New York

Z Bratislavy do Seattlu, Dallasu a Filadelfie - 10.889 Kč.

9 komentářů
2014-12-29T13:05:41+01:00

O akci

S příchodem rakouského dopravce Niki na bratislavské letiště se nejen Slovákům otevřely nové možnosti, jak se spojit se světem vzdušnou cestou. Niki je součástí významené aliance Oneworld, do které patří velcí hráči, jako British Airways, US Airways, American Airlines a další.

Nyní se v rezervačních systémech objevily velmi zajímavé tarify směrem do USA, které mohou směle konkurovat letenkám z nedalekého vídeňského letiště.

Nejzajímavější nabídkou jsou letenky na západ USA, do Seattle, který může být výchozím bodem pro cestu do kanadského Vancouveru. Zpáteční letenky z Bratislavy jsou k mání za cenu 11.299 Kč a zahrnují i období letních prázdnin.

Rezervuj letenku:

Tarifní podmínky:
  • Prodej do 6. ledna nebo aktualizace
  • Cestovní období bez omezení
  • Délka pobytu max. 3 měsíce

Do New Yorku, Washingtonu

Filadelfie má výhodnou polohu mezi New Yorkem a Washingtonem, do kterých se nejlevněji dostanete autobusy Megabus, jízdenky v předprodeji od 1 $.

Ubytování

Porovnejte ubytování ve Filadelfii, Dallasu, Seattlu, New Yorku a Washingtonu

Levnější alternativnou noclehů v případě USA může být nabídka individuálního ubytování v soukromí přes portál Airbnb, kde získáte slevu 570 Kč za první rezervaci.

Stopover v Bruselu: Zpáteční cesta je zpravidla s delším mezipřistáním v Bruselu, které můžete bez problému k jeho prohlídce.

[start][zeme]USA[/zeme][mezikrok][usa][konec]

Avatar uživatele
Lukáš Horák
naposledy aktualizováno 2014-12-29T14:05:41+01:00

9 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce