Jak akci využít?

Nemáte ještě vypotřebovanou všechnu dovolenou? A nebaví vás otravná zima, kdy není ani sníh, ani teplo? Pak jistě nepohrdnete skvělou nabídkou Ryanairu, který ještě o trochu snížil ceny listopadových letenek na Maltu z dobře dostupného Norimberka na 37 € / 999 Kč, během ledna a února pak za 1.080 Kč.

Kromě poznávání nesčetných historických krás 10. nejmenšího státu světa, se vydejte i do známé Vesničky Pepka námořníka, anebo... se vykoupejte v moři! Průměrné teploty totiž v listopadu dosahují hodnot jako nikde v Evropě – mezi 16 a 21 stupni Celsia, o sluníčko se bát nemusíte už vůbec.

  • Norimberk – Malta za 999 Kč rezervuj >>
  • Cesty v listopadu 2016 (úterý-pátek)
  • Platí do vyprodání míst
Výhodou Ryanairu je fakt, že si na palubu můžete vzít dvě příruční zavazadla zdarma. Větší nesmí přesáhnout rozměry 55 x 40 x 20 cm, menší pak 35 x 20 x 20 cm.

Ubytování a doprava

Ceny běžných hotelů vás na Maltě určitě nezruinují, sehnat studio nebo apartmán pro dva můžete už od 600 Kč na noc. Vybírejte spíše hotely mimo hlavní město Vallettu, kde bývá standardně nejdražší.

Vzdáleností se ale bát nemusíte, Malta má velmi hustou a kvalitní autobusovou síť. Jednotné jízdné činí 1,50 €, alternativně si kupte lístek za 15€ na 12 jízd během jednoho dne, která je platná pro neomezený počet osob (tedy pokud budete dva, můžete celkem uskutečnit 6 jízd za den).

Do Norimberka

Vzhledem k pozdnímu příletu z Malty bude pravděpodobně nejlepší dopravou do Norimberka auto. Zaparkovat zdarma můžete ve čtvrti Ziegelstein jednu stanici metrem od letiště.

Neřidiči ale zoufat nemusí, na cestě tam využijte autobusy Regiojet (ve spolupráci s DB) od 490 Kč na ranní spoje, cestou zpět pak můžete jet v sobotu v 1:45 ráno s Eurolines od 290 Kč. Pozdní přílet z Malty však samozřejmě můžete vhodně využít k návštěvě Norimberka, rozhodnete-li se pro termín na konci listopadu, akorát se trefíte na začátek největších adventních trhů v Evropě (od 25.11.). Ubytování v Norimberku seženete od 1.400 Kč na noc pro dva.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

9 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele sven
sven

Koupeno, Díky za parádní tip, na tohle období se tam dají sehnat hotely za super ceny a i počasí vypadá v celku vlídně!!!

Odpovědět
před 3 lety
Avatar uživatele andrea.suttnerova
andrea.suttnerova

My tam byli na konci října 2014 a teploty naprosto senzační, šnorchlování super a nic jiného než kratke triko a kraťasy jsme nenosili

Odpovědět
před 3 lety
Avatar uživatele traktor
traktor

Teplota 12, maximalne 14 stupnu. Utek pred zimou??? Gratuluju :)

před 3 lety
Avatar uživatele thubot
thubot

Letime tam 22.10, ma tam být 21C v noci a 25C přes den. Lítáme tam pravidelně, vždy jen jeden den prší. Jedna z nej destinací v EU. !!! :)

před 3 lety
Avatar uživatele traktor
traktor

Tady se baví o konci listopadu.......

Přidat odpověď
před 3 lety
Avatar uživatele a
a

koupeno, diky!

Odpovědět
před 3 lety
Avatar uživatele
Leoš Literák

Před týdnem jsem se koupal v moři na Gozo a pohoda. Tip: v přístavu pošlete prodejce lístků někam. Mě kvůli jednomu ujel trajekt. Už nás nepustili na palubu.

před 3 lety
Avatar uživatele dupy
dupy

Dnes jsem ve městě viděl chlapíka v sandálech, kraťasích a v krátkém triku, taky byl v pohodě.....

před 3 lety
Avatar uživatele
Leoš Literák

Já jsem teplomilný. Na konci června je pro mě moře v Řecku studené.

Přidat odpověď
před 3 lety
Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Turismus na Guadeloupe
ušetříš až 30%
To budou fotky!
NP Jasper
ušetříš až 33%
Tam jsi ještě nebyl!
Saboga, Panama
ušetříš až 18%
Hurá za zážitky!
Kakadu NP
ušetříš až 23%
Hurá za zážitky!
4735 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Comino
Malta

Rozmanitý ostrovní stát ve Středozemním moři

Málokterý ostrov ve Středozemí toho může nabídnout tolik jako Malta. I přes to, že se jedná o nejmenší stát v Evropské unii, naleznou tu své snad všechny věkové skupiny s rozličnými zájmy.

Rodinám s dětmi poskytne moře, pláže, teplo, slunce, mladším rušný noční život a starším naopak klid ve slunci souostroví. Na každém rohu na vás navíc bude dýchat bohatá historie se všudypřítomnými památkami, které ani nestihnete všechny projít. To vše pouhé 2,5 hodiny letu z Prahy.

Průvodce pro Malta