Slovensko

Zima 2015: jízdenka a ubytování v Tatrách - 1.059 Kč.

8 komentářů
2015-01-27T11:03:22+01:00

O akci

Vydejte se vlakem za zimními radovánkami do Tater. Za svou cílovou destinaci pro lyžovačku si zvolte Štrbu, Poprad nebo Liptovského Mikuláše. Dohromady za zpáteční jízdenku z České republiky a za ubytování na 2 noci v Tatrách i přes valentýnský prodloužený víkend nemusíte zaplatit více než 1.059 Kč za jednu osobu.

1) Jízdenka do Tater

  • Rezervuj zpáteční jízdenku za 504 Kč na Slovensko s RegioJet 
  • Aktuální cestovní období: do 27. února 2015
  • Jízdenky za akční cenu jsou v omezeném množství
Vlak jede na trase: Praha  Pardubice  Česká Třebová Zábřeh → Olomouc → Hranice →Ostrava → Havířov  → Český Těšín → Třinec → Bystřice → Návsí → Čadca → Žilina → Vrútky → Ružomberok → Liptovský Mikuláš → Štrba → Poprad → Spišská Nová Ves → Kysak → Košice

2) Ubytování v Tatrách

V Liptovském Mikuláši (Nízké Tatry) seženete nejlevnější ubytování v penzionu Abahouse, který je vzdálen pouhé 2 kilometry od parku Tatralandia. Wifi připojení je dostupné v celém objektu zdarma. 2 noci v penzionu v dvoulůžkovém pokoji se společnou koupelnou vás vyjdou na 555 Kč za jednu osobu. Městská daň 1 € / 28 Kč za osobu na noc je splatná na místě.

Ve Štrbě se výhodně ubytujete v apartmánech Korenko, které se nachází 13 kilometrů od lyžařského areálu Štrbské pleso. V apartmánech je dostupné zdarma wifi připojení. 2 noci v apartmánu s vanou stojí 555 Kč za jednu osobu. Na recepci musíte zaplatit městkou daň 0,5 € / 14 Kč za osobu na noc.

V Popradu se můžete nejlevněji ubytovat v apartmánech CVC, které jsou vzdálené 1,8 kilometru od zábavního parku Aqucity. V celém objektu je zdarma wifi - připojení. Pobyt na 2 noci v apartmánu se sprchou vychází na 555 Kč za jednu osobu. Na recepci musíte ještě zaplatit městskou daň 0,7 € / 20 Kč za osobu na noc.

3) Lyžování ve Vysokých Tatrách

Výchozími body pro lyžování ve Vysokých Tatrách jsou na trase RegioJetu města Štrba a Poprad. Nejkrásnější lyžování můžete zažít v lyžařských střediscích Tatranská Lomnica, Štrbské Pleso a Starý Smokovec. Informace o cenách za skipassy naleznete zde. Jednodenní skipass do výše zmíněných lyžařských středisek stojí 29 € při nákupu po internetu. V Tatrách si můžete mimo lyžování užít také dobrodružné noční sáňkování po 2,5 kilometru dlouhé osvětlené trati. Před výletem do Tater se nezapomeňte podívat na sněhové zpravodajství.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2015-01-27T11:03:22+01:00

8 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele sunfull
sunfull
před 9 lety

Dobrý večer, po 27.2. už vidím, že je možné jet ze Slovenska pouze autobusem a je to i dražší.Nemáte náhodou nějaké informace, zda bude s blížícím se datem(březen) opět možnost vlaku?Děkuji předem za informaci:)

Avatar uživatele lukas.filip
lukas.filip
před 9 lety

Spoje od 27.2. dále by se měly objevit už brzy :) Taky na ně čekám. Doporučuji sledovat facebook Regiojetu, tam to určitě bude hned jak je uvolní do prodeje :)

Avatar uživatele Truhlik
Truhlik
před 9 lety

skibus - ty mas dost - pojede mozna tak rolba

Avatar uživatele lukas_5
lukas_5
před 9 lety

Stačilo, máš BAN!

Avatar uživatele jirasekjan
jirasekjan
před 9 lety

Pane Horáku, vy tady běžně banujete diskutéry když projeví nějaký názor? Připadá mi to přinejmenším dosti podivné. H.

Avatar uživatele lukas_5
lukas_5
před 9 lety

Banuju dikutéry, kteří někoho věřejně urážejí, a to neustále. Názor si můžete projevovat kdekoliv a kdykoliv, stačí se chovat slušně, což nebyl případ uživatele "bob" - viz komentáře!

Avatar uživatele tereza.patzakova
tereza.patzakova
před 9 lety

Nevite,zda jezdi od hotelu nebo z mest nejaky skibus?

Avatar uživatele david_11
david_11
před 9 lety

Od hotelov premávajú taxíky. Inak sú tam aj skibusy http://www.vt.sk/cz/informace/doprava/skibus/ , ale podľa všetkého je s ohľadom na počet spojov dobré nezmeškať. Potom tam jazdí ešte tzv. električka - tatranská elektrická železnica, ktorej cestovný poriadok nájdeš na cp.sk, ale aj idos.cz. Z PP to ide z vrchného poschodia vlakovej stanice. Polohu zastávok si možeš nájsť na google maps, je to vždy ešte celkom kus k lyžiarskemu stredisku

Další akce