Zpáteční letenky do Lombardie (červen, červenec) - 658 Kč.

Jak akci využít?

Trochu mám problém pojmout tuhle akci na levné zpáteční letenky do Milána, neboť v letních měsících nemusíte rozhodně skončit u návštěvy módních ulic a Duoma. Pokud byste se vydali za městskou kulturou, pak vyloženě musíte do svého plánu zahrnout světovou výstavu EXPO 2015 a navštívit i český koutek, jenž se nese v duchu českých tradic v lázeňství. O Expu jsme psali sólo článek zde - EXPO 2015 Miláno.

Na druhou stranu lze pojmout letenky k cestě za přírodou, jezery a horskou turistikou v severní části Lombardie. Na výběr je z desítky větších jezer - Lago di Varese, Lago Maggiore, Lado d´Orta, Lago di Lugano, Lago di Como, Lago di Alserio, Lago di Pusiano, Lago di Annone, Lago di Galate či nedalekého Lago di Garda?

Zpáteční letenky z Prahy do italského Bergama jsou dostupné za 658 Kč na spoustu červnových i červencových termínů, které jsou vypsány níže. Další množství variant cest je dostupné za 858 Kč.

Dostupné termíny za 329 Kč v jednom směru:
  • tam →
  • červen: 8, 10, 11, 12, 17, 18, 19, 24, 25
  • červenec: 1, 2, 8, 9, 13, 15, 16, 23, 24, 29
  • zpět ←
  • červen: 10, 11, 15, 17, 18, 24, 25
  • červenec: 1, 2, 3, 8, 9, 13, 15, 22, 23, 27, 29
Nezapomeňte na striktní omezení velikosti zavazadel, která jsou u Wizzairu zdarma v rozměrech max 42x32x25 cm.

Z letiště se vydejte městskou linkou do centra Bergama, kde můžete přesednout na vlaky Trenitalia a pokračovat dále do libovolné destinace. Cena jízdenky na regionálních spojích se pohybuje okolo 5€ - nezapomeňte ji označit před nástupem do vlaku.

Sdílej akci s přáteli

5 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele hundka
hundka

predpokladam, ue kdyz koupim clenstvi a s tim clenstvim pak letenku tak musi majitel clenstvi letet take? nebo muzu uplatnit svoje clenstvi pro zakoupeni letenky jako darku? DIKY :)

před 3 lety
David Eiselt

Je nutné koupit členství + letenku pro majitele. Letět ale nutně nemusí.

Přidat odpověď
před 3 lety
Avatar uživatele Joska
Joska

Dobry den, na wizz mi nikdo neodpovida a jejich call centrum je zpoplatnene tak, ze nez bych neco zjistil tak zaplim vic nez je ta sleva. Chci se tedy zeptat zda jste nekdy nekdo mel problem s obnovenim hesla na wizz ucet..minule leto jsem kupoval discount club a tak bych ho rad vyuzil jeste letos. Nicmene napsalo mi zo spatne heslo, tak jsem si nechal poslat nove, ale zadny mail neprisel. V spamu/kosi take neni. Za kazdou radu budu vdecny

Odpovědět
před 3 lety
Avatar uživatele suba3
suba3

Ahoj, možná už to tu padlo tak sory že to opakuju. Když si koupím členství WDC tak mi platí rok od doby kdy jej koupím nebo pouze do konce toho kalendářního roku co to koupím? Díky za odpověď :)

před 3 lety
David Eiselt

365 dní ;)

Přidat odpověď
před 3 lety
Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 72%
A už tam budem?
ušetříš až 25%
To bude jízda!
ušetříš až 23%
Honem, dokud jsou místa!
3809 starších akcí