Zpáteční letenky na Ibizu během července z Lipska za 1.359 Kč.

Španělsko
Před 10 měs

Jak akci využít?

Stále dostupné letenky z nedalekého Lipska (3 hodiny od Prahy) na baleárský ostrov Ibiza zakoupíte za senzačních 50 € za zpáteční letenku. Bohužel Ibiza patří k těm nejdražším lokalitám ve Středozemí, počítejte proto s ubytováním v cenové hladině 2.000 Kč za pokoj.

  • Lipsko - Ibiza za 50 € / 1.359 Kč rezervuj na condor.de
  • Termíny: 7-14. a 14-23. červenec
Při cestě tam máte v ceně jak kabinové, tak zapsané zavazadlo o hmotnosti 20 kg. Na cestu zpět pouze příruční, případně si připlaťte 10 eur za vyšší tarif a i zpět budete mít 20 kg kufr.

Jak na levné ubytování na Ibize

Zapomeňte na klasické hotely, ty neseženete v uvedených termínech pod 30.000 Kč.

Naopak mnohem levnější variantu přináší možnosti pronájmu soukromých bytů a apartmánů díky službě Airbnb. Pokud jste ještě nikdy tuto službu nevyužili, přečtěte si naše zkušenosti s Airbnb a využijte uvítací kredit ve výši 450 Kč. Levné ubytování na Ibize pak zakoupíte od 1.800 do 2.400 Kč za noc, tedy přibližně 15.000 Kč za týden.

Jak do Lipska

V závislosti na brzkých odletech (ráno v 5:30) je jedinou schůdnou alternativou doprava na letiště vlastním vozem. Parkování na týden vychází na 50 eur a kompletní nabídku parkovišť naleznete na holidayextras.des možností rezervace.

Jak snížit náklady na cestu? Začněte se spolujízdou a nabídněte místo v autě nebo se podívejte na aktuální dostupné jízdy do Lipska.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

7 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele vaclav.fikr

Včera jsem se z Ibizy vrátil,letenka za 60 euro-tímto děkuji Dave a spol.,parkování v Lipsku na týden u Parktofly za 30 euro týden,odvezou i přivezou z letiště zpět na parkoviště.Na Ibize předem objednáno auto s vyzvednutím na letišti u Goldcar,cena za týden 3920,-Kč,Citroen Berlingo,spaní v pohodě v autě či všelijak možně u pláží a tak,je to o pohodlí.Ceny v obchodech v pohodě,podobné jak u nás,restaurace drahé-jídlo 10-20 euro,ale dá se narazit i na pizzu za 5 euro.Počasí super,jen jeden den pod mrakem.Projeli jsme celý ostrov,pokud někdo tipy kam,může se ozvat.

Avatar uživatele tereza.slezakova

Václave, mohla bych se s Vámi spojit ohledně informací v soukromé zprávě, prosím?Nevidím tu na Vás email. Děkuji, Tereza (Tereza.Slezakova@seznam.cz)

Avatar uživatele jendachlubny

zajímalo by mě to ubytování od 1800-2400 fakt jsem nic takoveho nenasel

Pokud jsi nic nenašel, přečti si náš návod - https://www.cestujlevne.com/airbnb. Možností je fakt spoustu. PS: pro jistotu jsem doplnil ukázkové screeny do příspěvku.

Avatar uživatele jendachlubny

:) dík asi jsme si nerozuměli já hledal soukromý byt nebo apartmán né pokoj.

Ja jsem hledal v lednu ubytovani na tyden na Ibize v srpnu pro 5 lidi s dvema loznicemi a byl to boj. Nakonec mam pres airbnb za 16 tisic, ale pak byl skok na 1000 teuro a vys. Nebo vzit dva pokoje v hotelu, ale opet nad tisic euro za tyden. Videl jsem jeste levne nabidky na homeaway, ale s vysokou zalohou na skody a prislo mi to jako podvod.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)