Zpáteční letenky v listopadu na Maltu z Norimberka za 999 Kč.

Malta
Před 8 měs

Jak akci využít?

Nemáte ještě vypotřebovanou všechnu dovolenou? A nebaví vás otravná zima, kdy není ani sníh, ani teplo? Pak jistě nepohrdnete skvělou nabídkou Ryanairu, který ještě o trochu snížil ceny listopadových letenek na Maltu z dobře dostupného Norimberka na 37 € / 999 Kč, během ledna a února pak za 1.080 Kč.

Kromě poznávání nesčetných historických krás 10. nejmenšího státu světa, se vydejte i do známé Vesničky Pepka námořníka, anebo... se vykoupejte v moři! Průměrné teploty totiž v listopadu dosahují hodnot jako nikde v Evropě – mezi 16 a 21 stupni Celsia, o sluníčko se bát nemusíte už vůbec.

  • Norimberk – Malta za 999 Kč rezervuj >>
  • Cesty v listopadu 2016 (úterý-pátek)
  • Platí do vyprodání míst
Výhodou Ryanairu je fakt, že si na palubu můžete vzít dvě příruční zavazadla zdarma. Větší nesmí přesáhnout rozměry 55 x 40 x 20 cm, menší pak 35 x 20 x 20 cm.

Ubytování a doprava

Ceny běžných hotelů vás na Maltě určitě nezruinují, sehnat studio nebo apartmán pro dva můžete už od 600 Kč na noc. Vybírejte spíše hotely mimo hlavní město Vallettu, kde bývá standardně nejdražší.

Vzdáleností se ale bát nemusíte, Malta má velmi hustou a kvalitní autobusovou síť. Jednotné jízdné činí 1,50 €, alternativně si kupte lístek za 15€ na 12 jízd během jednoho dne, která je platná pro neomezený počet osob (tedy pokud budete dva, můžete celkem uskutečnit 6 jízd za den).

Do Norimberka

Vzhledem k pozdnímu příletu z Malty bude pravděpodobně nejlepší dopravou do Norimberka auto. Zaparkovat zdarma můžete ve čtvrti Ziegelstein jednu stanici metrem od letiště.

Neřidiči ale zoufat nemusí, na cestě tam využijte autobusy Regiojet (ve spolupráci s DB) od 490 Kč na ranní spoje, cestou zpět pak můžete jet v sobotu v 1:45 ráno s Eurolines od 290 Kč. Pozdní přílet z Malty však samozřejmě můžete vhodně využít k návštěvě Norimberka, rozhodnete-li se pro termín na konci listopadu, akorát se trefíte na začátek největších adventních trhů v Evropě (od 25.11.). Ubytování v Norimberku seženete od 1.400 Kč na noc pro dva.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

9 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Přidal se 17. 01. 2017
Napsal 0 příspěvků
Aktivní
Zobrazit profil
Avatar uživatele sven

Koupeno, Díky za parádní tip, na tohle období se tam dají sehnat hotely za super ceny a i počasí vypadá v celku vlídně!!!

Přidal se 17. 01. 2017
Napsal 0 příspěvků
Aktivní
Zobrazit profil
Avatar uživatele andrea.suttnerova

My tam byli na konci října 2014 a teploty naprosto senzační, šnorchlování super a nic jiného než kratke triko a kraťasy jsme nenosili

Přidal se 17. 01. 2017
Napsal 0 příspěvků
Aktivní
Zobrazit profil
Avatar uživatele traktor

Teplota 12, maximalne 14 stupnu. Utek pred zimou??? Gratuluju :)

Přidal se 17. 01. 2017
Napsal 0 příspěvků
Aktivní
Zobrazit profil
Avatar uživatele thubot

Letime tam 22.10, ma tam být 21C v noci a 25C přes den. Lítáme tam pravidelně, vždy jen jeden den prší. Jedna z nej destinací v EU. !!! :)

Přidal se 17. 01. 2017
Napsal 0 příspěvků
Aktivní
Zobrazit profil
Avatar uživatele traktor

Tady se baví o konci listopadu.......

Přidal se 17. 01. 2017
Napsal 0 příspěvků
Aktivní
Zobrazit profil
Avatar uživatele a

koupeno, diky!

Přidal se 18. 04. 2015
Napsal 388 příspěvků
Aktivní před 9 dny
Zobrazit profil

Před týdnem jsem se koupal v moři na Gozo a pohoda. Tip: v přístavu pošlete prodejce lístků někam. Mě kvůli jednomu ujel trajekt. Už nás nepustili na palubu.

Přidal se 03. 08. 2016
Napsal 12 příspěvků
Aktivní před 6 měs
Zobrazit profil
Avatar uživatele dupy

Dnes jsem ve městě viděl chlapíka v sandálech, kraťasích a v krátkém triku, taky byl v pohodě.....

Přidal se 18. 04. 2015
Napsal 388 příspěvků
Aktivní před 9 dny
Zobrazit profil

Já jsem teplomilný. Na konci června je pro mě moře v Řecku studené.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Madeira na týden z Prahy s 4* ubytováním
-45 %

Tam jsi ještě nebyl!

Na road trip do Kalifornie z Berlína
-35 %

Tam chceš!

O prázdninách z Norimberku do Verony či Bergama
-65 %

A už tam budem?

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Malta  

Rozmanitý ostrovní stát ve Středozemním moři

Málokterý ostrov ve Středozemí toho může nabídnout tolik jako Malta. I přes to, že se jedná o nejmenší stát v Evropské unii, naleznou tu své snad všechny věkové skupiny s rozličnými zájmy.

Rodinám s dětmi poskytne moře, pláže, teplo, slunce, mladším rušný noční život a starším naopak klid ve slunci souostroví. Na každém rohu na vás navíc bude dýchat bohatá historie se všudypřítomnými památkami, které ani nestihnete všechny projít. To vše pouhé 2,5 hodiny letu z Prahy.

Průvodce pro Malta