Španělsko - Valencia

Z Bratislavy do Madridu a na Kanáry – 3.725 Kč.

16 komentářů
2015-01-29T11:04:58+01:00

O akci

Nová linka z Bratislavy do Madridu ještě stále nezahájila provoz, zato čilý ruch panuje kolem cenového vývoje letenek na tuto trasu. Momentálně totiž můžete zakoupit zpáteční letenku za krásných 64 euro, neboli 1.780 Kč. Termíny za tuto cenu dovolují podniknout cestu v celém měsíci červnu.

Přece byste se nespokojili jen s pouhou letenkou do Madridu! Což si cestu prodloužit až na Kanárské ostrovy, třeba na ostrov Lanzarote a užít si koupačku na zdejších nekonečných plážích omývaných blankytně modrým Atlantikem.

 • Letenky Bratislava – Madrid za 64 € / 1.780 Kč rezervuj >>
 • Termíny za 32 € / 1.780 Kč / směr:
  • → tam
  • červen: 3, 8, 10, 15, 19, 26
  • ← zpět
  • červen: 5, 8, 10, 12, 17, 24, 29
 • Letenka Madrid – Lanzarote za 70 € / 1.945 Kč rezervuj >>
 • Termín: 4., 5.-10. června
Následující screenshoty ilustrují itinerář, který umožňuje sestavit letenky na cestu do Madridu a následně na Lanzarote.

V ceně letenky máte 2 kusy příručních zavazadel, do nichž se bez problémů zabalíte i na 10 denní cestu. První větší příruční zavazadlo může mít maximálně 55x40x20 cm a hmotnost nepřevyšující 10 kg, druhý menší kus by se měl vlézt do limitu 35x20x20 cm.

Ubytování v Madridu a na Lanzarote

Madrid nepatří k cenovým zabijákům, co se týče cen ubytování. Nocleh v hotelu či penzionu v centru města pořídíte od 615 Kč za dvoulůžkový pokoj. Na Kanárských ostrovech je obecně levně, za studio nebo apartmán pro 2 osoby rovněž zaplatíte od 600 Kč za noc.

Půjčujeme si vůz

Není nic snadnějšího, než se po Lanzarote pohybovat autem. Výpůjčení auta na Kanárských ostrovech je opět velmi levnou záležitostí. Za 5 denní pronájem tak zaplatíte necelých 2.300 Kč u půjčovny Thrifty či Europcar.

!! Nedoporučujeme objednávat auto u půjčovny Goldcar, která se vždy tváří jako nejlevnější. Dodatečné poplatky a předplacená nádrž benzínu vás nakonec mohou přijít velmi draho.

Vybírejte vždy vůz, u kterého je minimálně tato podmínka: Pravidla pro pohonné hmoty: dodané s plnou a vráceno s plnou

Avatar uživatele
Lukáš Horák
naposledy aktualizováno 2015-01-29T12:04:58+01:00

16 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele zubec
zubec
před 8 lety

Ahoj, nevíte, jestli je levnější rezervovat si trajektovou přepravu (s autem) mezi ostrovy dopředu nebo až na místě? Díky.

Avatar uživatele alzbeta.oujezska
alzbeta.oujezska
před 8 lety

Dobrý den, Chtela bych se zeptat jak mám nastavit že chci dve letenky? nejsem na to schopna přijít? Dekuji

Avatar uživatele lukas_5
lukas_5
před 8 lety

Dobrý večer, nejjednodušší možnost je začít od začátku na webu Ryanairu, zadáním trasy a počtu osob. Pokud jde o odkaz z příspěvku, kde se prokliknete na kalendář, v dalším kroku, po kliknutí na BOOK, můžete nahoře kliknout na žluté tlačítko EDIT a tam počet cestujících upravit.

Avatar uživatele alzbeta.oujezska
alzbeta.oujezska
před 8 lety

Dobrý den, jeste by me zajimalo zda se da přenocovat na letišti, když letadlo do Lanzarote dorazi v půl dvanacte a půjcovny aut jsou jiz zavrene? nebo jestli jsou i jine moznosti? dekuji

Avatar uživatele lukas_5
lukas_5
před 8 lety

Dobrý den, zkuste auto rezervovat u půjčovny http://www.autospluscar.com/. Auto by u nich mělo jít vyzvednout i po půlnoci.

Avatar uživatele vancurova.l
vancurova.l
před 8 lety

Co se týče aut, doporučuji cicar. Projela jsem s nimi všech 7 Kanárských ostrovů. Nevím, jestli jsou nejlevnější, ale jsou féroví a bezproblémoví. Cena zahrnuje vše včetně druhého řidiče, dokonce jsme nic nedopláceli ani za vrácení v jiné pobočce. Nechtějí zbytečné kauce, za benzín si účtují tolik, kolik skutečně stojí (na Kanárech málo). Milým bonusem byly v době naší návštěvy mapy a audioprůvodce zdarma.

Avatar uživatele kecupek
kecupek
před 8 lety

taky doporucuju pluscar nemeli jsme s nima jediny problem

Avatar uživatele KubajsM
KubajsM
před 8 lety

Z naší vlastní zkušenosti můžeme doporučit na Kanárech tuto půjčovnu: http://www.arcarhire.com/car-hire/car-hire-autoreisen.html. Po celou dobu žádný problém, všechno naprosto v pořádku. Podmínkou bylo vrátit auto s nádrží, s kterou jsme ho dostali (nakonec se mě na letišti jen optala, ani nikdo nekontroloval). Protože to byla naše první zkušenost s půjčením auta, všechny oděrky a bouchance jsme si ofotili, ale nebylo to vůbec potřeba, nikdo to na konci ani nekontroloval. Ceny benzínu/nafty jsou na Kanárech také super, protože tam, myslím, není na ně uvalena daň (a nebo je jen velmi malá).A cenově vyjde ještě o dost levněji než jiné.

Avatar uživatele adresa.na.spam
adresa.na.spam
před 8 lety

Nechci Vám kazit kšefty, ale to auto se dá sehant na stejný termín i od 26liber.. :)

Avatar uživatele adresa.na.spam
adresa.na.spam
před 8 lety

Bez Goldcaru od 30 liber, budget 39..

Avatar uživatele lukas_5
lukas_5
před 8 lety

Ano, u Budgetu s předplacenou nádrží. Díky, nechci!

Avatar uživatele panzerdragon
panzerdragon
před 8 lety

jak s předplacenou nádrží?

Avatar uživatele lukas_5
lukas_5
před 8 lety

Půjčovna si doúčtuje k půjčovnému částku za plnou nádrž, ale samozřejmě za svou cenu, která může být vyšší i o desítky procent! Za sebe můžu doporučit tuto půjčovnu http://www.pluscar-grancanaria.com/ Mají naprosto jednoduché podmínky pronájmů, full pojištění v ceně, auto se vrací se stejným stavem nádrže jako při převzetí. Nedeponují žádné zálohy na kreditních kartách, zaplatíte jen pronájem auta. Vrácení auta se řeší zaparkováním a hozením klíčů do schránky :-)

Avatar uživatele jikyb
jikyb
před 8 lety

Zdravím, nebylo by prosím něco takového i na konec března? Díky!

Avatar uživatele lukas_5
lukas_5
před 8 lety

Na tento itinerář vůbec, neboť linka Bratislava-Madrid začne lítat až od 1.4. Nejnižší ceny jsou skutečně jen na červen.

Avatar uživatele zozo
zozo
před 8 lety

Na brezen skus Ryan Budapest-Madrid, ale cena vyssia.

Další akce