Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Vydejte se do krásného italského městečka protkaného příběhem nejznámějšího zamilovaného páru Romea a Julie. Zpáteční letenky z blízkého Norimberku do Verony nabízí Ryanair na období březen–duben za 20 €, další měsíce pak nepatrně dráž za 26 €. A pokud by na vás bylo romantiky příliš, odskočte si k jezeru Lado di Garda, kde se u pobřeží nachází jeden z největších zábavních parků Gardaland.

  • Norimberk – Verona za 20 € / 540 Kč rezervuj >>
  • Cestovní období: od 26. března dále (vždy čtvrtek a neděle)
  • Dostupnost do vyprodání
V ceně je možné přepravit standardní příruční zavazadlo o rozměrech 50 x 40 x 20 cm a ještě jedno menší v podobě kabelky či malé brašny.

Z letiště k nádraží Verona Porta Nuova jezdí každý 20 minut Aerobus, jízdenku zakoupíte u řidiče za 6 €. Hotely doporučuji vybírat od nádraží směrem k centru, dále ne. Nabídka ubytování zde.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

3 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele rousekjirka
rousekjirka

Dobrý den, jak je to s malým psíkem (cca 2 kg)? Je cesta s ním povolena a počítá se za " menší zavazadlo v podobě kabelky či malé brašny? Děkuji za odpověď

před 5 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Dobrý den, zvíře se musí přepravovat jako zvíře. K tomu je nutné potvrzení od letecké společnosti. Ryanair tuto službu neposkytuje. Musíte zvolit z klasických aerolinek, mezi lowcosty jen Volotea.

Přidat odpověď
před 5 lety
Avatar uživatele marek366
marek366

Nějaké levné letenky do Milána, přelom březen/duben? :)

Odpovědět
před 5 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Zanzibar
ušetříš až 43%
Všude dobře, co doma!
Punta Cana
ušetříš až 39%
Tam to bude krásný!
Zimní Bergamo
ušetříš až 73%
Jedem!
Na espresso do Bergama a zpět
398 Kč
2021-12-02T08:08:51+01:00 0 komentářů
Pláže v Hurghadě
ušetříš až 50%
To bude jízda!
5231 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Cinqueterre
Itálie

Země ve tvaru dámské kozačky

Itálie se nachází na jihu Evropy, na Apeninském poloostrově. Na severu hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Na území Itálie se nachází dva samostatné státy, San Marino a Vatikán.

Stačí se jen rozhodnout, jestli vás více lákají hory, letní dovolená u moře, zimní sporty, aktivní dovolená, jezera, pevnina, ostrovy, městská turistika, památky, gastroturistika, agriturismus nebo třeba přírodní parky. Itálie je pro cestovatele země zaslíbená a nabízí vám celou škálu možností, jak cestu pojmout. Jeden den tak můžete zdolat nejvyšší horu Evropy, druhý den si dávat výtečné plody moře na pláži a třetí den u sklenky vína obdivovat nádhernou architekturu. Není náhoda, že se v Itálii nachází nejvíce památek světového dědictví UNESCO (aktuálně 51).

Průvodce pro Itálie