Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Po Velikonocích se vrací na scénu levné zájezdy do Egypta. Jedním z nejaktuálnějších termínů je ten s odletem z Prahy v sobotu 30. dubna s CK Blue Style. Týden v Marsa Alam s all-inclusive zakoupíte od 8 390 Kč za osobu v kvalitních 4* i 5* resortech.

Nejlevnější 4* resort Bliss Nada Beach se nachází asi 15 minut od letiště. Nabídne moderní pokoje a hezký areál s pozvolným vstupem do moře a ke korálovému útesu - šnorchl s sebou!

Kvalitnější alternativou bude 5* hotel Albatros Palace Port Ghalib ležící přímo u letiště a městečka i přístavu Port Ghalib.

Počasí v Marsa Alam hlásí teploty nad 31 °C a slunné dny. Do Egypta je nutné očkování nebo negativní test. Návraty jsou bez omezení.

Sdílej akci s přáteli

Akční zájezd

Egypt
Týden v Marsa Alam s all-inclusive
Egypt
Letecky 4 hvězdičky All-inclusive

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Další akční letenky

Playa de Benijo
ušetříš až 42%
Tam jsi ještě nebyl!
Agios Georgios
ušetříš až 57%
Tam to bude krásný!
Gran Tarrajal
ušetříš až 32%
Tam jsi ještě nebyl!
Ibiza
ušetříš až 87%
Honem, dokud jsou místa!
5465 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Egypt
Egypt

Bohatství a pestrost za zdmi letovisek

Severoafrická země, kterou obklopuje krásné Středozemní a Rudé moře. Za sousedy má současně kontroverzní státy – Libyi, Súdán a Izrael. Egypt býval jednou z největších říší světa, avšak i dnešní život a kultura v Egyptě má stále co nabídnout. Pokud netrpíte nedostatkem odvahy a rádi opouštíte komfortní zónu, máte možnost poznat opravdový současný (a stále dostatečně bezpečný) Egypt ve všech jeho podobách. 

Budete pít čaj s berbery v oáze Siwa, projedete se úzkými uličkami Luxoru na „hantouru“, zažijete magický obřad „zaaru“, budete při západu slunce plachtit po Nilu, uvidíte dechberoucí představení súfistů a vše zvládnete na vlastní pěst bez průvodce, bez komerce. Pokud máte rádi dobrodružství a nepotřebujete vše dopředu nalinkované, zažijete zde probuzení vašich instinktů a přísun dávek adrenalinu.

Průvodce pro Egypt