Cinqueterre

Volotea: letenky z Prahy do Benátek - 965 Kč.

9 komentářů
2014-12-02T13:15:57+01:00

O akci

Co se vám vybaví, když se vysloví Benátky? Vodní kanály, gondoly, Náměstí sv. Marka, Dóžecí palác nebo snad romantika? Vydejte se do nejromantičtějšího města na světe, rozkládajícího se na 118 ostrovech, které propojuje více než 400 mostů.

Aktuální nabídka španělských aerolinií Volotea vaše rozhodování ulehčí. Zpáteční letenky z Prahy na hlavní benátské letiště Marco Polo jsou dostupné za 35 € nebo-li 965 Kč. Cena je podmíněna vlastnictvím nebo pořízením členství Supervolotea, které stojí na jeden rok 40 €.

  • Rezervuj letenku Praha – Benátky za 35 € / 965 Kč na Volotea.com
  • Cestovní období:  3 – 30. dubna 2015
V ceně letenky je zahrnuta přeprava 2 kusů kabinových zavazadel o maximálních rozměrech 55x40x20 cm a 35x20x20 cm, přičemž váha prvního z nich nesmí překročit 10 kg.

Kde složit hlavu?

Při hledání ubytování vás může překvapit vyšší cena za hotely v samotných Benátkách, proto zvažte také možnost přespávání na pevnině, a to v Mestre, ze kterého se dopravíte do Benátek velmi frekventovanou dopravou za pár minut autobusem nebo vlakem.
  • Porovnejte ceny ubytování v Benátkách a Mestre
  • Cestovní pojištění pro pobyt v Itálii si můžete sjednat zde >>

Přesuny v Benátkách a v benátské laguně

Pokud ze svého pobytu chcete vytěžit maximum, jistě se vám vyplatí pořízení jedno či vícedenní turistické jízdenky, která platí pro dopravu v celé benátské laguně, můžete využít k výletům na ostrovy Murano, Burano či Lido, dále pak k přesunům z Mestre do Benátek. Za příplatek 4 €/směr k této turistické jízdence můžete využít autobus z letiště Marca Pola.
  • Více informací o turistických jízdenkách a pasech naleznete zde>>

Členství Supervolotea?

Volotea nabízí obdobné členství jako Wizzair s tím, že za rok zaplatíte 40 €. Supervolotea členství umožňuje cestovat znovu svému členovi a jeho doprovodu o několik eur levněji. U dražších letenek je cenový rozdíl 10 €, tzn. že znovu se vyplatí zakoupit členství již při první cestě. S členstvím rovněž získáváte přístup k exkluzivním nabídkám, o kterých se dozvíte jako první. Nezapomeňte, že členství můžete využít také k nákupům letenek do dvou francouzských destinací Nantes a Bordeaux, které Volotea z Prahy nalétává.

Avatar uživatele
Lukáš Horák
naposledy aktualizováno 2014-12-02T14:15:57+01:00

9 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele jiripytela
jiripytela
před 9 lety

Má někdo to členství? Předpokládám, že majitel členství musí letět také a já bych se klidně přidal, ale nesmí být termín letu na začátku měsíce.

Avatar uživatele leisss
leisss
před 9 lety

Prosím nemáte někdo členství, které bych si mohla "zapůjčit"? Nebo jeden z cestujících musí mít členství na své jméno? Děkuji :-)

Avatar uživatele
David Eiselt
před 9 lety

Členství funguje stejně jako u wizzairu - tedy člen musí letenku koupit také, jinak sleva neplatí. Proto jej nelze zapůjčit a u těchto cen se ani nevyplatí koupit letenku navíc, která se neproletí.

Avatar uživatele weeenca
weeenca
před 9 lety

Dobrý den. Prosím Vás, když si chci koupit letenky pro 2 osoby, stačí mi, abych měl pouze jedno členství? Děkuji

Avatar uživatele
Lukáš Horák
před 9 lety

Dobrý den Venco, ano, stačí Vám jedno členství.

Avatar uživatele
haxs
před 9 lety

V Benátkách jsme byli s přítelkyní zhruba týden zpátky a nezbývá mi než doporučit ubytování na ostrově Lido - Hotel La Pergola di Venezia. :-) ubytko za tisícovku na noc pro dva (lodí 10 minut od náměstí Sv. Marka), snídaně v ceně.. :)

Avatar uživatele Michal Turak
Michal Turak
před 9 lety

prosim ta to bola nejaka akcia na to ubytko, kedze ceny na bookingu su omnoho vyssie ako 1000CZK?dik

Avatar uživatele
Lukáš Horák
před 9 lety

Michale, zkuste se podívat na ubytování v soukromí přes Airbnb, nabídka je pestrá, ale obecně nečekejte cenu pod 1 tis. za noc.

Avatar uživatele
haxs
před 9 lety

Michale, my ho měli za zhruba 540 Kč/2 osoby/noc díky akci od jednoho z prodejců pobytů ;) nicméně s pánem se dá rozumně domluvit, takže když budeš vědět přesný termín, tak jim napiš přes kontakty na jejich stránkách a on Ti určitě udělá cenu. Kdyby náhodou, tak mi dej vědět, napsal bych mu. ;)

Další akce