžete zkusit i lokální půjčovny Geysir.is či Sadcars.is, kde pořídíte auto ještě o 30 euro levněji.

Ubytování vyřešíte nejlépe přespáním v Reykjavíku, kde seženete dvoulůžkový pokoj za necelé dva tisíce na noc. Alternativně se podívejte po nabídkách na Airbnb, kde můžete narazit na velmi zajímavé možnosti ubytování.

Parkujeme na letišti v Katovicích

Nezapomeňte, že katovické letiště stále nabízí 90% slevu na parkování (parking P1) pro auta s českými a slovenskými SPZkami. Stačí při výjezdu předložit slevový kupón ve formě obrázku na mobilu nebo nahlásit, že máte českou či slovenskou registrační značku. Parkování na víkend vás tak vyjde na pouhých 11 zlotých.

Tento článek může obsahovat affiliate odkazy, ze kterých může náš redakční tým získat provizi, pokud na odkaz kliknete. Viz naše stránka s Reklamními zásadami.

Hlídač akčních letenek

Nejlepší nabídky vydrží zpravidla jen pár hodin. Dáme ti vědět ihned, jakmile se objeví

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.

4 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce