Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Co se vám vybaví, když se vysloví Benátky? Vodní kanály, gondoly, Náměstí sv. Marka, Dóžecí palác nebo snad romantika? Vydejte se do nejromantičtějšího města na světe, rozkládajícího se na 118 ostrovech, které propojuje více než 400 mostů.

Aktuální nabídka španělských aerolinií Volotea vaše rozhodování ulehčí. Zpáteční letenky z Prahy na hlavní benátské letiště Marco Polo jsou dostupné za 35 € nebo-li 965 Kč. Cena je podmíněna vlastnictvím nebo pořízením členství Supervolotea, které stojí na jeden rok 40 €.

  • Rezervuj letenku Praha – Benátky za 35 € / 965 Kč na Volotea.com
  • Cestovní období:  3 – 30. dubna 2015
V ceně letenky je zahrnuta přeprava 2 kusů kabinových zavazadel o maximálních rozměrech 55x40x20 cm a 35x20x20 cm, přičemž váha prvního z nich nesmí překročit 10 kg.

Kde složit hlavu?

Při hledání ubytování vás může překvapit vyšší cena za hotely v samotných Benátkách, proto zvažte také možnost přespávání na pevnině, a to v Mestre, ze kterého se dopravíte do Benátek velmi frekventovanou dopravou za pár minut autobusem nebo vlakem.
  • Porovnejte ceny ubytování v Benátkách a Mestre
  • Cestovní pojištění pro pobyt v Itálii si můžete sjednat zde >>

Přesuny v Benátkách a v benátské laguně

Pokud ze svého pobytu chcete vytěžit maximum, jistě se vám vyplatí pořízení jedno či vícedenní turistické jízdenky, která platí pro dopravu v celé benátské laguně, můžete využít k výletům na ostrovy Murano, Burano či Lido, dále pak k přesunům z Mestre do Benátek. Za příplatek 4 €/směr k této turistické jízdence můžete využít autobus z letiště Marca Pola.
  • Více informací o turistických jízdenkách a pasech naleznete zde>>

Členství Supervolotea?

Volotea nabízí obdobné členství jako Wizzair s tím, že za rok zaplatíte 40 €. Supervolotea členství umožňuje cestovat znovu svému členovi a jeho doprovodu o několik eur levněji. U dražších letenek je cenový rozdíl 10 €, tzn. že znovu se vyplatí zakoupit členství již při první cestě. S členstvím rovněž získáváte přístup k exkluzivním nabídkám, o kterých se dozvíte jako první. Nezapomeňte, že členství můžete využít také k nákupům letenek do dvou francouzských destinací Nantes a Bordeaux, které Volotea z Prahy nalétává.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

9 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele jiripytela
jiripytela

Má někdo to členství? Předpokládám, že majitel členství musí letět také a já bych se klidně přidal, ale nesmí být termín letu na začátku měsíce.

Odpovědět
před 8 lety
Avatar uživatele leisss
leisss

Prosím nemáte někdo členství, které bych si mohla "zapůjčit"? Nebo jeden z cestujících musí mít členství na své jméno? Děkuji :-)

před 8 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Členství funguje stejně jako u wizzairu - tedy člen musí letenku koupit také, jinak sleva neplatí. Proto jej nelze zapůjčit a u těchto cen se ani nevyplatí koupit letenku navíc, která se neproletí.

Přidat odpověď
před 8 lety
Avatar uživatele weeenca
weeenca

Dobrý den. Prosím Vás, když si chci koupit letenky pro 2 osoby, stačí mi, abych měl pouze jedno členství? Děkuji

před 8 lety
Avatar uživatele
Lukáš Horák

Dobrý den Venco, ano, stačí Vám jedno členství.

Přidat odpověď
před 8 lety
Avatar uživatele
haxs

V Benátkách jsme byli s přítelkyní zhruba týden zpátky a nezbývá mi než doporučit ubytování na ostrově Lido - Hotel La Pergola di Venezia. :-) ubytko za tisícovku na noc pro dva (lodí 10 minut od náměstí Sv. Marka), snídaně v ceně.. :)

před 8 lety
Avatar uživatele Michal Turak
Michal Turak

prosim ta to bola nejaka akcia na to ubytko, kedze ceny na bookingu su omnoho vyssie ako 1000CZK?dik

před 8 lety
Avatar uživatele
haxs

Michale, my ho měli za zhruba 540 Kč/2 osoby/noc díky akci od jednoho z prodejců pobytů ;) nicméně s pánem se dá rozumně domluvit, takže když budeš vědět přesný termín, tak jim napiš přes kontakty na jejich stránkách a on Ti určitě udělá cenu. Kdyby náhodou, tak mi dej vědět, napsal bych mu. ;)

Přidat odpověď
před 8 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Barcelona
ušetříš až 70%
Tam to bude krásný!
Barcelona z Prahy během října
1 065 Kč
2022-06-29T10:43:09+02:00 2 komentáře
Kostarika
ušetříš až 31%
Tam jsi vždycky chtěl!
Turin
ušetříš až 73%
A už tam budem?
Algarve
ušetříš až 46%
Hurá za zážitky!
Prázdninové Faro z Prahy
4 328 Kč
2022-06-27T20:04:26+02:00 0 komentářů
5508 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Cinqueterre
Itálie

Země ve tvaru dámské kozačky

Itálie se nachází na jihu Evropy, na Apeninském poloostrově. Na severu hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Na území Itálie se nachází dva samostatné státy, San Marino a Vatikán.

Stačí se jen rozhodnout, jestli vás více lákají hory, letní dovolená u moře, zimní sporty, aktivní dovolená, jezera, pevnina, ostrovy, městská turistika, památky, gastroturistika, agriturismus nebo třeba přírodní parky. Itálie je pro cestovatele země zaslíbená a nabízí vám celou škálu možností, jak cestu pojmout. Jeden den tak můžete zdolat nejvyšší horu Evropy, druhý den si dávat výtečné plody moře na pláži a třetí den u sklenky vína obdivovat nádhernou architekturu. Není náhoda, že se v Itálii nachází nejvíce památek světového dědictví UNESCO (aktuálně 51).

Průvodce pro Itálie