Španělsko - Valencia

Zpáteční letenky během celé zimy z Vídně na Fuerteventuru za 2.435 Kč.

7 komentářů
2016-11-16T10:48:43+01:00

O akci

Nejen z Berlína nebo Lipska můžeme narazit na zajímavé ceny na Kanárské ostrovy. I obyvatelé jižní Moravy, Slovenska nebo jižních Čech se mohou v zimě vydat trochu ohřát na nejjižnější výspu Evropy. Akční letenky společnosti Eurowings nás tentokrát zanesou na druhý největší kanárský ostrov Fuerteventuru, který z velké části pokrývají pouštní oblasti a více než 150 širokých písečných pláží. Zpáteční cestu pořídíme za 90€ / 2.435 Kč. Výhodou letenek je jejich dostupnost na mnoho termínů přes celou zimu.

  • Vídeň – Fuerteventura za 90 € / 2.435 Kč rezervuj >>
  • Cestovní období listopad 2016 až březen 2017 (s výjimkou vánočního a novoročního období)
  • Platí do vyprodání míst
Eurowings umožňují v nejnižším tarifu pouze přepravu kabinového zavazadla velikosti 55 x 40 x 23 cm. Za odbavené zavazadlo do 23 kg zaplatíte navíc 30 € za zpáteční let.

Ubytování a doprava

V zimních termínech nebudete mít problém sehnat pěkné ubytování od 800 Kč za dvoulůžkový pokoj na noc. Ještě trochu ušetřit můžete při bydlení přes stále oblíbené airbnb (co to je?). Pro maximalizování zážitků a poznání ostrova určitě doporučujeme půjčit si auto. I autopůjčovny jdou v zimě s cenami trochu dolů a nejlevnější z nich tak nabízí opravdu dobré ceny od 420 Kč na den. Alternativně samozřejmě lze využívat veřejné autobusové dopravy, která funguje po celém ostrově, jízdní řády a trasy spojů naleznete na oficiálním webu tiadhe.com.

Jak na letiště do Vídně

Přímo před letištní terminál zajíždí z Brna (i Prahy) autobusový dopravce Regiojet. První ranní spoj vhodně navazuje na odlet v 6:45, za jednosměrnou jízdenku z Brna zaplatíte 340 Kč.

Z Bratislavy pak máte na výběr široké možnosti spojení buď s Regiojetem nebo Slovak Lines. Jízdenky se online prodávají už od 1€.

Vydáte-li se na letiště autem, rezervujte v dostatečném předstihu online na oficiálním letištním webu, prvních 100 rezervací pro daný měsíc totiž získá možnost parkování za 1€ na den.

Kryštof Hájek
naposledy aktualizováno 2016-11-16T10:48:43+01:00

7 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele Pepr
Pepr
před 6 lety

Myslíte, že bude znovu podobná akce do konce roku na období březen -květen? :)

Kryštof Hájek
před 6 lety

Z Vídně bych si na to bohužel moc nesázel. I když nějaká šance, že by se březen/duben ještě mohl objevit, existuje. Pokud by se tak stalo, určitě budeme informovat :)

Avatar uživatele michal78mrazek
michal78mrazek
před 6 lety

Parada, koupili jsme. Diky

Avatar uživatele pavla.jirousova
pavla.jirousova
před 6 lety

Děkuji za tip, včera jsem letenky zakoupila za super cenu Basic tarifu. Nezbývá, než začít plánovat :-) Díky! Pavla

Avatar uživatele dostalmarek
dostalmarek
před 6 lety

V březnu je cena 44euro.

Avatar uživatele klecker
klecker
před 6 lety

Díky za info, lákavé, asi využijeme. Jelikož jezdím vlakem z Brna do Vídně často, vypozoroval jsem, že z Brna na Wien Flughafen či na Wien Hbf se většinou nejlevněji dostanete s jízdenkou SparSchiene již od 9€ (248,- Kč) na webu rakouských drah www.oebb.at, do jiných míst třeba za 14€. A není k tomu potřeba žádná zákaznická karta. Oni mají bezkonkurenčně nejlevnější jízdenky nejen po Rakousku, ale i když z/přes něj jedete jinam (Venezia S.M. 19€, Roma Termini 39€). Ale je fakt, že Český dráhy se taky dost zlepšily a na eshopu občas chytneme neskutečný ceny - z Brna k Alpám za 250,- Kč.

Avatar uživatele ales.kudlak
ales.kudlak
před 6 lety

Aha. Tak už je to dražší :-(

Další akce