Zimní víkendové letenky z Katovic po Evropě za 475 Kč.

Před 12 měs

Jak akci využít?

Po ranní akci Ryanairu nemohl zůstat pozadu ani jeho růžovo-fialový konkurent Wizz Air. Ten dnes přichází s již tradiční 20% slevou pro členy Wizz Discount Clubu, která tentokrát přináší zajímavé možnosti víkendových úletů ze všedního života z oblíbeného katovického letiště. Do několika destinací máte nyní možnost pořídit zpáteční letenky na víkendy (pátek-neděle) nebo prodloužené víkendy za parádních 77 zlotých / 475 Kč. 

  • Katovice – Bari (sobota-úterý, 28.-31.1., 4.-7.2., 4.-7.3.)
  • Katovice – Boloňa (pátek-pondělí, 13.-16.1. + 3.-6.2.)
  • Katovice – Dortmund (sobota-pondělí, leden a únor)
  • Katovice – Eindhoven (čtvrtek-neděle, leden a únor)
  • Katovice – Maastricht (pátek-pondělí, únor a březen)
  • Katovice – Malmö (pátek-neděle, leden a únor)
  • Katovice – Stockholm Skavsta (pátek-neděle, prosinec až únor)
  • Platí do zítřejší půlnoci nebo do vyprodání míst
Zdarma je příruční zavazadlo o rozměrech 42 x 32 x 25 cm.

ktw-blq

Pár tipů před cestou...

Eindhoven: Nezůstávejte jen v Eindhovenu, přímo z letiště můžete vyrazit autobusem Terravision do Amsterdamu. Zpáteční jízdenka vyjde na 38,50 €.

Maastricht: Vzhledem k malé rozloze města vám zbude spoustu času navíc, věnujte ho výletu do německých Cách, města pouhých 28 km od Maastrichtu plných gotických skvostů zapsaných na seznamu UNESCO. Jízda vychází na 5 eur (přehled).

Malmö: Udělejte si rovnou z letiště výlet do romantické Kodaně, kam se dostanete za hodinku jízdy přes Öresundský most, který je druhým nejdelším svého typu na světě. Dopravu zajišťuje společnost Neptunbus v návaznosti na linky Wizz Airu, cena jízdenky do Kodaně činí 100 DKK (asi 370 Kč). Jízdní řád a možnost online rezervace naleznete na webu dopravce.

Parkování v Katovicích s 90% slevou

Nebojte se na letiště v Katovicích vyrazit autem – české a slovenské SPZ mají slevu na parkovišti P1 (přímo před terminálem) ve výši 90%! Stačí si do mobilu stáhnout slevový kupón Fly Silesia. Podmínkou je akorát minimální doba stání po dobu 2 dnů. Parking pak například na týden vyjde na 13 zł / 82 Kč.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Máš k této akci dotaz? Váháš, zda je ještě akce aktuální, nebo zda bude brzy další podobná k mání?
Zeptej se nás, pokusíme se co nejdříve odpovědět.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Low-costově z Drážďan i Vídně na Kubu do konce roku
-35 %

A už tam budem?

Filipíny po celý rok s odletem z Krakova
-20 %

Všude dobře, co doma!

Z Pardubic do Londýna za pětikilo
-48 %

Tam to bude krásný!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Itálie  

Země ve tvaru dámské kozačky

Itálie se nachází na jihu Evropy, na Apeninském poloostrově. Na severu hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Na území Itálie se nachází dva samostatné státy, San Marino a Vatikán.

Stačí se jen rozhodnout, jestli vás více lákají hory, letní dovolená u moře, zimní sporty, aktivní dovolená, jezera, pevnina, ostrovy, městská turistika, památky, gastroturistika, agriturismus nebo třeba přírodní parky. Itálie je pro cestovatele země zaslíbená a nabízí vám celou škálu možností, jak cestu pojmout. Jeden den tak můžete zdolat nejvyšší horu Evropy, druhý den si dávat výtečné plody moře na pláži a třetí den u sklenky vína obdivovat nádhernou architekturu. Není náhoda, že se v Itálii nachází nejvíce památek světového dědictví UNESCO (aktuálně 51).

Průvodce pro Itálie

Zavřít
Ikona pinu
Nizozemí  

Země malá rozlohou, ale velká tím, co nabízí

Nizozemsko (zde tzv. evropské Nizozemsko; anglicky the Netherlands) je malá lidnatá země ležící v severozápadní Evropě. Společně s Karibským Nizozemskem a dalšími třemi ostrovními územími v Karibském moři tvoří Nizozemské království. Sousedí s Německem a Belgií a jeho břehy omývá Severní moře.

Nizozemsko není jen Amsterdam a Amsterdam nejsou jen coffeeshopy a Red Light District (čtvrť červených luceren). Ačkoli i to jsou pádné důvody k návštěvě. Tahle malá plochá země je plná historie, umění, technologií, jedinečné přírody a lidí, co si umí vychutnávat život. A podle toho to tady vypadá. Když budete chtít, nenechá vás se svojí širokou nabídkou aktivit vydechnout. Pomalu na každém rohu taky najdete příjemné místo, kde můžete posedět a vychutnat si něco dobrého ve společnosti svých přátel. Nebo třeba jen tak o samotě. Protože když odbočíte z rušných tras, můžete na tom samém místě prožít dovolenou v naprosto klidném tempu.

Průvodce pro Nizozemí

Zavřít
Ikona pinu
Švédsko  

Zažijte polární záři nad zemí vikingů

Švédsko se nachází ve Skandinávii na severu Evropy. Díky Golfskému proudu je zde však překvapivě mírné klima.

Máte rádi nedotčenou přírodu a putování po horách? Chcete si užít klid na nádherných pláží bez turistů? Zajímá vás historie vikingů? Chtěli byste vidět polární záři? Nebo snad půlnoční slunce? To vše a nejen to můžete v této krásné severské zemi objevit.

Průvodce pro Švédsko