Zakynthos: přes víkend na 5 dní (letenky, hotel) - 6.459 Kč.

Řecko
Před rokem

Jak akci využít?

Zájemci o prodloužený víkend na řeckém ostrově Zakynthos nemají příliš mnoho času na rozmyšlenou. Letenky s odletem z Vídně zakoupíte se zítřejším ranním odletem za 139 € / 3.755 Kč, k nim pak zbývá dokoupit cenově výhodné, ale skromné studio v letovisku Laganas a případně autobusovou dopravu do Vídně. Návrat je naplánován na úterní dopoledne.

  • Letenky Vídeň - Zakynthos za 139 € / 3.755 Kč rezervuj na expedia.de >>
  • Studio na 4 noci v Laganas od 5.405 Kč rezervuj >>
  • Termín: 14. - 18.8. (pátek - úterý)
  • Doprava na letiště a zpět z Prahy 1.080 Kč, z Brna 680 Kč na studentagency.cz
V případě autobusové dopravy bude nutné zvolit spoj s příjezdem do Vídně dnes v 21:45 a přečkat 6 hodin na lavičce. Parkování by v daném termínu vycházelo na 1:800 Kč. Let na Zakynthos je v čase 4.25 - 7.40, zpáteční 9:15 - 10:30.

K přesunu do penzionu využijte taxi služeb za 25 € nebo se vydejte na 8,5 km cestu po vlastních.

Kombinací letenek za 3.755 Kč a hotelu 2.703 Kč (za 1 osobu) se dostáváme na cenu 6.459 Kč á prodloužený víkend na Zakynthosu.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

2 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Přidal se 17. 01. 2017
Napsal 0 příspěvků
Aktivní
Zobrazit profil
Avatar uživatele Krenek.filip

Ahoj, snažím se už nějaký ten týden najít nejlepší/nejlevnější variantu, jak odcestovat ze Zakynthosu během posledního týdne v srpnu. Jsme tady už delší dobu a potřebujeme se jenom dostat zpět do ČR. Našel jsem jednosměrné letenky s ČSA (Smart Wings) do Brna kolem 28.8. za nějakých 3,5K, ale určitě bychom připláceli za zavazadla, protože do 5+15 se stopro nevlezem... Díval jsem se taky na varianty s Aegeanem do Athén za 43€ a odtamtud Praha/Vídeň, ale nedaří se mi moc srazit cenu, dva tři dny v Athénách nebo kdekoliv jinde vůbec nevadí (právě naopak). Hledám na kayaku nebo skyscanneru, kvůli zavazadlům se nám ATH-BTS s Ryanem asi nevyplatí, neměl bys ještě nějakou radu, kde zkusit hledat? S expedií nemám zkušenost, při jednosměrném letu se ty chartery asi nedají využít, že?

Přidal se 24. 03. 2012
Napsal 4240 příspěvků
Aktivní před 11 hod
Zobrazit profil

Ahoj Filipe, podle toho co píšeš, tak sis sám vyeliminoval všechny možnosti.. Jedině mě napadá koupit letenky s ČSA, vystaveno pod OK, a udělat si členství OK Plus - pak je standardně 23 kg.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Prázdninový Skiathos z Mnichova
-61 %

Tam jsi ještě nebyl!

Madeira na týden z Prahy s 4* ubytováním
-45 %

To bude jízda!

Na road trip do Kalifornie z Berlína
-35 %

Honem, dokud jsou místa!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Řecko  

Země bohů, oliv, slunce a nádherných ostrovů

Řecko (řecky Ελλάδα [eˈlaða] nebo Ελλάς [eˈlas]) se nachází na jihovýchodním cípu Evropy, a to jak na pevninské části (Balkánský poloostrov), tak i na četných ostrovech. Sousedí s Tureckem, Albánií, Makedonií a Bulharskem a omýváno je Egejským, Středozemním a Jónským mořem.

Bohatá historie, průzračně čisté moře, olivové háje, vynikající kuchyně, dlouhé písečné pláže a stovky ostrovů s nezaměnitelným kouzlem, to vše jsou důvody, které řadí Řecko k jedné z nejoblíbenějších turistických destinací Evropy a díky nimž je pro mnoho lidí srdcovou záležitostí.

Průvodce pro Řecko