Wizzair: přímé lety z Prahy do Říma - 1.058 Kč.

Jak akci využít?

Návštěva hlavního města Itálie v mimo sezonním období má své výhody. Vyhnete se nejen davům turistů, ale taktéž vysokým teplotám a předraženým sazbám za ubytování. V poklidu si tak vychutnejte prodloužený víkend v Římě, navštivte Vatikánské muzeum či galerii Borghese, kde můžete obdivovat díla velkolepých malířů: Leonardo da Vinci, Rubens, Tizian, Santi.

Aktuálně jsou dostupné lednové letenky z Prahy do Říma jen za 1.058 Kč se společností Wizzair.

  • Rezervuj letenku Praha - Řím za 1.058 Kč (wizzair.com)
  • Dostupné termíny: 9, 11, 14, 16, 18, 21, 23, 25, 28, 30.leden
  • Prodej do vyprodání míst
Společnost Wizzair dovoluje bezplatně přepravovat příruční zavazadlo o maximálních rozměrech 42x32x25 cm bez váhového limitu.

Cena je však platná pro členy Wizz Discount klubu. WDC členství Vám umožní po dobu jednoho roku rezervovat letenky o 250 Kč výhodněji. Členství stojí 750 Kč a je potřeba pouze jedno pro skupinu až 10 osob. Jednoduchou matematikou zjistíme, že členství se vyplatí již při první cestě alespoň dvou osob. Členství není vázáno na nucené prodloužení, jedná se o jednorázovou záležitost.

Nevíte jak rezervovat letenky? Přečtěte si náš návod.

letenky řím

Z letiště Fiumicino do centra pojedeme přímým autobusem. Zpáteční jízdenky při zakoupení online vycházejí na 8€ / 205 Kč. Ačkoliv se jízdenky kupují na konkrétní čas, v případě zpoždění letu máte nárok na bezplatnou jízdu následujícím spojem.

Dvoulůžkový pokoj v Římě od 283 Kč

Zimní sezóna s sebou jistě přináší výhodu v podobě levnějšího ubytování a velmi častých akcí a slev. Hotely v Římě dle požadavků naleznete na největším portálu booking.com, kde lze najít nejzajímavější cenové nabídky od 283 Kč za dvoulůžkový pokoj. Pokud dáváte přednost levnějším hostelům, kompletní nabídku naleznete zde.

Sdílej akci s přáteli

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 38%
Všude dobře, co doma!
ušetříš až 36%
Honem, dokud jsou místa!
ušetříš až 27%
To musíš vidět!
3813 starších akcí