Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Pouze do dnešní půlnoci (10.1.2017) spouští Regiojet parádní akci na jízdenky do osmi destinací napříč Evropou. Během ledna a celého února se tak můžete vypravit za 299 Kč jedním směrem třeba do Londýna, Florencie nebo vyrazit na lyže do Ženevy. S rezervací neotálejte, místa budou rychle ubývat!

Jízdenky vždy rezervujte jako dvě jednosměrné po 299 Kč, zpáteční cesta tak vyjde na 598 Kč

  • Rezervace jízdenek za 299 Kč na regiojet.cz >>
  • Z Prahy: Londýn, Eindhoven, Göteborg, Lodž, Lyon, Winterthur, Ženeva
  • Z Brna: Florencie
Podmínky:
  • Rezervace do dnešní půlnoci (10.1.) nebo do vyprodání jízdenek
  • Platí pro cesty do 28. února
  • Platí pro jednosměrné cesty tam nebo zpět (zpáteční cestu tak kupujte odděleně)
Jízdy jsou operované přes noc a lze je s klidem alespoň z půli prospat.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

10 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele ahoja
ahoja

Pro zajímavost k případným dalším akcím od regiojetu s jízdenkami za 299 Kč - když zakoupím jízdenku až do Göteborgu, ale chci vystoupit v Kodani, je to možné, když je to na trase a v jízdním řádu daného spoje? Je možné případně využít to samé i pro zpáteční cestu, kdy zakoupím Göteborg-Praha a nastoupím opět až v Kodani, nebo to je jak v letecké přepravě, že by se to celé zrušeilo? Díky moc za objasnění!

před 5 lety
Avatar uživatele
Kryštof Hájek

Ahoj, v zásadě je to jak v letecké přepravě. Vystoupení na dřívější zastávce asi problém nebude, pokud se nestane, že náhodou na dané zastávce vystupovat nikdo nebude a autobus tam nezastaví (jako se to stalo několikrát mně :D), ale to v případě Kodaně asi nehrozí.

před 5 lety
Avatar uživatele Pavel_Starecky
Pavel_Starecky

Nástup v pozdější zastávce než je uvedeno na jízdence bohužel možný není. Pokud tedy má člověk jízdenku z Göteborgu do Prahy, musí nastoupit v Göteborgu, jinak jízdenka propadá. Alespoň tak mi to kdysi řekli v SA.

Přidat odpověď
před 5 lety
Avatar uživatele urbi.6
urbi.6

Děkuji moc, bydlel jsem půl roku v Lyonu a na konci ledna se vracím do Prahy. Na podobnou nabídku jsem čekal. Cesta Lyon-Praha mě teď vyjde na 11E, jen za vlak na letiště (Rhone express) bych za normálních okolností dal 13,20E. Díky CL.com mi zbydou peníze i na nějaký to vínko a sýr na cestu.

Odpovědět
před 5 lety
Avatar uživatele podhoralukas
podhoralukas

Díky moc, koupeno 2x do Florencie na konec ledna :-)

Odpovědět
před 5 lety
Avatar uživatele le.tmsk
le.tmsk

Ahoj, jak často se takováhle nabídka (zvlášť ten Lyon) objevuje? Díky :)

před 5 lety
Avatar uživatele
Kryštof Hájek

Ahoj, Regiojet akce mívá cca 2-3x do roka, ale pravidlo to není. Lyon obzvlášť je velice výhodná nabídka, letenky tam bývají dosti drahé a nikdo jiný krom Regiojetu tam nejezdí.

před 5 lety
Avatar uživatele Pavel_Starecky
Pavel_Starecky

Kryštofe: Do Lyonu jezdí Eurolines a má sice ranní příjezd, je ale nutné tam jednou přenocovat.Ale Lyon je na 2 dny ideální.

Přidat odpověď
před 5 lety
Avatar uživatele lafayette
lafayette

Jen rychlý dotaz, od kolika let musí mít dítě vlastní jízdenku?

před 5 lety
Avatar uživatele roberto
roberto

Vždy - https://www.regiojet.cz/ceny-a-jizdenky/tarify-a-slevy-z-jizdneho/#fragment-4

Přidat odpověď
před 5 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Maják v Málaze
ušetříš až 58%
To budou fotky!
Jambiani
ušetříš až 39%
Tam jsi ještě nebyl!
Enna
ušetříš až 71%
Tam jsi vždycky chtěl!
Pickalbatros Dana Beach Resort
ušetříš až 43%
Všude dobře, co doma!
5285 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Cinqueterre
Itálie

Země ve tvaru dámské kozačky

Itálie se nachází na jihu Evropy, na Apeninském poloostrově. Na severu hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Na území Itálie se nachází dva samostatné státy, San Marino a Vatikán.

