Jak akci využít?

Vydejte se do krásného italského městečka protkaného příběhem nejznámějšího zamilovaného páru Romea a Julie. Zpáteční letenky z blízkého Norimberku do Verony nabízí Ryanair na období březen–duben za 20 €, další měsíce pak nepatrně dráž za 26 €. A pokud by na vás bylo romantiky příliš, odskočte si k jezeru Lado di Garda, kde se u pobřeží nachází jeden z největších zábavních parků Gardaland.

  • Norimberk – Verona za 20 € / 540 Kč rezervuj >>
  • Cestovní období: od 26. března dále (vždy čtvrtek a neděle)
  • Dostupnost do vyprodání
V ceně je možné přepravit standardní příruční zavazadlo o rozměrech 50 x 40 x 20 cm a ještě jedno menší v podobě kabelky či malé brašny.

Z letiště k nádraží Verona Porta Nuova jezdí každý 20 minut Aerobus, jízdenku zakoupíte u řidiče za 6 €. Hotely doporučuji vybírat od nádraží směrem k centru, dále ne. Nabídka ubytování zde.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

3 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele rousekjirka
rousekjirka

Dobrý den, jak je to s malým psíkem (cca 2 kg)? Je cesta s ním povolena a počítá se za " menší zavazadlo v podobě kabelky či malé brašny? Děkuji za odpověď

před 2 lety
David Eiselt

Dobrý den, zvíře se musí přepravovat jako zvíře. K tomu je nutné potvrzení od letecké společnosti. Ryanair tuto službu neposkytuje. Musíte zvolit z klasických aerolinek, mezi lowcosty jen Volotea.

Přidat odpověď
před 2 lety
Avatar uživatele marek366
marek366

Nějaké levné letenky do Milána, přelom březen/duben? :)

Odpovědět
před 2 lety
Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 44%
Všude dobře, co doma!
ušetříš až 32%
Tam jsi vždycky chtěl!
ušetříš až 38%
Tam to bude krásný!
ušetříš až 48%
To bude jízda!
4424 starších akcí
Zavřít boční panel
Itálie

Země ve tvaru dámské kozačky

Itálie se nachází na jihu Evropy, na Apeninském poloostrově. Na severu hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Na území Itálie se nachází dva samostatné státy, San Marino a Vatikán.

Stačí se jen rozhodnout, jestli vás více lákají hory, letní dovolená u moře, zimní sporty, aktivní dovolená, jezera, pevnina, ostrovy, městská turistika, památky, gastroturistika, agriturismus nebo třeba přírodní parky. Itálie je pro cestovatele země zaslíbená a nabízí vám celou škálu možností, jak cestu pojmout. Jeden den tak můžete zdolat nejvyšší horu Evropy, druhý den si dávat výtečné plody moře na pláži a třetí den u sklenky vína obdivovat nádhernou architekturu. Není náhoda, že se v Itálii nachází nejvíce památek světového dědictví UNESCO (aktuálně 51).

Průvodce pro Itálie