Zpáteční letenky z Katovic na západ Anglie: Bristol od 595 Kč.

Jak akci využít?

Vydejte se na poznávačku západní části Anglie nebo třeba Walesu. Ideálním výchozím bodem je šesté největší anglické město Bristol, kde se určitě vydejte ke známému Cliftonskému visutému mostu, pokračovat však můžete prakticky libovolným směrem dál. Ať už na západ do welšského hlavního města Cardiffu (cca hodinka jízdy autobusem), na východ do lázeňského Bathu či dál na jihozápad do hrabství Cornwall.

Letenky pro členy WDC jsou na přelom zimy a jara dostupné už za 98 zlotých / 595 Kč. Pro srovnání nejnižší ceny letenek na přímé lince easyJetu z Prahy jsou obvykle kolem 1.700 Kč.

  • Katovice – Bristol od 595 Kč rezervuj na Wizzair.com >>
  • Cestovní období únor a březen 2017
  • Platí do vyprodání míst
V ceně letenky je pouze malé příruční zavazadlo o rozměrech 42 x 35 x 25 cm.

Ubytování a doprava

Ceny standardních hotelů v Bristolu a dalších městech v okolí ničím nevybočují ze západoevropského standardu, za dvoulůžkový pokoj tak zaplatíte v průměru kolem 1.300 Kč. 

Z letiště do centra se svezete autobusovou linkou Airport Flyer Express za 7 liber. Po celém okolí pak využijte hustou a frekventovanou síť autobusů National Express nebo Megabus, přičemž některé spoje odjíždějí i přímo z letiště.

Parkování na letišti v Katovicích s 90% slevou

Nebojte se na letiště v Katovicích vyrazit autem – české a slovenské SPZ mají slevu na parkovišti P1 (přímo před terminálem) ve výši 90%! Stačí si do mobilu stáhnout slevový kupón Fly Silesia. Podmínkou je akorát minimální doba stání po dobu 2 dnů. Parking pak například na týden vyjde na 13 zł / 82 Kč.

Sdílej akci s přáteli

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 41%
To musíš vidět!
ušetříš až 45%
Tam jsi vždycky chtěl!
ušetříš až 53%
Honem, dokud jsou místa!
ušetříš až 40%
To bude jízda!
3805 starších akcí