Stačí se jen rozhodnout, jestli vás více lákají hory, letní dovolená u moře, zimní sporty, aktivní dovolená, jezera, pevnina, ostrovy, městská turistika, památky, gastroturistika, agriturismus nebo třeba přírodní parky. Itálie je pro cestovatele země zaslíbená a nabízí vám celou škálu možností, jak cestu pojmout. Jeden den tak můžete zdolat nejvyšší horu Evropy, druhý den si dávat výtečné plody moře na pláži a třetí den u sklenky vína obdivovat nádhernou architekturu. Není náhoda, že se v Itálii nachází nejvíce památek světového dědictví UNESCO (aktuálně 51).

Průvodce pro Itálie

Zavřít boční panel
Nizozemsko
Nizozemsko

Země malá rozlohou, ale velká tím, co nabízí

Nizozemsko (zde tzv. evropské Nizozemsko; anglicky the Netherlands) je malá lidnatá země ležící v severozápadní Evropě. Společně s Karibským Nizozemskem a dalšími třemi ostrovními územími v Karibském moři tvoří Nizozemské království. Sousedí s Německem a Belgií a jeho břehy omývá Severní moře.

Nizozemsko není jen Amsterdam a Amsterdam nejsou jen coffeeshopy a Red Light District (čtvrť červených luceren). Ačkoli i to jsou pádné důvody k návštěvě. Tahle malá plochá země je plná historie, umění, technologií, jedinečné přírody a lidí, co si umí vychutnávat život. A podle toho to tady vypadá. Když budete chtít, nenechá vás se svojí širokou nabídkou aktivit vydechnout. Pomalu na každém rohu taky najdete příjemné místo, kde můžete posedět a vychutnat si něco dobrého ve společnosti svých přátel. Nebo třeba jen tak o samotě. Protože když odbočíte z rušných tras, můžete na tom samém místě prožít dovolenou v naprosto klidném tempu.

Průvodce pro Nizozemsko

Zavřít boční panel
Švédsko
Švédsko

Zažijte polární záři nad zemí vikingů

Švédsko se nachází ve Skandinávii na severu Evropy. Díky Golfskému proudu je zde však překvapivě mírné klima.

Máte rádi nedotčenou přírodu a putování po horách? Chcete si užít klid na nádherných pláží bez turistů? Zajímá vás historie vikingů? Chtěli byste vidět polární záři? Nebo snad půlnoční slunce? To vše a nejen to můžete v této krásné severské zemi objevit.

Průvodce pro Švédsko

Zavřít boční panel
Poznaň
Polsko

Fénix, který povstal z popela

Polská republika je stát ležící ve střední Evropě, jež hraničí s Německem na západě, s Českou a Slovenskou republikou na jihu, Běloruskem a Ukrajinou na východě a s Litvou a Ruskem na severu.

Žádná jiná země nemá takovou minulost jako Polsko, během druhé světové války prakticky zmizelo z mapy a třetina obyvatelstva byla vyhlazena. Dnes je země hrdým a nezávislým členem Evropské unie, kde z většiny míst stále dýchá historie a kde si můžete vychutnat dobroty polské kuchyně. Polská krajina je stejně rozlehlá a nevšední jako historie země, můžete obdivovat pohyblivé písečné duny, zasněžené vrcholky Tater, ponořit se do temnot skutečného pralesa nebo relaxovat u Mazurských jezer. 

Průvodce pro Polsko

Zavřít boční panel
Švýcarsko
Švýcarsko

Kousek velehor uprostřed Evropy

Švýcarská konfederace se nachází ve střední Evropě, jihozápadně od České republiky. Sousedí s Německem, Francií, Itálií, Rakouskem a Lichtenštejnskem. Vzhledem ke své snadno dostupné poloze uprostřed Evropy a alpským masivům rozléhajícím se po celé jižní polovině země je Švýcarsko vyhledávanou destinací pro všechny milovníky hor a aktivit s nimi spojených. Ale nejen to, Švýcarsko zaujme i svou bohatou historií a kulturou – města jako Ženeva, Curych či hlavní město Bern určitě stojí za návštěvu.

Průvodce pro Švýcarsko

Zavřít boční panel
Londýn
Spojené Království

Země královských paláců i divokých vřesovišť

Spojené Království Velké Británie a Severního Irska je suverénní ostrovní stát, který se rozkládá na větší části Britských ostrovů v severním Atlantiku severozápadně od kontinentální Evropy. Jedná se o parlamentní monarchii, kterou tvoří Anglie, Wales, Skotsko a Severní Irsko.

Jakkoli je vzdálenost Spojeného Království od kontinentální Evropy zanedbatelná a ostrovy jsou s kontinentem spojeny pomocí Eurotunelu, Britové člověka často zmatou výroky, které působí, jako by si mysleli, že obývají samostatný britský kontinent, který s Evropou pouze sousedí. Opak je pravdou a Británie se skutečně nachází v Evropě.

V každém případě se jedná o historií nabitou a velmi rozmanitou zemi, kde naleznete vše od přepychových královských paláců, světoznámých galerií a typických zapadlých hospůdek až po kamenité pobřeží místy lemované ostrými útesy, divoká vřesoviště i pláže s bělostným pískem. V Británii si jednoduše každý najde to své.

Průvodce pro Spojené Království