Zájezd Varadero (12 dní, z Prahy, snídaně) - 15.990 Kč.

Kuba
Před 3 lety

Jak akci využít?

Cestovatelé preferující služeb cestovních kanceláří mohou využít aktuální nabídky levných zájezdů do Karibiku. Navštivte kubánské Varadero a užijte si slunné dny v následujících dvou týdnech.  

Zájezd na Kubu s odletem z Prahy získáte za 15.990 Kč - v ceně je zahrnuto ubytování v 2* hotelu Pullman nebo Dos Mares se snídaní.

Hotely se nachází na známém poloostrově Hicacos, který je široký pouhých 500 metrů. Bílou, písečnou a 20 kilometrů dlouhou pláž tak máte přímo před nosem. Restaurace a bary se nachází také v této lokalitě.

Odlet je stanoven na 25.ledna, tedy již za několik málo hodin! Sbalte plavky, vyrazte na letiště - letadlo odlétá v 00:15 / případně v 04:05. Konkrétní spoj vám sdělí pracovníci agentury po objednání. Vízum na Kubu se pro turistické účely vydává v podobě turistické karty, kterou za Vás vyřídí CK.

Parkování na letišti? Využijte míst na Goparking.cz a uplatněte promo kód CLC001 k získání slevy. Na tuto akci nás upozornil Matrin prostřednictvím našeho facebooku.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

5 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Přidal se 17. 01. 2017
Napsal 0 příspěvků
Aktivní
Zobrazit profil
Avatar uživatele nely

Dobrý den, sháníme letenky do Varadera/Havany na konec března nebo celý duben, délka pobytu kolem 21 dní (jen letenky, bez ubytování). Nemáte tip, kdy je nejvhodnější je koupit a kde? Je lepší počkat, až bude konec sezóny? Děkuji! Lenka

Přidal se 17. 01. 2017
Napsal 0 příspěvků
Aktivní
Zobrazit profil
Avatar uživatele mandarinka

Ahoj, ktora cestovka to organizuje?? Vieme meno?

Přidal se 24. 03. 2012
Napsal 4240 příspěvků
Aktivní včera v 15:02
Zobrazit profil

Eso Travel

Přidal se 03. 06. 2013
Napsal 19 příspěvků
Aktivní před 10 měs
Zobrazit profil
Avatar uživatele ladycatherine

Dále mám navíc 2 turistické karty, nevyplněné, v případě, že by někdo potřeboval vízum. My jsme si ho původně zařídili, a poté dostali další nevyplněné kartičky od cestovky.

Přidal se 03. 06. 2013
Napsal 19 příspěvků
Aktivní před 10 měs
Zobrazit profil
Avatar uživatele ladycatherine

Dobrý den, kdyby někdo využil tuto nabídku, prosím ozvěte se, byla jsem tam, ale CD s fotkami z potápění se mi po cestě zlomilo, sháním někoho, kdo by mi ho znovu-vypálené dovezl, jsem schopna zajistit transport CD do vybraného hotelu, a nabízím malou odměnu. Děkuji. Lada

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Prázdninový Skiathos z Mnichova
-61 %

To bude jízda!

Madeira na týden z Prahy s 4* ubytováním
-45 %

Jedem!

Na road trip do Kalifornie z Berlína
-35 %

Tam jsi vždycky chtěl!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Kuba  

Karibský ráj plný doutníků, rumu a salsy, který vás vždy dokáže překvapit

Kuba je největší ostrov souostroví Velké Antily nacházející se v srdci Střední Ameriky. Jeden z posledních států světa ovládaný totalitním režimem láká návštěvníky svou pestrou historií, obdivuhodnou přírodou i specifickou kulturou. Jen na Kubě naleznete plně funkční automobily z 50. let jezdící po poloprázdných silnicích, krásné písečné pláže k odpočinutí si při popíjení světoznámých koktejlů či panenskou přírodu v oblastech vnitrozemských tropických parků. Veškeré klady i zápory socialistického systému v kontrastu s otevíráním se zahraničním impulsům činí z Kuby unikátní místo k poznání i vzhledem k rychlému tempu změn v posledních letech.

Průvodce pro Kuba