Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Návštěva hlavního města Itálie v mimo sezonním období má své výhody. Vyhnete se nejen davům turistů, ale taktéž vysokým teplotám a předraženým sazbám za ubytování. V poklidu si tak vychutnejte prodloužený víkend v Římě, navštivte Vatikánské muzeum či galerii Borghese, kde můžete obdivovat díla velkolepých malířů: Leonardo da Vinci, Rubens, Tizian, Santi.

Aktuálně jsou dostupné lednové letenky z Prahy do Říma jen za 1.058 Kč se společností Wizzair.

  • Rezervuj letenku Praha - Řím za 1.058 Kč (wizzair.com)
  • Dostupné termíny: 9, 11, 14, 16, 18, 21, 23, 25, 28, 30.leden
  • Prodej do vyprodání míst
Společnost Wizzair dovoluje bezplatně přepravovat příruční zavazadlo o maximálních rozměrech 42x32x25 cm bez váhového limitu.

Cena je však platná pro členy Wizz Discount klubu. WDC členství Vám umožní po dobu jednoho roku rezervovat letenky o 250 Kč výhodněji. Členství stojí 750 Kč a je potřeba pouze jedno pro skupinu až 10 osob. Jednoduchou matematikou zjistíme, že členství se vyplatí již při první cestě alespoň dvou osob. Členství není vázáno na nucené prodloužení, jedná se o jednorázovou záležitost.

Nevíte jak rezervovat letenky? Přečtěte si náš návod.

letenky řím

Z letiště Fiumicino do centra pojedeme přímým autobusem. Zpáteční jízdenky při zakoupení online vycházejí na 8€ / 205 Kč. Ačkoliv se jízdenky kupují na konkrétní čas, v případě zpoždění letu máte nárok na bezplatnou jízdu následujícím spojem.

Dvoulůžkový pokoj v Římě od 283 Kč

Zimní sezóna s sebou jistě přináší výhodu v podobě levnějšího ubytování a velmi častých akcí a slev. Hotely v Římě dle požadavků naleznete na největším portálu booking.com, kde lze najít nejzajímavější cenové nabídky od 283 Kč za dvoulůžkový pokoj. Pokud dáváte přednost levnějším hostelům, kompletní nabídku naleznete zde.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Další akční letenky

Bayside Marketplace
ušetříš až 46%
Všude dobře, co doma!
Pláž v Murdeira Village Resortu
ušetříš až 40%
Honem, dokud jsou místa!
Londýnský taxík
ušetříš až 63%
To budou fotky!
Gardens by the Bay
ušetříš až 20%
Hurá za zážitky!
5621 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Cinqueterre
Itálie

Země ve tvaru dámské kozačky

Itálie se nachází na jihu Evropy, na Apeninském poloostrově. Na severu hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Na území Itálie se nachází dva samostatné státy, San Marino a Vatikán.

Stačí se jen rozhodnout, jestli vás více lákají hory, letní dovolená u moře, zimní sporty, aktivní dovolená, jezera, pevnina, ostrovy, městská turistika, památky, gastroturistika, agriturismus nebo třeba přírodní parky. Itálie je pro cestovatele země zaslíbená a nabízí vám celou škálu možností, jak cestu pojmout. Jeden den tak můžete zdolat nejvyšší horu Evropy, druhý den si dávat výtečné plody moře na pláži a třetí den u sklenky vína obdivovat nádhernou architekturu. Není náhoda, že se v Itálii nachází nejvíce památek světového dědictví UNESCO (aktuálně 51).

Průvodce pro Itálie