Španělsko - Valencia

Zpáteční letenky na Ibizu během července z Lipska za 1.359 Kč.

8 komentářů
2016-07-01T10:54:04+02:00

O akci

Stále dostupné letenky z nedalekého Lipska (3 hodiny od Prahy) na baleárský ostrov Ibiza zakoupíte za senzačních 50 € za zpáteční letenku. Bohužel Ibiza patří k těm nejdražším lokalitám ve Středozemí, počítejte proto s ubytováním v cenové hladině 2.000 Kč za pokoj.

  • Lipsko - Ibiza za 50 € / 1.359 Kč rezervuj na condor.de
  • Termíny: 7-14. a 14-23. červenec
Při cestě tam máte v ceně jak kabinové, tak zapsané zavazadlo o hmotnosti 20 kg. Na cestu zpět pouze příruční, případně si připlaťte 10 eur za vyšší tarif a i zpět budete mít 20 kg kufr.

Jak na levné ubytování na Ibize

Zapomeňte na klasické hotely, ty neseženete v uvedených termínech pod 30.000 Kč.

Naopak mnohem levnější variantu přináší možnosti pronájmu soukromých bytů a apartmánů díky službě Airbnb. Pokud jste ještě nikdy tuto službu nevyužili, přečtěte si naše zkušenosti s Airbnb a využijte uvítací kredit ve výši 450 Kč. Levné ubytování na Ibize pak zakoupíte od 1.800 do 2.400 Kč za noc, tedy přibližně 15.000 Kč za týden.

Jak do Lipska

V závislosti na brzkých odletech (ráno v 5:30) je jedinou schůdnou alternativou doprava na letiště vlastním vozem. Parkování na týden vychází na 50 eur a kompletní nabídku parkovišť naleznete na holidayextras.des možností rezervace.

Jak snížit náklady na cestu? Začněte se spolujízdou a nabídněte místo v autě nebo se podívejte na aktuální dostupné jízdy do Lipska.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2016-07-01T11:54:04+02:00

8 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele
Tereza Hájková
před 6 lety

Mám takový tip na ubytování na Ibize přes booking.com, pokud nemáte vyloženě specifika co přesně chcete, zkuste si najít ubytování den před odjezdem, uvidíte že poslední den je některé ubytování o polovinu levnější ale platí to více pro 1-2 lidi, najde se tam tak více zajímavých nabídek.

Avatar uživatele vaclav.fikr
vaclav.fikr
před 7 lety

Včera jsem se z Ibizy vrátil,letenka za 60 euro-tímto děkuji Dave a spol.,parkování v Lipsku na týden u Parktofly za 30 euro týden,odvezou i přivezou z letiště zpět na parkoviště.Na Ibize předem objednáno auto s vyzvednutím na letišti u Goldcar,cena za týden 3920,-Kč,Citroen Berlingo,spaní v pohodě v autě či všelijak možně u pláží a tak,je to o pohodlí.Ceny v obchodech v pohodě,podobné jak u nás,restaurace drahé-jídlo 10-20 euro,ale dá se narazit i na pizzu za 5 euro.Počasí super,jen jeden den pod mrakem.Projeli jsme celý ostrov,pokud někdo tipy kam,může se ozvat.

Avatar uživatele tereza.slezakova
tereza.slezakova
před 7 lety

Václave, mohla bych se s Vámi spojit ohledně informací v soukromé zprávě, prosím?Nevidím tu na Vás email. Děkuji, Tereza (Tereza.Slezakova@seznam.cz)

Avatar uživatele jendachlubny
jendachlubny
před 7 lety

zajímalo by mě to ubytování od 1800-2400 fakt jsem nic takoveho nenasel

Avatar uživatele
David Eiselt
před 7 lety

Pokud jsi nic nenašel, přečti si náš návod - https://www.cestujlevne.com/airbnb. Možností je fakt spoustu. PS: pro jistotu jsem doplnil ukázkové screeny do příspěvku.

Avatar uživatele jendachlubny
jendachlubny
před 7 lety

:) dík asi jsme si nerozuměli já hledal soukromý byt nebo apartmán né pokoj.

Avatar uživatele lukas_5
lukas_5
před 7 lety

Na Airbnb naleznete celé nemovitosti, není to jen o pronajímání pokojů. Kdybyste článek přečetl nejlépe celý, určitě byste se téhle informace dopátral.

Avatar uživatele
Leoš Literák
před 7 lety

Ja jsem hledal v lednu ubytovani na tyden na Ibize v srpnu pro 5 lidi s dvema loznicemi a byl to boj. Nakonec mam pres airbnb za 16 tisic, ale pak byl skok na 1000 teuro a vys. Nebo vzit dva pokoje v hotelu, ale opet nad tisic euro za tyden. Videl jsem jeste levne nabidky na homeaway, ale s vysokou zalohou na skody a prislo mi to jako podvod.

Další akce