New York

Z Prahy do New Yorku a Filadelfie - 8.938 Kč.

17 komentářů
2015-02-02T10:17:55+01:00

O akci

Aktuálně zlevněný tarif u British Airways na trasu Praha - New York v kombinaci s jinými levnějšími tarify dovoluje sestavit letenku, pomocí které můžete, kromě nikdy nespícího New Yorku, navštívit i někdejší hlavní město Spojených států, Filadelfii.

Nejlevnější open-jaw letenky z Prahy do New York a z Filadelfie do Mnichova nebo Berlína nesou cenovku 8.938 Kč, resp. 9.034 Kč.

Rezervuj letenku:

  • Praha - New York / Filadelfie - Mnichov za 8.938 Kč rezervuj >>
  • Praha - New York / Filadelfie - Berlín za 9.034 Kč rezervuj >>
  • Praha - New York / Washington - Berlín za 9.448 Kč rezervuj >>
  • Praha - New York / Washington - Mnichov za 10.139 Kč rezervuj >>
Tarifní podmínky:
  • Cestovní období pro uvedené ceny je do konce března 2015, za zvýšenou cenu cca 1.000 Kč do 24. června
  • Prodej do 31. 3. nebo aktualizace tarifu
  • Maximální délka pobytu 3 měsíce

Jelikož je tento tarif ohraničen maximální délkou pobytu a cestovním obdobím, neumožňuje sestavit levnou letenku pro pobyt na Work and Travel!

Přesunujeme se v USA

Pro cesty mezi americkými městy můžete využít velmi levný Megabus, u kterého jsou jízdenky k mání běžně za 3 dolary, v předprodeji od 1 $. Dalšími autobusovými dopravci jsou Greyhound, Boltbus, Goto Bus atd.

Z Německa do ČR

Cestu z Mnichova do Prahy levně podniknete se Student Agency, DB či Eurolines, za nejlevnější jízdenku dáte 500 Kč. Z Berlína můžete rovněž využít jmenované dopravce kromě DB a nově také MeinFernbus.

Ubytováváme se v USA

Hotely v jednotlivých městech rychle vyhledáte přes tyto odkazy: TIP: V New Yorku doporučujeme námi vyzkoušené hotely v Queensu ve čtvrti Long Island City, a to Sleep Inn, Best Western či Ramada Long Island City. Z Queensu je to na Manhattan metrem 10 minut jízdy.

Stále oblíbenější možnosti ubytování nabízí Airbnb, přes který můžete využít nabídky volného pokoje u někoho doma nebo si pronajmout celý byt či dům. Na první rezervaci budete mít slevu 600 Kč. Při dotazování na adresu pobytu v New Yorku při imigrační kontrole je Airbnb všeobecně známou a akceptovanou variantou ubytování v USA.

  • Zkuste tedy štěstí na Airbnb
[start][zeme]USA[/zeme][mezikrok][usa][konec]

Avatar uživatele
Lukáš Horák
naposledy aktualizováno 2015-02-02T10:17:55+01:00

17 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce