Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Trochu mám problém pojmout tuhle akci na levné zpáteční letenky do Milána, neboť v letních měsících nemusíte rozhodně skončit u návštěvy módních ulic a Duoma. Pokud byste se vydali za městskou kulturou, pak vyloženě musíte do svého plánu zahrnout světovou výstavu EXPO 2015 a navštívit i český koutek, jenž se nese v duchu českých tradic v lázeňství. O Expu jsme psali sólo článek zde - EXPO 2015 Miláno.

Na druhou stranu lze pojmout letenky k cestě za přírodou, jezery a horskou turistikou v severní části Lombardie. Na výběr je z desítky větších jezer - Lago di Varese, Lago Maggiore, Lado d´Orta, Lago di Lugano, Lago di Como, Lago di Alserio, Lago di Pusiano, Lago di Annone, Lago di Galate či nedalekého Lago di Garda?

Zpáteční letenky z Prahy do italského Bergama jsou dostupné za 658 Kč na spoustu červnových i červencových termínů, které jsou vypsány níže. Další množství variant cest je dostupné za 858 Kč.

Dostupné termíny za 329 Kč v jednom směru:
  • tam →
  • červen: 8, 10, 11, 12, 17, 18, 19, 24, 25
  • červenec: 1, 2, 8, 9, 13, 15, 16, 23, 24, 29
  • zpět ←
  • červen: 10, 11, 15, 17, 18, 24, 25
  • červenec: 1, 2, 3, 8, 9, 13, 15, 22, 23, 27, 29
Nezapomeňte na striktní omezení velikosti zavazadel, která jsou u Wizzairu zdarma v rozměrech max 42x32x25 cm.

Z letiště se vydejte městskou linkou do centra Bergama, kde můžete přesednout na vlaky Trenitalia a pokračovat dále do libovolné destinace. Cena jízdenky na regionálních spojích se pohybuje okolo 5€ - nezapomeňte ji označit před nástupem do vlaku.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

5 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele hundka
hundka

predpokladam, ue kdyz koupim clenstvi a s tim clenstvim pak letenku tak musi majitel clenstvi letet take? nebo muzu uplatnit svoje clenstvi pro zakoupeni letenky jako darku? DIKY :)

před 7 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Je nutné koupit členství + letenku pro majitele. Letět ale nutně nemusí.

Přidat odpověď
před 7 lety
Avatar uživatele Joska
Joska

Dobry den, na wizz mi nikdo neodpovida a jejich call centrum je zpoplatnene tak, ze nez bych neco zjistil tak zaplim vic nez je ta sleva. Chci se tedy zeptat zda jste nekdy nekdo mel problem s obnovenim hesla na wizz ucet..minule leto jsem kupoval discount club a tak bych ho rad vyuzil jeste letos. Nicmene napsalo mi zo spatne heslo, tak jsem si nechal poslat nove, ale zadny mail neprisel. V spamu/kosi take neni. Za kazdou radu budu vdecny

Odpovědět
před 7 lety
Avatar uživatele suba3
suba3

Ahoj, možná už to tu padlo tak sory že to opakuju. Když si koupím členství WDC tak mi platí rok od doby kdy jej koupím nebo pouze do konce toho kalendářního roku co to koupím? Díky za odpověď :)

před 7 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

365 dní ;)

Přidat odpověď
před 7 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Bavaro Punta Cana
ušetříš až 54%
To bude jízda!
Sofie
ušetříš až 60%
To bude jízda!
Bosa
ušetříš až 67%
Tam jsi vždycky chtěl!
Bergamo pohled
ušetříš až 57%
Tam to bude krásný!
5560 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Cinqueterre
Itálie

Země ve tvaru dámské kozačky

Itálie se nachází na jihu Evropy, na Apeninském poloostrově. Na severu hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Na území Itálie se nachází dva samostatné státy, San Marino a Vatikán.

Stačí se jen rozhodnout, jestli vás více lákají hory, letní dovolená u moře, zimní sporty, aktivní dovolená, jezera, pevnina, ostrovy, městská turistika, památky, gastroturistika, agriturismus nebo třeba přírodní parky. Itálie je pro cestovatele země zaslíbená a nabízí vám celou škálu možností, jak cestu pojmout. Jeden den tak můžete zdolat nejvyšší horu Evropy, druhý den si dávat výtečné plody moře na pláži a třetí den u sklenky vína obdivovat nádhernou architekturu. Není náhoda, že se v Itálii nachází nejvíce památek světového dědictví UNESCO (aktuálně 51).

Průvodce pro Itálie