Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Další turnus exotických zájezdů se blíží a nezaplněné letadlo Boeing 787-9 čeká na další cestující. Díky tomu se ceny zájezdů směrem na tanzanský ostrov Zanzibar znovu dostávají pod 20 tisíc. Odlet je 11. ledna z Prahy.

V nabídce jsou tyto zájezdy do těchto resortů:

Pro odlet na Zanzibar je vyžadován negativní PCR test 96h před odletem + vyplněný formulář. Více na koronavirus Tanzanie.

Sdílej akci s přáteli

Akční zájezd

Tanzanie
Přímý let na Zanzibar a pobyt v 4* resortu
Tanzanie
Letecky 4 hvězdičky Polopenze

Co se ještě hodí vědět

Jak je akce výhodná?

Běžná cena je 33 000 Kč . Ušetříš přibližně 45 %.

Na jaké termíny jsou letenky?

11. - 19. ledna

S kým poletím?

LOT

Jaké jsou limity pro zavazadla?

příruční i odbavené do 23 kg

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

3 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele Eda Novak
Eda Novak

Tipnul bych si, ze ano… musi byt tezce v pr kdyz to davaj za tyhle ceny. A vzhledem k tomu, ze to uz takhle jedou 3-4 mesice, tak ten zajem nahoru asi nejde

Odpovědět
před 20 dny

Dobrý den, myslíte ze se budou opět opakovat i další termíny? 🤔 potrebovali bychom až první týden v únoru. Mockrát děkuji za odpověď.

před 20 dny
Avatar uživatele
David Eiselt

Pokud nezačínají už jarní prázdniny, tak ano.

Přidat odpověď
před 20 dny
Avatar uživatele

Další akční letenky

Seychely z dronu
ušetříš až 24%
Tam chceš!
Ryanair
ušetříš až 50%
Všude dobře, co doma!
Vesnička Pepka námořníka
ušetříš až 75%
Honem, dokud jsou místa!
Želva v Abu Dabbab, Marsa Alam
ušetříš až 11%
Tam chceš!
5290 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Tanzanie
Tanzanie

Afrika pro začátečníky

Tanzanie má rozlohu 947.000 km2, největší město a zároveň ekonomické centrum Dar es Salaam se nachází na východním pobřeží, vláda však sídlí v Dodomě, v centrální Tanzanii.

Tanzanci používají jako oficiální jazyk angličtinu a svahilštinu. Tanzanie sousedí na severu s Keňou a Ugandou. Západní hranici tvoří s Rwandou a Burundi, jižní hranice má se Zambií a Malawi.

Pokud někoho táhne poznání afrického kontinentu, měl by začít s Tanzanií. Tato země nabízí snad vše, co může běžný turista na své cestě po světě chtít vidět. Neuvěřitelné snímky divoké zvěře, adrenalin při stoupání na vrchol Kilimandžára či potápění s korálovými žraloky. Směs místního obyvatelstva, které je navíc k cizincům poměrně přátelské, posunuje tuto zemi v oblíbenosti na první příčky celého kontinentu. Bezpečnostní situace je velmi dobrá, nehrozí vám žádné útoky na turisty, po tanzanské divočině i ve městech se dá pohybovat bezpečně. Pro milovníky nákupů je tato země rájem, nabízí nepřeberné množství suvenýrů od sošek makonde až po umění místních malířů zvané tinga tinga. Každý si v Tanzanii najde své.

Tanzanie je se svými parky jednou z mála zemí, která lidem toužícím zažít dobrodružství a setkat se s divokými zvířaty zaručuje škálu možností. Nejnavštěvovanější Ngorongoro je sice z pohledu nezávislého cestovatele poněkud turističtější, ale můžete zde zahlédnout nosorožce dvourohého, nebo v brzkém ranním oparu sledovat Masaje se svými obrovskými stády krav sestupující do kráteru, aby zvěř napojili. To, že ve vzdálenosti 200 m od vody leží smečka lvů, Masaje, ozbrojené pouze dřevěnými palicemi, absolutně nerozruší.

Průvodce pro Tanzanie