Zima 2015: jízdenka a ubytování v Tatrách - 1.059 Kč.

Jak akci využít?

Vydejte se vlakem za zimními radovánkami do Tater. Za svou cílovou destinaci pro lyžovačku si zvolte Štrbu, Poprad nebo Liptovského Mikuláše. Dohromady za zpáteční jízdenku z České republiky a za ubytování na 2 noci v Tatrách i přes valentýnský prodloužený víkend nemusíte zaplatit více než 1.059 Kč za jednu osobu.

1) Jízdenka do Tater

  • Rezervuj zpáteční jízdenku za 504 Kč na Slovensko s RegioJet 
  • Aktuální cestovní období: do 27. února 2015
  • Jízdenky za akční cenu jsou v omezeném množství
Vlak jede na trase: Praha  Pardubice  Česká Třebová Zábřeh → Olomouc → Hranice →Ostrava → Havířov  → Český Těšín → Třinec → Bystřice → Návsí → Čadca → Žilina → Vrútky → Ružomberok → Liptovský Mikuláš → Štrba → Poprad → Spišská Nová Ves → Kysak → Košice

2) Ubytování v Tatrách

V Liptovském Mikuláši (Nízké Tatry) seženete nejlevnější ubytování v penzionu Abahouse, který je vzdálen pouhé 2 kilometry od parku Tatralandia. Wifi připojení je dostupné v celém objektu zdarma. 2 noci v penzionu v dvoulůžkovém pokoji se společnou koupelnou vás vyjdou na 555 Kč za jednu osobu. Městská daň 1 € / 28 Kč za osobu na noc je splatná na místě.

Ve Štrbě se výhodně ubytujete v apartmánech Korenko, které se nachází 13 kilometrů od lyžařského areálu Štrbské pleso. V apartmánech je dostupné zdarma wifi připojení. 2 noci v apartmánu s vanou stojí 555 Kč za jednu osobu. Na recepci musíte zaplatit městkou daň 0,5 € / 14 Kč za osobu na noc.

V Popradu se můžete nejlevněji ubytovat v apartmánech CVC, které jsou vzdálené 1,8 kilometru od zábavního parku Aqucity. V celém objektu je zdarma wifi - připojení. Pobyt na 2 noci v apartmánu se sprchou vychází na 555 Kč za jednu osobu. Na recepci musíte ještě zaplatit městskou daň 0,7 € / 20 Kč za osobu na noc.

3) Lyžování ve Vysokých Tatrách

Výchozími body pro lyžování ve Vysokých Tatrách jsou na trase RegioJetu města Štrba a Poprad. Nejkrásnější lyžování můžete zažít v lyžařských střediscích Tatranská Lomnica, Štrbské Pleso a Starý Smokovec. Informace o cenách za skipassy naleznete zde. Jednodenní skipass do výše zmíněných lyžařských středisek stojí 29 € při nákupu po internetu. V Tatrách si můžete mimo lyžování užít také dobrodružné noční sáňkování po 2,5 kilometru dlouhé osvětlené trati. Před výletem do Tater se nezapomeňte podívat na sněhové zpravodajství.

Sdílej akci s přáteli

8 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele sunfull
sunfull

Dobrý večer, po 27.2. už vidím, že je možné jet ze Slovenska pouze autobusem a je to i dražší.Nemáte náhodou nějaké informace, zda bude s blížícím se datem(březen) opět možnost vlaku?Děkuji předem za informaci:)

před 4 lety
Avatar uživatele lukas.filip
lukas.filip

Spoje od 27.2. dále by se měly objevit už brzy :) Taky na ně čekám. Doporučuji sledovat facebook Regiojetu, tam to určitě bude hned jak je uvolní do prodeje :)

Přidat odpověď
před 4 lety
Avatar uživatele Truhlik
Truhlik

skibus - ty mas dost - pojede mozna tak rolba

před 4 lety
Avatar uživatele lukas
lukas

Stačilo, máš BAN!

před 4 lety
Avatar uživatele jirasekjan
jirasekjan

Pane Horáku, vy tady běžně banujete diskutéry když projeví nějaký názor? Připadá mi to přinejmenším dosti podivné. H.

Přidat odpověď
před 4 lety
Avatar uživatele tereza.patzakova
tereza.patzakova

Nevite,zda jezdi od hotelu nebo z mest nejaky skibus?

před 4 lety
Avatar uživatele david
david

Od hotelov premávajú taxíky. Inak sú tam aj skibusy http://www.vt.sk/cz/informace/doprava/skibus/ , ale podľa všetkého je s ohľadom na počet spojov dobré nezmeškať. Potom tam jazdí ešte tzv. električka - tatranská elektrická železnica, ktorej cestovný poriadok nájdeš na cp.sk, ale aj idos.cz. Z PP to ide z vrchného poschodia vlakovej stanice. Polohu zastávok si možeš nájsť na google maps, je to vždy ešte celkom kus k lyžiarskemu stredisku

Přidat odpověď
před 4 lety
Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 38%
To budou fotky!
ušetříš až 35%
To bude jízda!
ušetříš až 27%
A už tam budem?
3813 starších akcí