Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Zájemci o prodloužený víkend na řeckém ostrově Zakynthos nemají příliš mnoho času na rozmyšlenou. Letenky s odletem z Vídně zakoupíte se zítřejším ranním odletem za 139 € / 3.755 Kč, k nim pak zbývá dokoupit cenově výhodné, ale skromné studio v letovisku Laganas a případně autobusovou dopravu do Vídně. Návrat je naplánován na úterní dopoledne.

  • Letenky Vídeň - Zakynthos za 139 € / 3.755 Kč rezervuj na expedia.de >>
  • Studio na 4 noci v Laganas od 5.405 Kč rezervuj >>
  • Termín: 14. - 18.8. (pátek - úterý)
  • Doprava na letiště a zpět z Prahy 1.080 Kč, z Brna 680 Kč na studentagency.cz
V případě autobusové dopravy bude nutné zvolit spoj s příjezdem do Vídně dnes v 21:45 a přečkat 6 hodin na lavičce. Parkování by v daném termínu vycházelo na 1:800 Kč. Let na Zakynthos je v čase 4.25 - 7.40, zpáteční 9:15 - 10:30.

K přesunu do penzionu využijte taxi služeb za 25 € nebo se vydejte na 8,5 km cestu po vlastních.

Kombinací letenek za 3.755 Kč a hotelu 2.703 Kč (za 1 osobu) se dostáváme na cenu 6.459 Kč á prodloužený víkend na Zakynthosu.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

2 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele Krenek.filip
Krenek.filip

Ahoj, snažím se už nějaký ten týden najít nejlepší/nejlevnější variantu, jak odcestovat ze Zakynthosu během posledního týdne v srpnu. Jsme tady už delší dobu a potřebujeme se jenom dostat zpět do ČR. Našel jsem jednosměrné letenky s ČSA (Smart Wings) do Brna kolem 28.8. za nějakých 3,5K, ale určitě bychom připláceli za zavazadla, protože do 5+15 se stopro nevlezem... Díval jsem se taky na varianty s Aegeanem do Athén za 43€ a odtamtud Praha/Vídeň, ale nedaří se mi moc srazit cenu, dva tři dny v Athénách nebo kdekoliv jinde vůbec nevadí (právě naopak). Hledám na kayaku nebo skyscanneru, kvůli zavazadlům se nám ATH-BTS s Ryanem asi nevyplatí, neměl bys ještě nějakou radu, kde zkusit hledat? S expedií nemám zkušenost, při jednosměrném letu se ty chartery asi nedají využít, že?

před 7 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Ahoj Filipe, podle toho co píšeš, tak sis sám vyeliminoval všechny možnosti.. Jedině mě napadá koupit letenky s ČSA, vystaveno pod OK, a udělat si členství OK Plus - pak je standardně 23 kg.

Přidat odpověď
před 7 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Hagia Sophia, Istanbul
ušetříš až 62%
To bude jízda!
Istanbul nejlevněji z Prahy
1 155 Kč
2022-08-16T15:49:43+02:00 5 komentářů
Pantheon
ušetříš až 60%
To budou fotky!
Cedulka GR-221
ušetříš až 63%
Tam chceš!
Přístav v Göteborgu
ušetříš až 56%
Všude dobře, co doma!
5564 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Akropole v Athénách
Řecko

Země bohů, oliv, slunce a nádherných ostrovů

Řecko (řecky Ελλάδα [eˈlaða] nebo Ελλάς [eˈlas]) se nachází na jihovýchodním cípu Evropy, a to jak na pevninské části (Balkánský poloostrov), tak i na více než 6 000 ostrovech, z toho téměř 200 obydlených. Sousedí s Tureckem, Albánií, Makedonií a Bulharskem a omýváno je Egejským, Středozemním a Jónským mořem.

Bohatá historie, průzračně čisté moře, olivové háje, vynikající kuchyně, dlouhé písečné pláže a stovky ostrovů s nezaměnitelným kouzlem, to vše jsou důvody, které řadí Řecko k jedné z nejoblíbenějších turistických destinací Evropy a díky nimž je pro mnoho lidí srdcovou záležitostí.

Průvodce pro Řecko