Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Nejen z Berlína nebo Lipska můžeme narazit na zajímavé ceny na Kanárské ostrovy. I obyvatelé jižní Moravy, Slovenska nebo jižních Čech se mohou v zimě vydat trochu ohřát na nejjižnější výspu Evropy. Akční letenky společnosti Eurowings nás tentokrát zanesou na druhý největší kanárský ostrov Fuerteventuru, který z velké části pokrývají pouštní oblasti a více než 150 širokých písečných pláží. Zpáteční cestu pořídíme za 90€ / 2.435 Kč. Výhodou letenek je jejich dostupnost na mnoho termínů přes celou zimu.

  • Vídeň – Fuerteventura za 90 € / 2.435 Kč rezervuj >>
  • Cestovní období listopad 2016 až březen 2017 (s výjimkou vánočního a novoročního období)
  • Platí do vyprodání míst
Eurowings umožňují v nejnižším tarifu pouze přepravu kabinového zavazadla velikosti 55 x 40 x 23 cm. Za odbavené zavazadlo do 23 kg zaplatíte navíc 30 € za zpáteční let.

Ubytování a doprava

V zimních termínech nebudete mít problém sehnat pěkné ubytování od 800 Kč za dvoulůžkový pokoj na noc. Ještě trochu ušetřit můžete při bydlení přes stále oblíbené airbnb (co to je?). Pro maximalizování zážitků a poznání ostrova určitě doporučujeme půjčit si auto. I autopůjčovny jdou v zimě s cenami trochu dolů a nejlevnější z nich tak nabízí opravdu dobré ceny od 420 Kč na den. Alternativně samozřejmě lze využívat veřejné autobusové dopravy, která funguje po celém ostrově, jízdní řády a trasy spojů naleznete na oficiálním webu tiadhe.com.

Jak na letiště do Vídně

Přímo před letištní terminál zajíždí z Brna (i Prahy) autobusový dopravce Regiojet. První ranní spoj vhodně navazuje na odlet v 6:45, za jednosměrnou jízdenku z Brna zaplatíte 340 Kč.

Z Bratislavy pak máte na výběr široké možnosti spojení buď s Regiojetem nebo Slovak Lines. Jízdenky se online prodávají už od 1€.

Vydáte-li se na letiště autem, rezervujte v dostatečném předstihu online na oficiálním letištním webu, prvních 100 rezervací pro daný měsíc totiž získá možnost parkování za 1€ na den.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

7 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele Pepr
Pepr

Myslíte, že bude znovu podobná akce do konce roku na období březen -květen? :)

před 5 lety
Avatar uživatele
Kryštof Hájek

Z Vídně bych si na to bohužel moc nesázel. I když nějaká šance, že by se březen/duben ještě mohl objevit, existuje. Pokud by se tak stalo, určitě budeme informovat :)

Přidat odpověď
před 5 lety
Avatar uživatele michal78mrazek
michal78mrazek

Parada, koupili jsme. Diky

Odpovědět
před 5 lety
Avatar uživatele pavla.jirousova
pavla.jirousova

Děkuji za tip, včera jsem letenky zakoupila za super cenu Basic tarifu. Nezbývá, než začít plánovat :-) Díky! Pavla

Odpovědět
před 5 lety
Avatar uživatele dostalmarek
dostalmarek

V březnu je cena 44euro.

Odpovědět
před 6 lety
Avatar uživatele klecker
klecker

Díky za info, lákavé, asi využijeme. Jelikož jezdím vlakem z Brna do Vídně často, vypozoroval jsem, že z Brna na Wien Flughafen či na Wien Hbf se většinou nejlevněji dostanete s jízdenkou SparSchiene již od 9€ (248,- Kč) na webu rakouských drah www.oebb.at, do jiných míst třeba za 14€. A není k tomu potřeba žádná zákaznická karta. Oni mají bezkonkurenčně nejlevnější jízdenky nejen po Rakousku, ale i když z/přes něj jedete jinam (Venezia S.M. 19€, Roma Termini 39€). Ale je fakt, že Český dráhy se taky dost zlepšily a na eshopu občas chytneme neskutečný ceny - z Brna k Alpám za 250,- Kč.

Odpovědět
před 6 lety
Avatar uživatele ales.kudlak
ales.kudlak

Aha. Tak už je to dražší :-(

Odpovědět
před 6 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Mauritius pláže
ušetříš až 26%
Hurá za zážitky!
Domky na Madeiře
ušetříš až 33%
Všude dobře, co doma!
Almadraba
ušetříš až 49%
To musíš vidět!
K moři do Alicante z Prahy
3 048 Kč
2022-05-19T12:02:42+02:00 0 komentářů
Tropea - Kalábrie
ušetříš až 64%
Tam to bude krásný!
5455 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Španělsko - Valencia
Španělsko

Země slunce a dobrého jídla

Španělské království se nachází na Pyrenejském poloostrově. Na západní straně sousedí s Portugalskem, na severu hraničí s Francií a Andorou a na jihu s Gibraltarem. Ke Španělsku také patří Kanárské ostrovy, které leží v Atlantickém oceánu, a Baleárské ostrovy ve Středozemním moři. Španělsko omývá z východu Středozemní moře, Atlantský oceán ze západu a na severu se nachází Biskajský záliv.

Španělsko je země dobrého jídla, pití a především hřejivého slunce. Za teplem se zde člověk může vydat kdykoli díky Kanárským ostrovům, kde je teplo opravdu pořád.

Průvodce pro Španělsko