Zpáteční letenky na Ibizu během července z Lipska za 1.359 Kč.

Před rokem

Jak akci využít?

Stále dostupné letenky z nedalekého Lipska (3 hodiny od Prahy) na baleárský ostrov Ibiza zakoupíte za senzačních 50 € za zpáteční letenku. Bohužel Ibiza patří k těm nejdražším lokalitám ve Středozemí, počítejte proto s ubytováním v cenové hladině 2.000 Kč za pokoj.

  • Lipsko - Ibiza za 50 € / 1.359 Kč rezervuj na condor.de
  • Termíny: 7-14. a 14-23. červenec
Při cestě tam máte v ceně jak kabinové, tak zapsané zavazadlo o hmotnosti 20 kg. Na cestu zpět pouze příruční, případně si připlaťte 10 eur za vyšší tarif a i zpět budete mít 20 kg kufr.

Jak na levné ubytování na Ibize

Zapomeňte na klasické hotely, ty neseženete v uvedených termínech pod 30.000 Kč.

Naopak mnohem levnější variantu přináší možnosti pronájmu soukromých bytů a apartmánů díky službě Airbnb. Pokud jste ještě nikdy tuto službu nevyužili, přečtěte si naše zkušenosti s Airbnb a využijte uvítací kredit ve výši 450 Kč. Levné ubytování na Ibize pak zakoupíte od 1.800 do 2.400 Kč za noc, tedy přibližně 15.000 Kč za týden.

Jak do Lipska

V závislosti na brzkých odletech (ráno v 5:30) je jedinou schůdnou alternativou doprava na letiště vlastním vozem. Parkování na týden vychází na 50 eur a kompletní nabídku parkovišť naleznete na holidayextras.des možností rezervace.

Jak snížit náklady na cestu? Začněte se spolujízdou a nabídněte místo v autě nebo se podívejte na aktuální dostupné jízdy do Lipska.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

8 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Mám takový tip na ubytování na Ibize přes booking.com, pokud nemáte vyloženě specifika co přesně chcete, zkuste si najít ubytování den před odjezdem, uvidíte že poslední den je některé ubytování o polovinu levnější ale platí to více pro 1-2 lidi, najde se tam tak více zajímavých nabídek.

Avatar uživatele vaclav.fikr

Včera jsem se z Ibizy vrátil,letenka za 60 euro-tímto děkuji Dave a spol.,parkování v Lipsku na týden u Parktofly za 30 euro týden,odvezou i přivezou z letiště zpět na parkoviště.Na Ibize předem objednáno auto s vyzvednutím na letišti u Goldcar,cena za týden 3920,-Kč,Citroen Berlingo,spaní v pohodě v autě či všelijak možně u pláží a tak,je to o pohodlí.Ceny v obchodech v pohodě,podobné jak u nás,restaurace drahé-jídlo 10-20 euro,ale dá se narazit i na pizzu za 5 euro.Počasí super,jen jeden den pod mrakem.Projeli jsme celý ostrov,pokud někdo tipy kam,může se ozvat.

Avatar uživatele tereza.slezakova

Václave, mohla bych se s Vámi spojit ohledně informací v soukromé zprávě, prosím?Nevidím tu na Vás email. Děkuji, Tereza (Tereza.Slezakova@seznam.cz)

Avatar uživatele jendachlubny

zajímalo by mě to ubytování od 1800-2400 fakt jsem nic takoveho nenasel

Pokud jsi nic nenašel, přečti si náš návod - https://www.cestujlevne.com/airbnb. Možností je fakt spoustu. PS: pro jistotu jsem doplnil ukázkové screeny do příspěvku.

Avatar uživatele jendachlubny

:) dík asi jsme si nerozuměli já hledal soukromý byt nebo apartmán né pokoj.

Ja jsem hledal v lednu ubytovani na tyden na Ibize v srpnu pro 5 lidi s dvema loznicemi a byl to boj. Nakonec mam pres airbnb za 16 tisic, ale pak byl skok na 1000 teuro a vys. Nebo vzit dva pokoje v hotelu, ale opet nad tisic euro za tyden. Videl jsem jeste levne nabidky na homeaway, ale s vysokou zalohou na skody a prislo mi to jako podvod.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

S Regiojetem do Evropy za polovic
-50 %

A už tam budem?

Na nákupy z Prahy do Londýna s odbaveným kufrem
-37 %

To bude jízda!

Z Prahy na thajský Phuket s Turkish Airlines
-22 %

Hurá za zážitky!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Španělsko  

Země slunce a dobrého jídla

Španělské království se nachází na Pyrenejském poloostrově. Na západní straně sousedí s Portugalskem, na severu hraničí s Francií a Andorou a na jihu s Gibraltarem. Ke Španělsku také patří Kanárské ostrovy, které leží v Atlantickém oceánu, a Baleárské ostrovy ve Středozemním moři. Španělsko omývá z východu Středozemní moře, Atlantský oceán ze západu a na severu se nachází Biskajský záliv.

Španělsko je země dobrého jídla, pití a především hřejivého slunce. Za teplem se zde člověk může vydat kdykoli díky Kanárským ostrovům, kde je teplo opravdu pořád.

Průvodce pro Španělsko