Norsko

Zpáteční letenky do Norska z Vratislavi - 783 Kč.

25 komentářů
2014-07-17T09:17:00+02:00

O akci

Vydejte se na průzkum úchvatné a nedotčené norské přírody, které vévodí krásné hory, nespočet vodopádů a fjordů. S letenkami za necelých osm stovek můžete začít svou cestu do Norska plánovat ještě dnes.

Vyhledali jsme pro vás dostupné zpáteční letenky v ceně 118 zł nebo-li 783 Kč. Letenky jsou s odletem z krásné polské Vratislavi do norského Rygge poblíž Osla.

  • Rezervuj letenku Vratislav - Oslo (Rygge) na www.ryanair.com (Fare Finder)
  • Cestovní období: září-říjen

Omezení zavazadel a odbavení u Ryanair

Ryanair umožňuje bezplatnou přepravu 2 kusů příručních zavazadel, první kus musí být maximálních rozměrů 55x40x20 cm a hmotnosti 10 kg. Druhý kus zahrnuje kabelky, tašky na notebook či nákupy v dute-free obchodech a je limitováno rozměry 35x20x20 cm.

Nově Ryanair umožňuje odbavení přes novou verzi mobilní aplikace. Nyní si při nástupu do letadla vystačíte s potvrzením a kódem na displeji, nemusíte již tisknout klasickou papírovou palubní vstupenku.

Jak do Vratislavi

Do Vratislavi jezdí z Prahy přímý spoj autobusového dopravce Polskibus, u nějž jsou momentálně k mání nejlevnější zpáteční jízdenky za 60 zł, což je necelých 400 Kč. Nově je Vratislav dosažitelná taktéž s dopravcem Simple Express. Z Pardubic pak můžete využít služeb ČD, kdy jízdenka stojí 275 Kč.

Pokud se do Vratislavi vydáte autem, to lze bezplatně zaparkovat v centru města na sídlišti, na letiště pak dojedete místní MHD za dvacetikorunu.

Ubytování v Norsku

Pokud nejste nakloněni přespání ve spacáku pod širým nebem, připravte se na vyšší ceny za ubytování kdekoliv v této zemi.

Hotely v Oslu, hotely v Norsku

Můžete také vyzkoušet Couchsurfing, kdy u někoho přespíte zcela zdarma, nebo se poohlédněte po možnostech individuálního ubytování na Airbnb.

[start][odlet]Wrocław[/odlet][prilet]Oslo[/prilet][mezikrok][wro][ryg][konec]

Avatar uživatele
Lukáš Horák
naposledy aktualizováno 2014-07-17T10:17:00+02:00

25 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce