Algarve

Zpáteční letenky z Berlína do Porta za 1.155 Kč.

10 komentářů
2016-11-27T16:43:09+01:00
Notifikace nově i na Messengeru Buď mezi prvními, kdo se dozví o našich akcích

O akci

K lednovému úniku za uvolněnějším tempem života všedních dní vybízí zlevněné letenky z Berlína do druhého největšího portugalského města a centra portského vína, Porta. Zpáteční cestu na několik termínů v druhé polovině ledna pořídíte za 42,60 €, tedy asi 1.155 Kč. Na několik dalších dat se dostanete na stále vynikající cenu pod 1.500 Kč.

  • Berlín – Porto od 1.155 Kč rezervuj na Ryanair.com >>
  • Cestovní období leden 2017
  • Platí do vyprodání míst
V ceně má Ryanair zahrnutá dvě příruční zavazadla. Větší z nich o rozměrech 55 x 40 x 20 cm, menší pak může mít velikost 35 x 20 x 20 cm. Budete-li si chtít z Porta odvézt nějaký ten suvenýr v podobě portského vína, nezbude vám než si připlatit za odbavené zavazadlo cestou zpět ve výši 16 €.

Ubytování

Opravdu se nemusíte bát, že byste kvůli ubytování v Portu přišli takříkajíc "na buben". Jednodušší hotely mimo centrum najdete za ceny od 550 Kč na noc za dvoulůžkový pokoj. Není problém vybrat hotel i mimo centrum, Porto je malé a MHD funguje na jižanské poměry velmi dobře a přehledně.

Tip na výlet

Vyberete-li si delší týdenní výlet, přinášíme vám tip na výlet do klidného a opravdu pěkného městečka Braganca v samém severovýchodním cípu Portugalska. Při pohledu na mapu by se snad mohlo jevit, že se jedná o zapadlou díru v zaostalém kraji, opak je však pravdou. Město velikosti České Lípy je krásně opravené s velmi pěkným hradem tyčícím se na pahorku nad centrem, odkud je široký rozhled do kraje.

Užijete si pravou atmosféru portugalského venkova bez přítomnosti turistů, bez vysokých cen... Za poslední dobu jsem nenavštívil milejší místo.

Jako bonus vás čeká opravdu krásná cesta portugalským středohořím. Nejlevnější jízdenky nabídne portugalský státní dopravce Rede-expresos. Rezervace jízdenek je možná online s měsíčním předstihem a přijde vás na 24,60 €.

Cesta do Berlína

Vzhledem k večernímu odletu i příletu je ideální kombinace se společností Eurolines na cestě do Berlína za 350 Kč, k částce je nutné přípočítat 3,30 € za jízdenku na MHD směrem na letiště, protože autobusy zastavují pouze v centru.

Po příjezdu z Porta pak můžete využít přímý noční spoj společnosti Flixbus z letiště Schönefeld do Prahy za 480 Kč, který vhodně navazuje na přílet.

Kryštof Hájek
naposledy aktualizováno 2016-11-27T17:43:09+01:00

10 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce