Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Cestovatelé preferující služeb cestovních kanceláří mohou využít aktuální nabídky levných zájezdů do Karibiku. Navštivte kubánské Varadero a užijte si slunné dny v následujících dvou týdnech.  

Zájezd na Kubu s odletem z Prahy získáte za 15.990 Kč - v ceně je zahrnuto ubytování v 2* hotelu Pullman nebo Dos Mares se snídaní.

Hotely se nachází na známém poloostrově Hicacos, který je široký pouhých 500 metrů. Bílou, písečnou a 20 kilometrů dlouhou pláž tak máte přímo před nosem. Restaurace a bary se nachází také v této lokalitě.

Odlet je stanoven na 25.ledna, tedy již za několik málo hodin! Sbalte plavky, vyrazte na letiště - letadlo odlétá v 00:15 / případně v 04:05. Konkrétní spoj vám sdělí pracovníci agentury po objednání. Vízum na Kubu se pro turistické účely vydává v podobě turistické karty, kterou za Vás vyřídí CK.

Parkování na letišti? Využijte míst na Goparking.cz a uplatněte promo kód CLC001 k získání slevy. Na tuto akci nás upozornil Matrin prostřednictvím našeho facebooku.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

5 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele nely
nely

Dobrý den, sháníme letenky do Varadera/Havany na konec března nebo celý duben, délka pobytu kolem 21 dní (jen letenky, bez ubytování). Nemáte tip, kdy je nejvhodnější je koupit a kde? Je lepší počkat, až bude konec sezóny? Děkuji! Lenka

Odpovědět
před 8 lety
Avatar uživatele mandarinka_1
mandarinka_1

Ahoj, ktora cestovka to organizuje?? Vieme meno?

před 8 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Eso Travel

Přidat odpověď
před 8 lety
Avatar uživatele ladycatherine
ladycatherine

Dále mám navíc 2 turistické karty, nevyplněné, v případě, že by někdo potřeboval vízum. My jsme si ho původně zařídili, a poté dostali další nevyplněné kartičky od cestovky.

Odpovědět
před 8 lety
Avatar uživatele ladycatherine
ladycatherine

Dobrý den, kdyby někdo využil tuto nabídku, prosím ozvěte se, byla jsem tam, ale CD s fotkami z potápění se mi po cestě zlomilo, sháním někoho, kdo by mi ho znovu-vypálené dovezl, jsem schopna zajistit transport CD do vybraného hotelu, a nabízím malou odměnu. Děkuji. Lada

Odpovědět
před 8 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Dóžecí palác náměstí
ušetříš až 69%
Honem, dokud jsou místa!
Západ slunce na Beau Vallon
ušetříš až 26%
Tam to bude krásný!
Kuala Lumpur
ušetříš až 30%
A už tam budem?
Ragusa
ušetříš až 60%
Tam jsi vždycky chtěl!
5514 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Kuba
Kuba

Karibský ráj plný doutníků, rumu a salsy, který vás vždy dokáže překvapit

Kuba je největší ostrov souostroví Velké Antily nacházející se v srdci Střední Ameriky. Jeden z posledních států světa ovládaný totalitním režimem láká návštěvníky svou pestrou historií, obdivuhodnou přírodou i specifickou kulturou. Jen na Kubě naleznete plně funkční automobily z 50. let jezdící po poloprázdných silnicích, krásné písečné pláže k odpočinutí si při popíjení světoznámých koktejlů či panenskou přírodu v oblastech vnitrozemských tropických parků. Veškeré klady i zápory socialistického systému v kontrastu s otevíráním se zahraničním impulsům činí z Kuby unikátní místo k poznání i vzhledem k rychlému tempu změn v posledních letech.

Průvodce pro Kuba