Zpáteční letenky z Katovic na západ Anglie: Bristol od 595 Kč.

Před 11 měs

Jak akci využít?

Vydejte se na poznávačku západní části Anglie nebo třeba Walesu. Ideálním výchozím bodem je šesté největší anglické město Bristol, kde se určitě vydejte ke známému Cliftonskému visutému mostu, pokračovat však můžete prakticky libovolným směrem dál. Ať už na západ do welšského hlavního města Cardiffu (cca hodinka jízdy autobusem), na východ do lázeňského Bathu či dál na jihozápad do hrabství Cornwall.

Letenky pro členy WDC jsou na přelom zimy a jara dostupné už za 98 zlotých / 595 Kč. Pro srovnání nejnižší ceny letenek na přímé lince easyJetu z Prahy jsou obvykle kolem 1.700 Kč.

  • Katovice – Bristol od 595 Kč rezervuj na Wizzair.com >>
  • Cestovní období únor a březen 2017
  • Platí do vyprodání míst
V ceně letenky je pouze malé příruční zavazadlo o rozměrech 42 x 35 x 25 cm.

Ubytování a doprava

Ceny standardních hotelů v Bristolu a dalších městech v okolí ničím nevybočují ze západoevropského standardu, za dvoulůžkový pokoj tak zaplatíte v průměru kolem 1.300 Kč. 

Z letiště do centra se svezete autobusovou linkou Airport Flyer Express za 7 liber. Po celém okolí pak využijte hustou a frekventovanou síť autobusů National Express nebo Megabus, přičemž některé spoje odjíždějí i přímo z letiště.

Parkování na letišti v Katovicích s 90% slevou

Nebojte se na letiště v Katovicích vyrazit autem – české a slovenské SPZ mají slevu na parkovišti P1 (přímo před terminálem) ve výši 90%! Stačí si do mobilu stáhnout slevový kupón Fly Silesia. Podmínkou je akorát minimální doba stání po dobu 2 dnů. Parking pak například na týden vyjde na 13 zł / 82 Kč.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Máš k této akci dotaz? Váháš, zda je ještě akce aktuální, nebo zda bude brzy další podobná k mání?
Zeptej se nás, pokusíme se co nejdříve odpovědět.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

S Regiojetem kamkoliv po Evropě (jen dnes)
-73 %

Honem, dokud jsou místa!

Černý pátek u Ryanairu aneb poslední místa v letadle po Evropě za extrémní ceny
-74 %
Mega akce

Tam jsi vždycky chtěl!

Plavba lodí mezi Kanárskými ostrovy a Marokem včetně letenek a jídla
-28 %

Honem, dokud jsou místa!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Spojené Království  

Země královských paláců i divokých vřesovišť

Spojené Království Velké Británie a Severního Irska je suverénní ostrovní stát, který se rozkládá na větší části Britských ostrovů v severním Atlantiku severozápadně od kontinentální Evropy. Jedná se o parlamentní monarchii, kterou tvoří Anglie, Wales, Skotsko a Severní Irsko.

Jakkoli je vzdálenost Spojeného Království od kontinentální Evropy zanedbatelná a ostrovy jsou s kontinentem spojeny pomocí Eurotunelu, Britové člověka často zmatou výroky, které působí, jako by si mysleli, že obývají samostatný britský kontinent, který s Evropou pouze sousedí. Opak je pravdou a Británie se skutečně nachází v Evropě.

V každém případě se jedná o historií nabitou a velmi rozmanitou zemi, kde naleznete vše od přepychových královských paláců, světoznámých galerií a typických zapadlých hospůdek až po kamenité pobřeží místy lemované ostrými útesy, divoká vřesoviště i pláže s bělostným pískem. V Británii si jednoduše každý najde to své.

Průvodce pro Spojené Království